Vereniging 'Climax' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Arris van Deelen
  • Jongens Junior A - 800m - 2:05,62
Joram van de Bospoort
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,85
Fleur van Dijk
  • Meisjes Junior A - 3000m - 13:05,37

Hoogtepunten

Max Botschuijver JJA 200m
  • 23,87
  • Jasmijn Timmer MJA 200m
  • 30,86
  • Else Janssen MJA Hoog
  • 1,35
  • Max Botschuijver JJA 100m
  • 11,67
  • Jasmijn Timmer MJA HSS
  • 8,90
  • Joram van de Bospoort JJA Hoog
  • 1,85
  • Isa Wijdenes MJA Kogel
  • 7,55
  • Arris van Deelen JJA 800m
  • 2:05,62
  • Joram van de Bospoort JJA 400mH
  • 1:01,86
  • Iris Koevoets MJA 800m
  • 2:51,83
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Max Botschuijver Climax Jongens 11,67 -1.6 m/s11,80 650
    14 Erik Schipper Climax Jongens 12,04 -2.2 m/s12,10 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Max Botschuijver Climax Jongens 23,87 -1.9 m/s23,75 656
    6 Damian van Loo Climax Jongens 24,16 -2.7 m/s24,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Arris van Deelen Climax Jongens 2:05,62 2:04,00 655
    Martijn de Jong Climax Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Arris van Deelen Climax Jongens 4:40,58 4:24,70 521
    Martijn de Jong Climax Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 1:01,86 1:00,00 652


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Jongens (4x400m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 3:41,31 589
    2 Climax Jongens (4x400m) Climax - JJA 4 3:41,98 583
    3 AV Wijchen Jongens (4x400m) AV Wijchen - JJA 4 3:42,29 581
    4 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 3:42,66 577
    5 AV Haaksbergen Jongens (4x400m) AV Haaksbergen - JJA 4 3:45,59 551
    6 AV PEC 1910 Jongens (4x400m) AV PEC 1910 - JJA 4 3:49,91 514
    7 AV Athlos Jongens (4x400m) AV Athlos - JJA 4 3:51,05 504
    8 AAC `61 Jongens (4x400m) AAC `61 - JJA 4 4:00,08 432
    9 AV NOP Jongens (4x400m) AV NOP - JJA 4 4:00,65 427
    10 Groningen Atletiek Jongens (4x400m) Groningen Atletiek - JJA 4 4:01,38 422
    11 AVA `70 Jongens (4x400m) AVA `70 - JJA 4 4:02,15 416
    12 AV Start `78 Jongens (4x400m) AV Start `78 - JJA 4 4:03,59 405
    13 AV Daventria 1906 Jongens (4x400m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
    13 AV Hanzesport Jongens (4x400m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
    13 AV Impala Jongens (4x400m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
    13 Ciko `66 Jongens (4x400m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
    13 EAC De Sperwers Jongens (4x400m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
    13 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Mats van de Blaak Climax Jongens 43,04 41,76 43,57 43,32 43,57 --- 544
    12 Marco Janssen Climax Jongens 35,48 32,78 34,23 32,67 35,48 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Mats van de Blaak Climax Jongens 26,84 X 24,78 23,24 26,84 --- 400
    Martijn de Jong Climax Jongens - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Mats van de Blaak Climax Jongens 7,02 8,36 8,25 8,01 8,36 --- 335
    22 Marco Janssen Climax Jongens 6,83 7,14 7,16 6,73 7,16 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 1,85 --- 725


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Erik Schipper Climax Jongens X 10,05 10,29 9,55 10,29 +3.3 m/s1,00 372


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Else Janssen Climax Meisjes 14,84 +0.3 m/s--- 384


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Jasmijn Timmer Climax Meisjes 30,86 -3.1 m/s--- 431


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Iris Koevoets Climax Meisjes 2:51,83 2,30 463


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Fleur van Dijk Climax Meisjes 13:05,37 --- 348


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Daventria 1906 Meisjes (4x400m) AV Daventria 1906 - MJA 4 4:19,20 639
    2 Groningen Atletiek Meisjes (4x400m) Groningen Atletiek - MJA 4 4:23,47 611
    3 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x400m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 4:41,87 500
    4 AAC `61 Meisjes (4x400m) AAC `61 - MJA 4 4:46,40 475
    5 Climax Meisjes (4x400m) Climax - MJA 4 5:13,60 340
    6 AV Wijchen Meisjes (4x400m) AV Wijchen - MJA 4 DNS 0
    6 Ciko `66 Meisjes (4x400m) Ciko `66 - MJA 1 DNS 0
    6 EAC De Sperwers Meisjes (4x400m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Isa Wijdenes Climax Meisjes 17,43 15,99 X 17,00 17,43 --- 342
    10 Iris Koevoets Climax Meisjes 15,20 15,22 16,10 15,06 16,10 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Noortje Vos Climax Meisjes 16,84 X 17,14 13,80 17,14 --- 244


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Isa Wijdenes Climax Meisjes 7,24 7,44 7,55 7,27 7,55 1,00 411


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
    7 Else Janssen Climax Meisjes O O O O XXX 1,35 --- 550


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Jasmijn Timmer Climax Meisjes 8,75 8,90 8,53 8,50 8,90 +0.5 m/s1,00 507


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Fleur van Dijk Climax Meisjes 1,80 --- 144