Vereniging 'Ciko `66' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Michael Osayande JJA 100m
  • 11,68
  • Joris Abelen JJA 400mH
  • 1:04,99
  • Robert Kipp JJA 100m
  • 11,97
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Michael Osayande Ciko `66 Jongens 11,68 -2.6 m/s--- 648
    11 Robert Kipp Ciko `66 Jongens 11,97 -2.6 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Robert Kipp Ciko `66 Jongens DNS --- 0
    Michael Osayande Ciko `66 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tariq Nivillac Ciko `66 Jongens DNS --- 0
    Jonas van Druten Ciko `66 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Allard van Belois Ciko `66 Jongens DNS --- 0
    Valentijn Bakker Ciko `66 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Joris Abelen Ciko `66 Jongens 1:04,99 --- 577


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Simcha van Collem Ciko `66 Jongens NM --- 0
    Koen Geurtsen Ciko `66 Jongens NM --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Simcha van Collem Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0
    Mahamed Hussein Ali Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tariq Nivillac Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0
    Yannick Stolp Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anton Ediagbonya Ciko `66 Jongens DNS --- 0
    Jonas van Druten Ciko `66 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Joris Abelen Ciko `66 Jongens - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jana Bersee Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
    Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
    Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jana Bersee Ciko `66 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mirte Kortman Ciko `66 Meisjes DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Daventria 1906 Meisjes (4x400m) AV Daventria 1906 - MJA 4 4:19,20 639
    2 Groningen Atletiek Meisjes (4x400m) Groningen Atletiek - MJA 4 4:23,47 611
    3 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x400m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 4:41,87 500
    4 AAC `61 Meisjes (4x400m) AAC `61 - MJA 4 4:46,40 475
    5 Climax Meisjes (4x400m) Climax - MJA 4 5:13,60 340
    6 AV Wijchen Meisjes (4x400m) AV Wijchen - MJA 4 DNS 0
    6 Ciko `66 Meisjes (4x400m) Ciko `66 - MJA 1 DNS 0
    6 EAC De Sperwers Meisjes (4x400m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jana Bersee Ciko `66 Meisjes NM --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Isabelle Aalders Ciko `66 Meisjes - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
    Isabelle Aalders Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
    Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes DNS --- 0