Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Cedric Fini
  • Jongens Junior A - 100m - 11,43
Sacha van Swam
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,67
Famke Verstraaten
  • Meisjes Junior A - Discus - 25,19

Hoogtepunten

Sacha van Swam MJA 100m
  • 13,67
  • Cedric Fini JJA 100m
  • 11,43
  • Hilde Walraven MJA 200m
  • 29,83
  • Vera Trieling MJA 400mH
  • 1:19,71
  • Terra van der Horst MJA Hoog
  • 1,35
  • Joris de Baat JJA Hoog
  • 1,75
  • Famke Verstraaten MJA Kogel
  • 8,23
  • Jelte de Jager JJA 400mH
  • 1:04,68
  • Lars van Huijkelom JJA 100m
  • 12,02
  • Bart Mulder JJA Hoog
  • 1,75
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Cedric Fini AV Wijchen Jongens 11,43 -1.6 m/s11,53 703
    13 Lars van Huijkelom AV Wijchen Jongens 12,02 -2.2 m/s11,90 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Cedric Fini AV Wijchen Jongens 25,46 -2.7 m/s24,50 519
    Lars van Huijkelom AV Wijchen Jongens DNS 24,50 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Joris de Baat AV Wijchen Jongens 2:18,06 2:15,00 477
    11 Tijn Kromwijk AV Wijchen Jongens 2:18,82 2:15,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Koen Verploegen AV Wijchen Jongens 4:43,67 4:40,00 502


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 1:04,68 1:05,00 584


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Jongens (4x400m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 3:41,31 589
    2 Climax Jongens (4x400m) Climax - JJA 4 3:41,98 583
    3 AV Wijchen Jongens (4x400m) AV Wijchen - JJA 4 3:42,29 581
    4 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 3:42,66 577
    5 AV Haaksbergen Jongens (4x400m) AV Haaksbergen - JJA 4 3:45,59 551
    6 AV PEC 1910 Jongens (4x400m) AV PEC 1910 - JJA 4 3:49,91 514
    7 AV Athlos Jongens (4x400m) AV Athlos - JJA 4 3:51,05 504
    8 AAC `61 Jongens (4x400m) AAC `61 - JJA 4 4:00,08 432
    9 AV NOP Jongens (4x400m) AV NOP - JJA 4 4:00,65 427
    10 Groningen Atletiek Jongens (4x400m) Groningen Atletiek - JJA 4 4:01,38 422
    11 AVA `70 Jongens (4x400m) AVA `70 - JJA 4 4:02,15 416
    12 AV Start `78 Jongens (4x400m) AV Start `78 - JJA 4 4:03,59 405
    13 AV Daventria 1906 Jongens (4x400m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
    13 AV Hanzesport Jongens (4x400m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
    13 AV Impala Jongens (4x400m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
    13 Ciko `66 Jongens (4x400m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
    13 EAC De Sperwers Jongens (4x400m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
    13 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 41,23 39,12 40,00 40,96 41,23 41,00 509
    22 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 25,90 24,29 22,96 X 25,90 30,00 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Jaap Miessen AV Wijchen Jongens X 27,63 28,77 X 28,77 32,00 446
    14 Roy Berris AV Wijchen Jongens X 25,55 X X 25,55 30,00 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jaap Miessen AV Wijchen Jongens 11,18 X 9,60 11,31 11,31 11,00 553
    8 Roy Berris AV Wijchen Jongens 9,61 9,82 10,15 10,61 10,61 10,50 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 1,75 1,85 634
    8 Joris de Baat AV Wijchen Jongens 1,75 1,70 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 9,96 10,99 11,34 10,88 11,34 +4.2 m/s11,00 494
    17 Tijn Kromwijk AV Wijchen Jongens X X 9,76 9,81 9,81 +3.4 m/s9,50 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes 13,67 +0.2 m/s13,56 561
    13 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 15,00 +0.3 m/s15,24 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 29,83 +0.5 m/s29,72 492
    11 Terra van der Horst AV Wijchen Meisjes 30,64 +0.5 m/s30,50 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Eline Willems AV Wijchen Meisjes 3:10,87 3:00,00 319


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Vera Trieling AV Wijchen Meisjes DNS 13:30,00 0


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Vera Trieling AV Wijchen Meisjes 1:19,71 --- 488


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Daventria 1906 Meisjes (4x400m) AV Daventria 1906 - MJA 4 4:19,20 639
    2 Groningen Atletiek Meisjes (4x400m) Groningen Atletiek - MJA 4 4:23,47 611
    3 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x400m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 4:41,87 500
    4 AAC `61 Meisjes (4x400m) AAC `61 - MJA 4 4:46,40 475
    5 Climax Meisjes (4x400m) Climax - MJA 4 5:13,60 340
    6 AV Wijchen Meisjes (4x400m) AV Wijchen - MJA 4 DNS 0
    6 Ciko `66 Meisjes (4x400m) Ciko `66 - MJA 1 DNS 0
    6 EAC De Sperwers Meisjes (4x400m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Eline Willems AV Wijchen Meisjes 18,89 20,74 15,19 17,39 20,74 --- 416
    12 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 12,86 12,08 12,85 12,77 12,86 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 21,13 22,62 X 25,19 25,19 --- 441
    8 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 18,54 18,59 X 17,65 18,59 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,96 8,01 7,96 8,23 8,23 --- 463
    12 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 4,92 4,88 5,04 5,08 5,08 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
    8 Terra van der Horst AV Wijchen Meisjes O O O XO XXX 1,35 --- 550
    9 Vera Trieling AV Wijchen Meisjes 1,25 --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,90 7,64 7,68 7,44 7,90 +0.7 m/s--- 378


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes NM --- 0