Vereniging 'AV Athlos' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

David Koning JJA 400mH
  • 1:07,62
  • Daniel Hilgenkamp JJA Hoog
  • 1,65
  • Lex Hüther JJA 800m
  • 2:07,93
  • Toon Grooteboer JJA Hoog
  • 1,65
  • Olav Koning JJA 800m
  • 2:13,67
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 12,66 -2.5 m/s--- 452
    29 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 14,33 -2.5 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Daniel Hilgenkamp AV Athlos Jongens 26,11 +3.8 m/s--- 467
    18 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 26,43 +3.8 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Lex Hüther AV Athlos Jongens 2:07,93 2:04,00 619
    9 Olav Koning AV Athlos Jongens 2:13,67 2:04,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Olav Koning AV Athlos Jongens 5:18,27 4:40,00 314
    15 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 5:49,98 --- 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 David Koning AV Athlos Jongens 1:07,62 1:00,00 519


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Jongens (4x400m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 3:41,31 589
    2 Climax Jongens (4x400m) Climax - JJA 4 3:41,98 583
    3 AV Wijchen Jongens (4x400m) AV Wijchen - JJA 4 3:42,29 581
    4 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 3:42,66 577
    5 AV Haaksbergen Jongens (4x400m) AV Haaksbergen - JJA 4 3:45,59 551
    6 AV PEC 1910 Jongens (4x400m) AV PEC 1910 - JJA 4 3:49,91 514
    7 AV Athlos Jongens (4x400m) AV Athlos - JJA 4 3:51,05 504
    8 AAC `61 Jongens (4x400m) AAC `61 - JJA 4 4:00,08 432
    9 AV NOP Jongens (4x400m) AV NOP - JJA 4 4:00,65 427
    10 Groningen Atletiek Jongens (4x400m) Groningen Atletiek - JJA 4 4:01,38 422
    11 AVA `70 Jongens (4x400m) AVA `70 - JJA 4 4:02,15 416
    12 AV Start `78 Jongens (4x400m) AV Start `78 - JJA 4 4:03,59 405
    13 AV Daventria 1906 Jongens (4x400m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
    13 AV Hanzesport Jongens (4x400m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
    13 AV Impala Jongens (4x400m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
    13 Ciko `66 Jongens (4x400m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
    13 EAC De Sperwers Jongens (4x400m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
    13 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    23 Lex Hüther AV Athlos Jongens 25,16 24,00 22,54 X 25,16 --- 242
    24 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 22,52 23,70 21,54 21,75 23,70 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 17,35 24,28 22,36 24,37 24,37 --- 339
    20 Wouter Janssen AV Athlos Jongens X 21,33 19,67 X 21,33 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 8,58 9,12 8,45 9,33 9,33 --- 410
    16 Toon Grooteboer AV Athlos Jongens 9,17 9,27 9,24 9,24 9,27 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Toon Grooteboer AV Athlos Jongens 1,65 --- 540
    13 Daniel Hilgenkamp AV Athlos Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    16 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 10,00 X 9,78 9,32 10,00 +2.6 m/s--- 338
    19 Wouter Janssen AV Athlos Jongens 9,40 9,49 9,39 9,36 9,49 +3.7 m/s--- 0