Vereniging 'AV `40' op 'Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sylvie Bettendorf MJB 400m
  • 1:07,28
  • Roan Wulff JJB Ver
  • 5,56
  • Saana Taal MJB Ver
  • 4,88
  • Marien Sips JJB 100m
  • 11,53
  • Tijn Hoksbergen JJB 110mH
  • 15,42
  • Sylvie Bettendorf MJB Hoog
  • 1,40
  • Anika Hus MJB Kogel
  • 10,22
  • Roan Wulff JJB Discus
  • 34,20
  • Tijn Hoksbergen JJB 400m
  • 56,62
  • Roos Loman MJB Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Marien Sips AV `40 Jongens 11,53 +1.8 m/s11,85 681
    27 Kasper de Vries AV `40 Jongens 13,66 +1.5 m/s14,00 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Tijn Hoksbergen AV `40 Jongens 56,62 56,00 543
    Jelmer Stuijt AV `40 Jongens DNS 56,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    24 Kasper de Vries AV `40 Jongens 5:38,02 5:30,00 224
    Jelmer Stuijt AV `40 Jongens DNS 4:30,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Tijn Hoksbergen AV `40 Jongens 15,42 +2.0 m/s17,00 805


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 43,85 814
    2 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 45,02 744
    3 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 45,51 716
    4 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 45,60 710
    5 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,71 649
    6 AAV `36 Jongens (4x100m) AAV `36 - JJB 4 47,24 620
    7 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 47,43 610
    8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,21 570
    9 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 48,59 551
    10 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJB 4 49,61 501
    11 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJB 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Jongens Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Jongens Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
    11 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 0 DNS 0
    11 AV `40 Jongens (4x100m) AV `40 - JJB 4 DNS 0
    11 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek Jongens (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Roan Wulff AV `40 Jongens 34,20 40,00 567


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Roan Wulff AV `40 Jongens 5,56 +0.0 m/s5,50 505
    21 Kasper de Vries AV `40 Jongens 4,53 -2.3 m/s4,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Lieke Huis AV `40 Meisjes 14,15 -0.1 m/s14,00 485
    28 Amy Janssen AV `40 Meisjes 15,31 -0.1 m/s15,00 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Sylvie Bettendorf AV `40 Meisjes 1:07,28 1:00,00 576
    17 Kim Rensma AV `40 Meisjes 1:07,81 1:00,00 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Robin Beijer AV `40 Meisjes 5:27,41 5:30,00 521
    12 Linde van Langen AV `40 Meisjes 5:35,15 5:20,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Chimene van Velden AV `40 Meisjes 18,35 +1.5 m/s18,00 449


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 50,95 723
    2 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 51,02 719
    3 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 51,77 685
    4 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 51,87 680
    5 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 52,14 668
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,34 659
    7 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 52,76 640
    8 AV `40 Meisjes (4x100m) AV `40 - MJB 4 53,46 610
    9 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 4 53,50 608
    10 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 54,04 585
    11 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 55,08 543
    12 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 56,12 502
    13 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJB 4 56,56 485
    14 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 4 57,54 448
    15 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
    15 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 DNS 0
    15 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 DNS 0
    15 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Feline Timmerman AV `40 Meisjes 23,47 25,00 474
    24 Lieke Huis AV `40 Meisjes 19,46 30,00 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Saana Taal AV `40 Meisjes 24,49 30,00 425
    28 Anika Hus AV `40 Meisjes 17,31 30,00 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Anika Hus AV `40 Meisjes 10,22 11,00 604
    20 Feline Timmerman AV `40 Meisjes 8,96 10,00 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Roos Loman AV `40 Meisjes 1,45 1,40 672
    18 Sylvie Bettendorf AV `40 Meisjes 1,40 1,35 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Saana Taal AV `40 Meisjes 4,88 -1.3 m/s4,50 648
    26 Amy Janssen AV `40 Meisjes 3,61 -2.2 m/s4,00 0