Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Ruben Rolvink
  • Jongens Junior B - Discus - 56,29
Ruben Rolvink
  • Jongens Junior B - Kogel - 15,50
Dano van Calsteren
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,80
Isa Leen
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:59,99

Hoogtepunten

Sacha van Heijningen MJB Kogel
  • 9,67
  • Dano van Calsteren JJB Hoog
  • 1,80
  • Isa Leen MJB 1500m
  • 4:59,99
  • Ruben Rolvink JJB Discus
  • 56,29
  • Dano van Calsteren JJB Polshoog
  • 3,40
  • Tessa Molenaar MJB Kogel
  • 9,78
  • Dano van Calsteren JJB 110mH
  • 16,27
  • Ruben Rolvink JJB Kogel
  • 15,50
  • Babet Boer MJB Hoog
  • 1,45
  • Tamara Zimmerman MJB Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Tom van Buuren AV Olympus...ns Team 1 12,30 +1.5 m/s12,53 520
    24 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 13,05 +1.5 m/s12,89 0
    29 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 13,84 +1.5 m/s13,79 253


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Ivar van Ruijven AV Olympus...ns Team 2 1:01,14 1:02,24 397
    22 Tom van Buuren AV Olympus...ns Team 1 1:02,45 57,50 359
    23 Jasper Spruijt AV Olympus...ns Team 1 1:03,16 58,00 0
    28 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 1:10,12 1:14,49 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Bram van Druten AV Olympus...ns Team 1 4:27,66 4:35,24 605
    16 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 5:16,05 5:10,00 325
    17 Ruben van Seventer AV Olympus...ns Team 1 5:17,05 4:55,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 16,27 +1.5 m/s17,87 724


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 39,50 35,95 484
    12 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 36,18 36,23 432
    20 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 24,84 17,99 0
    22 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 24,18 22,62 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 56,29 53,25 980
    9 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 29,88 25,14 471
    19 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 21,64 23,44 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 15,50 16,68 819
    9 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 10,91 9,98 0
    13 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 10,31 9,65 483


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 1,80 1,75 680
    6 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 1,70 1,77 0
    14 Ivar van Ruijven AV Olympus...ns Team 2 1,60 1,60 492
    23 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 1,30 1,35 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 3,40 2,70 645


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Jasper Spruijt AV Olympus...ns Team 1 4,39 -1.8 m/s4,60 217
    26 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 4,19 -1.7 m/s4,33 0
    27 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 3,77 -1.3 m/s3,86 49


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    24 Jasmijn van den Bos AV Olympus...es Team 2 14,83 -0.1 m/s15,24 385
    27 Ingrid Vollebregt AV Olympus...es Team 1 15,04 -0.1 m/s14,07 356
    29 Tamara Zimmerman AV Olympus...es Team 2 15,51 -0.1 m/s15,20 0
    Anna Lusthof AV Olympus...es Team 1 DQ 14,26 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Anna Lusthof AV Olympus...es Team 1 1:08,10 1:06,40 556


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Isa Leen AV Olympus...es Team 1 4:59,99 4:50,00 676


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Jasmijn van den Bos AV Olympus...es Team 2 19,07 +0.5 m/s20,19 398
    22 Ingrid Vollebregt AV Olympus...es Team 1 19,33 +1.8 m/s17,48 380


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Fenna van Ruijven AV Olympus...es Team 1 27,91 31,82 560
    13 Sacha van Heijningen AV Olympus...es Team 1 26,38 27,32 0
    17 Tessa Molenaar AV Olympus...es Team 2 24,21 25,66 489


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sacha van Heijningen AV Olympus...es Team 1 29,32 25,91 530
    13 Fenna van Ruijven AV Olympus...es Team 1 24,15 23,69 0
    16 Tessa Molenaar AV Olympus...es Team 2 21,81 23,79 363


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Tessa Molenaar AV Olympus...es Team 2 9,78 10,05 574
    15 Sacha van Heijningen AV Olympus...es Team 1 9,67 9,76 567
    17 Fenna van Ruijven AV Olympus...es Team 1 9,47 9,93 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Babet Boer AV Olympus...es Team 1 1,45 1,45 672
    18 Tamara Zimmerman AV Olympus...es Team 2 1,40 1,35 615
    26 Jasmijn van den Bos AV Olympus...es Team 2 1,20 1,30 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Ingrid Vollebregt AV Olympus...es Team 1 4,02 -1.0 m/s4,46 428
    22 Babet Boer AV Olympus...es Team 1 3,89 +0.0 m/s4,14 0
    23 Tamara Zimmerman AV Olympus...es Team 2 3,69 -0.8 m/s3,88 338