Vereniging 'AV Fortuna' op 'Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Jeroen Cox
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:20,96
Sophie Kunst
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,52

Hoogtepunten

Roger van de Laarschot JJB 100m
  • 11,95
  • Marijn Sloot JJB 100m
  • 11,62
  • Sophie Kunst MJB 100mH
  • 18,54
  • Sophie Kunst MJB Kogel
  • 11,52
  • Jeroen Cox JJB 1500m
  • 4:20,96
  • Valentijn Keijzer JJB Hoog
  • 1,65
  • Janneke van der Weerd MJB Hoog
  • 1,35
  • Daan Verlinden JJB 400m
  • 56,78
  • Sophie Kunst MJB Discus
  • 27,56
  • Milana Filenkova MJB 400m
  • 1:04,43
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 11,62 +1.3 m/s11,86 661
    13 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 11,95 +1.5 m/s12,29 591
    20 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 1 12,65 +1.5 m/s12,38 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Daan Verlinden AV Fortuna...ns Team 1 56,78 56,49 538
    17 Tobias Liezenga AV Fortuna...ns Team 1 59,78 57,20 0
    24 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 1:03,52 58,45 329
    27 Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 1:06,49 58,47 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jeroen Cox AV Fortuna...ns Team 1 4:20,96 4:27,16 652
    21 Remco Broere AV Fortuna...ns Team 1 5:29,76 6:17,53 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 19,58 +2.0 m/s17,78 475
    22 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 1 20,18 +2.0 m/s17,44 439


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 43,85 814
    2 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 45,02 744
    3 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 45,51 716
    4 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 45,60 710
    5 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,71 649
    6 AAV `36 Jongens (4x100m) AAV `36 - JJB 4 47,24 620
    7 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 47,43 610
    8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,21 570
    9 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 48,59 551
    10 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJB 4 49,61 501
    11 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJB 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Jongens Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
    11 AV Olympus `70 Jongens Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
    11 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 0 DNS 0
    11 AV `40 Jongens (4x100m) AV `40 - JJB 4 DNS 0
    11 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek Jongens (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 39,11 --- 478
    24 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 22,86 --- 0
    25 Colin van Kempen AV Fortuna...ns Team 2 22,17 --- 184
    26 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 17,79 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 23,93 --- 328
    22 Colin van Kempen AV Fortuna...ns Team 2 17,13 --- 140


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 9,70 --- 438
    19 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 9,32 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Valentijn Keijzer AV Fortuna...ns Team 1 1,65 --- 540


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Valentijn Keijzer AV Fortuna...ns Team 1 2,70 --- 436
    Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 NM --- 0


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 5,42 -2.3 m/s--- 472
    16 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 5,23 -2.0 m/s--- 0
    20 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 4,77 -1.1 m/s--- 314
    24 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 4,35 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    23 Milana Filenkova AV Fortuna Meisjes 14,51 -0.1 m/s13,76 431
    30 Janneke va...der Weerd AV Fortuna Meisjes 15,94 -0.1 m/s14,34 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Milana Filenkova AV Fortuna Meisjes 1:04,43 1:04,45 649


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Sophie Kunst AV Fortuna Meisjes 18,54 +1.5 m/s18,23 435


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Nikki Könemann AV Fortuna Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sophie Kunst AV Fortuna Meisjes 27,56 --- 493
    20 Nikki Könemann AV Fortuna Meisjes 19,68 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sophie Kunst AV Fortuna Meisjes 11,52 --- 689
    28 Vera Ploeger AV Fortuna Meisjes 7,74 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Janneke va...der Weerd AV Fortuna Meisjes 1,35 --- 550


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    25 Milana Filenkova AV Fortuna Meisjes 3,64 -1.8 m/s--- 324