Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Lucas Man
  • Jongens Junior C - 100m - 12,18
Hugo Krans
  • Jongens Junior C - Ver - 5,12
Tibbe Teeuwen
  • Jongens Junior D - 80m - 10,58
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - 80m - 10,98
Jippe van Drogenbroek
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,51
Friso Bruins
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:18,90
Ruben Lagas
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,44
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,56
Senne Gisius
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,25
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - Speer - 38,62
Niels Bitter
  • Jongens Junior D - Speer - 30,46
Ben Roest
  • Jongens Junior D - Speer - 30,02
Casper Sollman
  • Jongens Junior D - Discus - 24,57
Niels Bitter
  • Jongens Junior D - Discus - 21,44
Tibbe Teeuwen
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,77
Quin Spieker
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,27
Senne Gisius
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Quin Spieker
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Senne Gisius
  • Jongens Junior D - Ver - 4,83
Dilay Yandi
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,57
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:23,42
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C - 300mH - 46,71
Lianne Wuring
  • Meisjes Junior C - Speer - 26,69
Meike Bakker
  • Meisjes Junior C - Speer - 26,53
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,93
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Myrte van der Schoot
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,09
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,03
Dinisha Overvliet
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,01
Iris Mackaaij
  • Meisjes Junior D - Discus - 25,83
Paula Kliphuis
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,44
Karlijn Greeve
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,49
Iris Mackaaij
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,20
Andrea Stojanovic
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Andrea Stojanovic
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,18

Hoogtepunten

Jente Faber JJC 800m
  • 2:20,12
  • Myrte van der Schoot MJC Ver
  • 5,09
  • Tibbe Teeuwen JJD 80m
  • 10,58
  • Dilay Yandi MJC 80m
  • 10,57
  • Roos Wortel MJC 80m
  • 10,91
  • Shantell Kwofie MJC 300mH
  • 46,71
  • Lucas Man JJC 100m
  • 12,18
  • Shantell Kwofie MJC Ver
  • 5,03
  • Ivar pijnenburg Pijnenburg JJC Hoog
  • 1,55
  • Hugo Krans JJC 100m
  • 12,83
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Lucas Man GAC Hilversum JC 12,18 +1.9 m/s12,33 795
    5 Hugo Krans GAC Hilversum JC 12,83 +1.9 m/s13,00 693
    David Elzinga GAC Hilversum JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jente Faber GAC Hilversum JC 2:20,12 2:20,00 661
    7 Lukas Renaud GAC Hilversum JC 2:23,15 2:20,00 628
    Dani Suparmono GAC Hilversum JC DNS 2:20,00 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 David Vroegindeweij GAC Hilversum JC 48,38 --- 590
    7 Fons Borninkhof GAC Hilversum JC 49,20 --- 566


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 49,31 740
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 49,70 724
    3 GAC Hilversum JC (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 50,55 692
    4 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 50,96 677
    5 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 59,87 399
    6 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    6 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    6 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    6 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 DNS 0
    6 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 David Elzinga GAC Hilversum JC 27,41 X 27,85 28,07 28,07 --- 445
    9 David Vroegindeweij GAC Hilversum JC X X 18,47 X 18,47 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 David Elzinga GAC Hilversum JC 10,41 9,90 10,24 9,21 10,41 --- 542
    7 Fons Borninkhof GAC Hilversum JC 7,36 7,75 7,13 7,72 7,75 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ivar pijne...ijnenburg GAC Hilversum JC 1,55 --- 663
    Fons Borninkhof GAC Hilversum JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Hugo Krans GAC Hilversum JC 5,12 4,83 4,45 X 5,12 +1.8 m/s--- 644
    5 Lucas Man GAC Hilversum JC 4,96 4,93 4,77 4,51 4,96 +1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 10,58 +3.9 m/s10,81 691
    3 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 10,98 +3.9 m/s10,85 622
    5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 11,49 +3.9 m/s11,82 541
    7 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 11,55 +3.9 m/s11,51 0
    Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 DNS 12,21 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jippe van ...ogenbroek GAC Hilver...JD Team 1 3:12,51 3:13,00 599
    2 Friso Bruins GAC Hilver...JD Team 1 3:18,90 3:17,00 553
    3 Ruben Lagas GAC Hilver...JD Team 1 3:22,44 3:21,00 0
    7 Tim van der Knaap GAC Hilver...JD Team 2 3:32,51 3:43,00 464
    11 Daniël Negerman GAC Hilver...JD Team 2 3:43,16 --- 402
    16 Koen Bader GAC Hilver...JD Team 2 3:52,96 3:52,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 12,56 +3.3 m/s12,54 636
    2 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 13,25 +3.3 m/s12,99 561
    4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 14,86 +3.3 m/s15,07 413
    5 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 14,98 +3.3 m/s15,09 403
    7 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 15,62 +1.6 m/s15,30 0
    13 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 16,86 +0.0 m/s17,09 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 42,83 637
    2 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 44,49 570
    3 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 45,13 545
    4 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 45,30 538
    5 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 47,59 456
    6 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 48,89 413
    7 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 0 DNS 0
    7 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 DNS 0
    7 BAV JD (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    7 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    7 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    7 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 38,62 33,60 36,55 34,56 38,62 41,00 621
    2 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 23,96 26,47 30,46 X 30,46 --- 0
    3 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 30,02 27,58 X X 30,02 --- 496
    7 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 X X X 22,89 22,89 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Casper Sollman GAC Hilver...JD Team 1 23,21 24,57 18,79 X 24,57 --- 388
    3 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 17,95 19,38 19,83 21,44 21,44 --- 0
    4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 17,14 13,60 16,65 17,62 17,62 --- 261
    Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 10,77 10,11 10,51 9,62 10,77 --- 559
    3 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 8,96 9,27 8,72 9,17 9,27 --- 0
    13 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 4,36 4,78 4,86 5,18 5,18 --- 253
    Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 1,50 1,55 623
    3 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 1,45 --- 0
    4 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 1,30 --- 462
    Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 4,83 4,67 4,49 4,78 4,83 -0.5 m/s--- 587
    5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 3,38 4,03 X X 4,03 -2.4 m/s--- 424
    10 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 3,70 X X X 3,70 -1.1 m/s--- 0
    Luce Wijma GAC Hilver...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Dilay Yandi GAC Hilversum MC 10,57 +3.0 m/s10,76 692
    5 Roos Wortel GAC Hilversum MC 10,91 +3.0 m/s10,74 634
    6 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 11,04 +3.0 m/s11,02 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 2:23,42 2:16,00 625
    5 Lianne Wuring GAC Hilversum MC 2:39,37 2:30,00 474
    9 Maaike van Kesteren GAC Hilversum MC 2:49,82 2:45,00 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 46,71 46,57 643
    6 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 50,94 51,00 517
    10 Rikkie Bosman GAC Hilversum MC 55,99 52,92 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 42,84 636
    2 GAC Hilversum MC (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,16 623
    3 AV Feniks MC Team 1 (4x80m) AV Feniks - MJC 4 43,52 608
    4 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 44,71 561
    5 AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 48,63 422
    6 AV Feniks MC Team 2 (4x80m) AV Feniks - MJC 0 DNS 0
    6 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 0 DNS 0
    6 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 3 DNS 0
    6 AV Triathlon MC Team 3 (4x80m) AV Triathlon - MJC 0 DNS 0
    6 AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 DNS 0
    6 BAV MC (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    6 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lianne Wuring GAC Hilversum MC X 19,81 26,69 24,39 26,69 --- 442
    2 Meike Bakker GAC Hilversum MC 24,70 X 26,53 X 26,53 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC X 10,97 11,92 11,93 11,93 --- 611
    4 Senne Wijma GAC Hilversum MC X 8,68 8,67 8,81 8,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 1,50 --- 623
    5 Meike Bakker GAC Hilversum MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 5,09 5,08 4,98 4,98 5,09 -1.9 m/s--- 638
    2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 4,53 5,03 4,80 5,00 5,03 +0.2 m/s5,47 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 9,01 +0.2 m/s8,71 547
    4 Tanisha Haakmat GAC Hilver...MD Team 1 9,02 +0.2 m/s9,07 545
    8 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 9,24 +0.2 m/s8,90 0
    12 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 9,56 +0.0 m/s9,40 449
    16 Florien van Kesteren GAC Hilver...MD Team 2 9,61 +0.2 m/s9,15 440
    23 Julia Velt GAC Hilver...MD Team 2 9,91 +2.8 m/s10,00 392
    Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 DNS 9,90 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 3:38,94 3:37,00 426
    7 Maud Bleijs GAC Hilver...MD Team 1 3:40,65 3:30,00 416
    10 Sylke Faber GAC Hilver...MD Team 3 3:43,98 3:38,00 397
    11 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 3:26,00 0
    13 Inte van Kralingen GAC Hilver...MD Team 2 3:47,46 3:38,00 378
    17 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 3:56,63 3:40,00 331
    Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 DNS 3:30,00 0
    Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 DNS 3:45,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 11,73 +1.8 m/s11,61 402
    7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 12,01 +1.4 m/s11,95 374
    8 Julia Velt GAC Hilver...MD Team 2 12,08 +1.8 m/s11,85 367
    11 Ivanka Majoor GAC Hilver...MD Team 2 12,39 +1.4 m/s12,75 338
    12 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 1 12,53 +1.8 m/s11,87 325
    13 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 12,59 +1.8 m/s11,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 33,25 651
    2 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,77 573
    3 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,61 533
    4 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,67 530
    5 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 35,97 516
    5 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 35,97 516
    7 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 36,89 475
    8 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 37,01 470
    9 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,49 408
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Startbaan MD Team 3 (4x60m) AV Startbaan - MJD 0 DNS 0
    10 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 0 DNS 0
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 0 DNS 0
    10 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 DNS 0
    10 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 1 25,83 23,09 X 24,64 25,83 --- 409
    2 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 X 17,80 20,44 17,41 20,44 --- 315
    3 Karlijn Greeve GAC Hilver...MD Team 1 X 19,49 16,23 X 19,49 --- 0
    4 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 18,12 15,93 X 15,87 18,12 --- 0
    5 Sabine Renaud GAC Hilver...MD Team 2 X 13,98 16,98 15,75 16,98 --- 248
    12 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 X X 12,54 13,67 13,67 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 1 8,40 9,20 8,98 9,07 9,20 --- 483
    5 Karlijn Greeve GAC Hilver...MD Team 1 8,25 8,21 8,49 8,11 8,49 --- 0
    8 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 7,76 7,28 7,19 7,78 7,78 --- 409
    9 Inte van Kralingen GAC Hilver...MD Team 2 6,98 7,53 7,25 7,77 7,77 --- 409
    Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Andrea Stojanovic GAC Hilver...MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 1,30 --- 0
    4 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 1,30 --- 462
    4 Sabine Renaud GAC Hilver...MD Team 2 1,30 --- 0
    8 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Andrea Stojanovic GAC Hilver...MD Team 1 3,65 4,17 4,18 3,74 4,18 +1.5 m/s--- 454
    4 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 3,60 3,82 3,91 4,13 4,13 +0.0 m/s--- 0
    7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 3,95 3,55 3,52 3,74 3,95 +1.7 m/s--- 408
    8 Ivanka Majoor GAC Hilver...MD Team 2 3,79 3,72 3,86 3,69 3,86 +1.7 m/s--- 390
    9 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 X X 3,61 3,80 3,80 +0.0 m/s--- 0
    14 Florien van Kesteren GAC Hilver...MD Team 2 3,67 3,67 X 3,66 3,67 +0.9 m/s--- 0