Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Imke Schaap
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Maud te Pas
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:20,64
Lisanne Noman
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,54

Hoogtepunten

Maud te Pas MJD 1000m
  • 3:20,64
  • Job Linssen JJC 300mH
  • 49,68
  • Imke Schaap MJC Hoog
  • 1,40
  • Sigrid Gerritse MJC 80m
  • 11,47
  • Lucas Geurts JJC 100m
  • 13,57
  • Kenny Elings JJC Hoog
  • 1,45
  • Job Linssen JJC 800m
  • 2:24,22
  • Vincent Bezemer JJD 80m
  • 11,98
  • Sigrid Gerritse MJC 300mH
  • 50,06
  • Lisanne Noman MJD Kogel
  • 9,54
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 13,57 --- 589
    15 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 16,32 --- 286
    Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0
    Max Speulman AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0
    Job Linssen AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Job Linssen AV Zuidwal JC Team 1 2:24,22 --- 617
    Justin Middelbos AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Job Linssen AV Zuidwal JC Team 1 49,68 --- 552
    12 Robin Buunen AV Zuidwal JC Team 1 1:01,81 --- 272


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 49,31 740
    2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 49,70 724
    3 GAC Hilversum JC (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 50,55 692
    4 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 50,96 677
    5 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 59,87 399
    6 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
    6 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
    6 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
    6 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 DNS 0
    6 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Kenny Elings AV Zuidwal JC Team 1 23,08 25,03 20,55 23,95 25,03 --- 395
    8 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 19,03 14,98 12,86 X 19,03 --- 289
    10 Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 16,10 14,29 15,05 15,62 16,10 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 6,72 6,89 6,19 6,83 6,89 --- 359
    10 Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 6,77 5,82 5,83 5,93 6,77 --- 352
    11 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 5,39 5,14 5,81 5,31 5,81 --- 0
    13 Robin Buunen AV Zuidwal JC Team 1 4,85 4,90 5,02 4,84 5,02 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Kenny Elings AV Zuidwal JC Team 1 1,45 --- 582
    Max Speulman AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 X 4,22 4,17 4,08 4,22 +3.0 m/s--- 462
    Justin Middelbos AV Zuidwal JC Team 1 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Vincent Bezemer AV Zuidwal JD Team 1 11,98 +2.2 m/s12,01 470
    19 Otis Notenboom AV Zuidwal JD Team 1 12,68 +1.6 m/s12,63 379
    20 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 12,76 +1.6 m/s12,60 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Storm Kuperus AV Zuidwal JD Team 1 3:31,47 3:28,38 470
    13 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3:48,43 3:56,27 373


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Storm Kuperus AV Zuidwal JD Team 1 16,60 +1.6 m/s16,38 285
    18 Otis Notenboom AV Zuidwal JD Team 1 17,36 +0.0 m/s17,06 238
    20 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 17,73 +0.0 m/s16,97 0
    Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 DNS 17,51 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 42,83 637
    2 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 44,49 570
    3 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 45,13 545
    4 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 45,30 538
    5 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 47,59 456
    6 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 48,89 413
    7 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 0 DNS 0
    7 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 0 DNS 0
    7 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 DNS 0
    7 BAV JD (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    7 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
    7 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
    7 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 25,82 24,53 21,93 25,34 25,82 --- 428
    11 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 19,37 15,60 17,11 X 19,37 --- 312
    14 Ot Geelen AV Zuidwal JD Team 1 14,60 14,17 15,05 12,50 15,05 --- 0
    Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 14,05 12,76 15,04 14,83 15,04 --- 208


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 6,69 6,97 6,31 X 6,97 --- 364
    10 Vincent Bezemer AV Zuidwal JD Team 1 5,97 5,82 6,07 5,52 6,07 --- 310
    12 Ot Geelen AV Zuidwal JD Team 1 5,56 5,32 5,51 5,59 5,59 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 1,25 --- 426
    10 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 1,20 --- 0
    Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 3,86 3,83 3,87 X 3,87 -1.9 m/s--- 392
    11 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,23 3,58 3,63 3,48 3,63 -0.3 m/s--- 344
    14 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,39 3,37 3,39 3,42 3,42 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 11,47 +3.9 m/s--- 544
    14 Imke Schaap AV Zuidwal MC Team 1 11,92 +3.9 m/s--- 479
    18 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 12,77 +3.9 m/s--- 367
    22 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 14,54 +3.9 m/s--- 177
    23 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 14,96 +3.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Fien Linssen AV Zuidwal MC Team 1 2:38,56 --- 481
    12 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 3:25,63 --- 168
    13 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3:26,75 --- 163
    14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3:27,03 --- 161


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 50,06 --- 541
    Fien Linssen AV Zuidwal MC Team 1 DQ --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 42,84 636
    2 GAC Hilversum MC (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,16 623
    3 AV Feniks MC Team 1 (4x80m) AV Feniks - MJC 4 43,52 608
    4 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 44,71 561
    5 AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 48,63 422
    6 AV Feniks MC Team 2 (4x80m) AV Feniks - MJC 0 DNS 0
    6 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 0 DNS 0
    6 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 3 DNS 0
    6 AV Triathlon MC Team 3 (4x80m) AV Triathlon - MJC 0 DNS 0
    6 AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 DNS 0
    6 BAV MC (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
    6 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 17,88 15,63 18,14 X 18,14 --- 288
    13 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 7,82 7,10 X 8,22 8,22 --- 51


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 7,23 7,39 X 7,51 7,51 --- 394
    8 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 6,24 6,25 6,31 5,97 6,31 --- 325


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Imke Schaap AV Zuidwal MC Team 1 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3,33 3,14 3,39 3,34 3,39 -1.8 m/s--- 296
    12 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 3,22 3,21 3,18 3,34 3,34 -3.0 m/s--- 0
    14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3,07 3,13 3,19 3,25 3,25 -2.0 m/s--- 268
    15 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 1,75 2,94 2,70 1,88 2,94 -2.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal MD Team 1 9,39 +0.2 m/s9,12 478
    11 Myrthe Gouma AV Zuidwal MD Team 2 9,50 +2.8 m/s9,69 459
    13 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 9,58 +0.0 m/s9,67 445
    Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 DNS 9,36 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Maud te Pas AV Zuidwal MD Team 1 3:20,64 3:19,16 541
    14 Hannah Rebel AV Zuidwal MD Team 1 3:47,70 3:46,07 377
    22 Julie Meulenbroek AV Zuidwal MD Team 2 4:14,24 4:03,93 250


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 11,73 +1.4 m/s12,26 402
    6 Lisanne Noman AV Zuidwal MD Team 1 11,84 +1.4 m/s11,90 391
    15 Marit Tusveld AV Zuidwal MD Team 2 12,75 +3.6 m/s13,53 306
    16 Myrthe Gouma AV Zuidwal MD Team 2 13,07 +2.1 m/s13,95 279
    27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 14,59 +2.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 33,25 651
    2 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,77 573
    3 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,61 533
    4 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,67 530
    5 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 35,97 516
    5 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 35,97 516
    7 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 36,89 475
    8 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 37,01 470
    9 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,49 408
    10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
    10 AV Startbaan MD Team 3 (4x60m) AV Startbaan - MJD 0 DNS 0
    10 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 0 DNS 0
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 0 DNS 0
    10 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 0 DNS 0
    10 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 DNS 0
    10 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 X 13,45 14,10 15,68 15,68 --- 221
    Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Noman AV Zuidwal MD Team 1 9,54 9,06 9,13 9,35 9,54 --- 500
    4 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 8,25 8,54 8,24 8,07 8,54 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Hannah Rebel AV Zuidwal MD Team 1 1,30 --- 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal MD Team 1 3,68 3,72 3,69 3,71 3,72 +2.5 m/s--- 362
    16 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 2,93 3,21 3,63 3,61 3,63 +1.2 m/s--- 0
    17 Marit Tusveld AV Zuidwal MD Team 2 3,13 3,17 3,26 3,60 3,60 +2.2 m/s--- 338
    23 Julie Meulenbroek AV Zuidwal MD Team 2 2,89 2,80 3,12 3,18 3,18 +0.0 m/s--- 0