Vereniging 'Almere `81' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Mauro Dieters
  • Jongens Junior C - 800m - 2:05,99
Enrico Cossuto
  • Jongens Junior D - 80m - 10,91
Eden Mayala
  • Jongens Junior D - 80m - 11,41
Enrico Cossuto
  • Jongens Junior D - 1000m - 2:56,45
Nariño Renfurm
  • Jongens Junior D - Speer - 22,23
Tristan Berbiers
  • Jongens Junior D - Ver - 4,06
Femke Leguit
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,01
Isabelle Buijs
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,03
Merel Veltman
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:27,17
Isabelle Buijs
  • Meisjes Junior C - 300mH - 50,73
Lisanne van de Grift
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,11
Esmée Weber
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,55
Milen Galavazi
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Milen Galavazi
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,55
Roos Leerkes
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,40
Savienne Asikende
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,23
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:08,39
Benita Beerse
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,29
Savienne Asikende
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,58
Vera Lutgendorp
  • Meisjes Junior D - Discus - 24,04
Benita Beerse
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,27
Blessin Uiterwijk
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,10
Vera Lutgendorp
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,55
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,12

Hoogtepunten

Sven Kroon JJC 100m
  • 13,31
  • Isabelle Buijs MJC 80m
  • 11,03
  • Vera Lutgendorp MJD Hoog
  • 1,55
  • Lars Molenkamp JJC 800m
  • 2:19,50
  • Enrico Cossuto JJD 80m
  • 10,91
  • Femke Leguit MJC 80m
  • 11,01
  • Savienne Asikende MJD 60m
  • 8,23
  • Laila Yahyaoui MJD 1000m
  • 3:08,39
  • Enrico Cossuto JJD 1000m
  • 2:56,45
  • Mauro Dieters JJC 800m
  • 2:05,99
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Sven Kroon Almere `81 JC Team 1 13,31 +0.8 m/s13,63 624
    6 Melle Bontje Almere `81 JC Team 1 13,48 +0.8 m/s13,50 601
    14 Melle Scheefhals Almere `81 JC Team 2 14,86 -3.0 m/s14,61 433
    16 Max Sprenkels Almere `81 JC Team 2 14,98 -2.0 m/s14,96 420


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mauro Dieters Almere `81 JC Team 1 2:05,99 2:09,82 834
    4 Lars Molenkamp Almere `81 JC Team 1 2:19,50 2:19,26 668
    7 Bas van Groenestein Almere `81 JC Team 2 2:27,71 2:23,63 581
    8 Sven Kroon Almere `81 JC Team 1 2:27,91 2:26,85 0
    11 Melle Scheefhals Almere `81 JC Team 2 2:36,78 2:36,91 497
    14 Max Sprenkels Almere `81 JC Team 2 2:38,22 2:38,41 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Simon Mol Almere `81 JC Team 1 47,93 50,00 604
    5 Melle Bontje Almere `81 JC Team 1 49,61 52,00 554


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,66 765
    2 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 4 53,12 601
    3 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 53,85 577
    4 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 54,07 570
    5 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 56,78 486
    6 Almere `81 JC Team 1 (4x100m) Almere `81 - JJC 3 DNS 0
    6 Almere `81 JC Team 2 (4x100m) Almere `81 - JJC 0 DNS 0
    6 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    6 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    6 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Dimitri Nas Almere `81 JC Team 1 15,86 --- 225


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Dimitri Nas Almere `81 JC Team 1 5,79 --- 293
    10 Timo Nagel Almere `81 JC Team 2 5,08 --- 247


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Simon Mol Almere `81 JC Team 1 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Lars Molenkamp Almere `81 JC Team 1 3,93 -2.5 m/s--- 404
    15 Max Sprenkels Almere `81 JC Team 2 3,85 -2.1 m/s--- 388
    16 Timo Nagel Almere `81 JC Team 2 3,57 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Enrico Cossuto Almere `81 JD Team 1 10,91 -0.8 m/s10,86 634
    2 Eden Mayala Almere `81 JD Team 1 11,41 -0.8 m/s11,09 553
    10 Nathaniel Dijkerman Almere `81 JD Team 5 12,08 -1.5 m/s12,49 457
    18 Floris van Tuijl Almere `81 JD Team 3 13,43 -2.0 m/s14,02 291
    23 Robin te Beek Almere `81 JD Team 4 14,15 -2.0 m/s14,10 215
    Maxx Bogaert Almere `81 JD Team 1 DNS 11,04 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Enrico Cossuto Almere `81 JD Team 1 2:56,45 2:57,55 730
    7 Lucas Scheepers Almere `81 JD Team 1 3:27,90 3:28,77 493
    15 Wessel Meskers Almere `81 JD Team 2 3:51,63 4:09,21 356
    17 Sam Stobbe Almere `81 JD Team 5 4:01,68 4:04,96 307
    24 Jasper van de Grift Almere `81 JD Team 3 4:17,65 4:23,06 236
    Tom Zwaan Almere `81 JD Team 3 DNS 3:49,98 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Teun Merckx Almere `81 JD Team 1 16,06 -1.2 m/s16,52 322
    11 Lucas Scheepers Almere `81 JD Team 1 17,41 -1.5 m/s--- 235
    12 Jenson de Groot Almere `81 JD Team 2 18,15 -1.5 m/s18,70 192
    13 Tom Zwaan Almere `81 JD Team 3 18,52 -1.5 m/s--- 172
    Maxx Bogaert Almere `81 JD Team 1 DNS 16,63 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 44,42 572
    2 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 44,73 560
    3 AV Pijnenburg JD Team 1 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 46,07 510
    4 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 46,12 508
    5 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 46,55 493
    6 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 46,84 482
    7 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,44 461
    8 Almere `81 JD Team 5 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 47,72 452
    9 AV Pijnenburg JD Team 2 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 53,25 284
    10 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 53,39 280
    11 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
    11 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
    11 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Nariño Renfurm Almere `81 JD Team 1 22,23 27,27 365
    4 Floris van Tuijl Almere `81 JD Team 3 22,03 17,58 362
    7 Wessel Meskers Almere `81 JD Team 2 20,24 18,18 329
    10 Sam Stobbe Almere `81 JD Team 5 18,64 12,75 298
    14 Jelle Dogger Almere `81 JD Team 1 14,76 13,01 0
    15 Jonathan Hardenberg Almere `81 JD Team 5 13,00 11,85 0
    18 Jasper van de Grift Almere `81 JD Team 3 12,22 8,46 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Tristan Berbiers Almere `81 JD Team 5 14,52 13,31 197
    7 Robin te Beek Almere `81 JD Team 4 14,49 11,66 196
    8 Eden Mayala Almere `81 JD Team 1 14,37 9,67 193
    16 Jonathan Hardenberg Almere `81 JD Team 5 9,14 7,83 0
    Maxx Bogaert Almere `81 JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Teun Merckx Almere `81 JD Team 1 6,65 6,84 345
    8 Jasper van de Grift Almere `81 JD Team 3 6,28 6,15 323
    9 Jenson de Groot Almere `81 JD Team 2 6,10 --- 312
    14 Robin te Beek Almere `81 JD Team 4 5,87 4,87 298


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nathaniel Dijkerman Almere `81 JD Team 5 1,40 1,25 541
    4 Wessel Meskers Almere `81 JD Team 2 1,40 1,35 541
    10 Nariño Renfurm Almere `81 JD Team 1 1,25 1,10 426
    12 Floris van Tuijl Almere `81 JD Team 3 1,20 1,20 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Tristan Berbiers Almere `81 JD Team 5 4,06 +2.1 m/s3,38 430
    5 Jelle Dogger Almere `81 JD Team 1 4,02 +1.8 m/s4,10 422
    8 Lucas Scheepers Almere `81 JD Team 1 3,83 +2.2 m/s3,81 0
    13 Jenson de Groot Almere `81 JD Team 2 3,36 +2.1 m/s3,53 290
    Tom Zwaan Almere `81 JD Team 3 DNS 3,62 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Femke Leguit Almere `81 MC Team 2 11,01 -1.7 m/s10,98 617
    3 Isabelle Buijs Almere `81 MC Team 1 11,03 -1.7 m/s11,47 614
    5 Roos Leerkes Almere `81 MC Team 1 11,17 -1.7 m/s10,77 591
    7 Fleur Dirks Almere `81 MC Team 1 11,74 -1.7 m/s11,20 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Merel Veltman Almere `81 MC Team 1 2:27,17 2:25,04 587
    13 Elle Meijer Almere `81 MC Team 1 2:59,26 2:48,00 323


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Isabelle Buijs Almere `81 MC Team 1 50,73 57,00 523
    4 Fleur Dirks Almere `81 MC Team 1 54,51 58,00 426
    5 Alyssa Kuijsten Almere `81 MC Team 1 57,12 59,00 0
    8 Nienke Hommes Almere `81 MC Team 2 57,72 1:00,82 354


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 40,69 732
    2 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 41,95 675
    3 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 43,11 625
    4 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 43,52 608
    5 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 45,10 546
    6 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 4 46,38 499
    7 AV Pijnenburg MC Team 1 (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 46,40 498
    8 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 46,60 491
    9 Altis MC Team 5 (4x80m) Altis - MJC 4 46,63 490
    10 AV Pijnenburg MC Team 2 (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 47,27 467
    11 Almere `81 MC Team 3 (4x80m) Almere `81 - MJC 0 DNS 0
    11 Altis MC Team 6 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
    11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Lisanne van de Grift Almere `81 MC Team 1 25,11 --- 416
    5 Lisette Steenman Almere `81 MC Team 2 24,18 --- 400
    12 Esmée Weber Almere `81 MC Team 1 19,82 --- 0
    Marith Scherpenberg Almere `81 MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Esmée Weber Almere `81 MC Team 1 9,55 --- 501
    5 Lisanne van de Grift Almere `81 MC Team 1 8,86 --- 0
    Marith Scherpenberg Almere `81 MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Milen Galavazi Almere `81 MC Team 2 1,45 --- 582
    4 Alyssa Kuijsten Almere `81 MC Team 1 1,40 --- 541
    5 Nienke Hommes Almere `81 MC Team 2 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2Res OBPTeam punten
    2 Milen Galavazi Almere `81 MC Team 2 4,55 4,47 4,55 +2.4 m/s--- 529
    3 Roos Leerkes Almere `81 MC Team 1 4,40 4,40 -0.5 m/s--- 498
    6 Femke Leguit Almere `81 MC Team 2 4,26 4,26 +1.1 m/s--- 0
    14 Elle Meijer Almere `81 MC Team 1 3,58 3,58 +2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Savienne Asikende Almere `81 MD Team 1 8,23 -1.9 m/s8,13 708
    4 Blessin Uiterwijk Almere `81 MD Team 1 8,78 -1.9 m/s8,53 592
    7 Abigail Ib... Dicksons Almere `81 MD Team 4 9,07 -1.0 m/s9,39 536
    8 Benita Beerse Almere `81 MD Team 1 9,11 -1.0 m/s9,20 0
    11 Kayneisha ...sterwolde Almere `81 MD Team 2 9,42 -1.0 m/s9,36 473
    13 Melinda Verbeek Almere `81 MD Team 2 9,73 -1.0 m/s9,33 421
    18 Michelle Fajkovic Almere `81 MD Team 4 9,87 -2.3 m/s10,63 398
    23 Tara van den Hoff Almere `81 MD Team 3 10,36 -1.7 m/s10,16 325
    31 Yfke de Bock Almere `81 MD Team 3 10,93 -1.0 m/s11,76 247
    Lieve Kroon Almere `81 MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Laila Yahyaoui Almere `81 MD Team 1 3:08,39 3:09,96 631
    2 Benita Beerse Almere `81 MD Team 1 3:22,29 3:18,51 530
    9 Evelien van de Grift Almere `81 MD Team 1 3:35,99 3:42,97 0
    10 Lieve Kroon Almere `81 MD Team 2 3:39,85 3:36,24 421
    22 Tara van den Hoff Almere `81 MD Team 3 4:00,52 3:52,77 312
    23 Abigail Ib... Dicksons Almere `81 MD Team 4 4:02,82 4:14,98 301
    25 Anouk Leguit Almere `81 MD Team 2 4:03,37 3:33,18 299
    31 Sterre Bentvelzen Almere `81 MD Team 3 4:30,17 --- 186


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Savienne Asikende Almere `81 MD Team 1 10,58 -0.4 m/s10,46 532
    8 Evelien van de Grift Almere `81 MD Team 1 11,99 -3.3 m/s12,30 376
    9 Laila Yahyaoui Almere `81 MD Team 1 12,01 -3.3 m/s12,27 0
    21 Floortje Hendriks Almere `81 MD Team 2 13,96 -0.7 m/s13,75 210
    23 Emma Sprenkels Almere `81 MD Team 3 14,86 -0.7 m/s--- 149
    Abigail Ib... Dicksons Almere `81 MD Team 4 DNS 13,64 0
    Rania Belfdail Almere `81 MD Team 4 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 31,79 733
    2 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,59 687
    3 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,73 575
    4 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 34,89 567
    5 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 35,18 553
    6 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 35,40 543
    8 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 4 37,50 449
    9 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 38,62 403
    10 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 38,67 401
    11 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,72 399
    12 Almere `81 MD Team 4 (4x60m) Almere `81 - MJD 0 DNS 0
    12 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Vera Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 24,04 21,58 379
    5 Anouk Leguit Almere `81 MD Team 2 17,75 15,49 264
    8 Louise Staartjes Almere `81 MD Team 2 17,04 17,24 0
    9 Rania Belfdail Almere `81 MD Team 4 16,72 --- 243
    10 Evelien van de Grift Almere `81 MD Team 1 16,07 16,38 0
    17 Gwendolyn van Drunen Almere `81 MD Team 4 13,47 10,22 0
    18 Sterre Bentvelzen Almere `81 MD Team 3 13,15 --- 166
    20 Emma Sprenkels Almere `81 MD Team 3 11,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Benita Beerse Almere `81 MD Team 1 10,27 7,41 535
    3 Blessin Uiterwijk Almere `81 MD Team 1 10,10 10,24 0
    4 Melinda Verbeek Almere `81 MD Team 2 9,50 9,87 498
    6 Louise Staartjes Almere `81 MD Team 2 8,20 7,84 0
    15 Michelle Fajkovic Almere `81 MD Team 4 6,63 5,15 344
    16 Gwendolyn van Drunen Almere `81 MD Team 4 6,48 6,39 0
    18 Yfke de Bock Almere `81 MD Team 3 6,04 5,00 308


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Vera Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 1,55 1,55 663
    6 Floortje Hendriks Almere `81 MD Team 2 1,25 1,30 0
    6 Jaira Okeke Almere `81 MD Team 1 1,25 1,10 0
    6 Kayneisha ...sterwolde Almere `81 MD Team 2 1,25 1,15 426
    17 Arwen van Mourik Almere `81 MD Team 3 1,15 1,15 352
    19 Rania Belfdail Almere `81 MD Team 4 1,10 0,85 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Laila Yahyaoui Almere `81 MD Team 1 4,12 -1.1 m/s4,01 442
    6 Jaira Okeke Almere `81 MD Team 1 3,84 -2.3 m/s3,68 0
    9 Michelle Fajkovic Almere `81 MD Team 4 3,58 -1.4 m/s3,19 334
    15 Melinda Verbeek Almere `81 MD Team 2 3,22 -0.2 m/s3,79 262
    16 Louise Staartjes Almere `81 MD Team 2 3,17 -1.9 m/s3,38 0
    17 Gwendolyn van Drunen Almere `81 MD Team 4 3,14 -0.6 m/s3,08 0
    20 Arwen van Mourik Almere `81 MD Team 3 3,04 -1.7 m/s2,73 226
    22 Yfke de Bock Almere `81 MD Team 3 2,88 -0.3 m/s3,04 0