Vereniging 'Fit' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Edward Dijkstra
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:07,32
Quint Keers
  • Jongens Junior D - Discus - 16,15
Quint Keers
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,52
Evie de Roos
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,32
Janna Luijk
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,20

Hoogtepunten

Janna Luijk MJD Ver
  • 4,20
  • Anneloes van Erkelens MJD 60m
  • 9,19
  • Robin Melamed JJC 100m
  • 13,97
  • Robin Melamed JJC Ver
  • 4,50
  • Denise Kliphuis MJD 1000m
  • 3:35,40
  • Evie de Roos MJD 1000m
  • 3:27,32
  • Edward Dijkstra JJD 1000m
  • 3:07,32
  • Bente Wiggers MJD Hoog
  • 1,25
  • Finn van der Maas JJC Hoog
  • 1,35
  • Finn van der Maas JJC 300mH
  • 50,29
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Robin Melamed Fit JC 13,97 +0.8 m/s13,83 538


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Finn van der Maas Fit JC 50,29 --- 535


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Robin Melamed Fit JC 19,61 --- 300


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Finn van der Maas Fit JC 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Robin Melamed Fit JC 4,50 -2.8 m/s--- 519
    8 Finn van der Maas Fit JC 4,37 -0.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Edward Dijkstra Fit JD 12,12 -0.8 m/s12,22 451
    13 Lukas van der Linde Fit JD 12,24 -0.8 m/s11,91 435


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Edward Dijkstra Fit JD 3:07,32 3:27,00 639


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 44,42 572
    2 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 44,73 560
    3 AV Pijnenburg JD Team 1 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 46,07 510
    4 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 46,12 508
    5 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 46,55 493
    6 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 46,84 482
    7 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,44 461
    8 Almere `81 JD Team 5 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 47,72 452
    9 AV Pijnenburg JD Team 2 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 53,25 284
    10 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 53,39 280
    11 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
    11 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
    11 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Quint Keers Fit JD 16,15 --- 231


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Quint Keers Fit JD 7,52 --- 395
    11 Lukas van der Linde Fit JD 5,94 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Kian Schouten Fit JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kian Schouten Fit JD DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fenne Bakker Fit MC DNS 12,77 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Tessa Klein Holte Fit MC 2:50,39 --- 386


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Tessa Klein Holte Fit MC 11,37 --- 137


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Tessa Klein Holte Fit MC 6,75 --- 351


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2Res OBPTeam punten
    16 Fenne Bakker Fit MC 3,16 3,16 +3.1 m/s--- 250


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Anneloes v... Erkelens Fit MD 9,19 -1.9 m/s9,00 513
    19 Denise Kliphuis Fit MD 9,88 -2.3 m/s10,52 397
    25 Lieke Reyn Fit MD 10,47 -1.7 m/s10,17 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Evie de Roos Fit MD 3:27,32 3:23,33 497
    8 Denise Kliphuis Fit MD 3:35,40 3:47,91 447
    20 Lieke Reyn Fit MD 3:52,14 4:08,21 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Anneloes v... Erkelens Fit MD 11,54 -0.4 m/s11,61 422
    5 Iris Breslau Fit MD 11,61 -0.4 m/s11,57 414
    18 Bente Wiggers Fit MD 13,24 -0.3 m/s13,09 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 31,79 733
    2 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,59 687
    3 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,73 575
    4 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 34,89 567
    5 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 35,18 553
    6 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 35,40 543
    8 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 4 37,50 449
    9 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 38,62 403
    10 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 38,67 401
    11 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,72 399
    12 Almere `81 MD Team 4 (4x60m) Almere `81 - MJD 0 DNS 0
    12 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Imme Kleijne Fit MD 6,98 --- 364


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Bente Wiggers Fit MD 1,25 --- 0
    6 Iris Breslau Fit MD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Janna Luijk Fit MD 4,20 -2.1 m/s--- 458
    10 Denise Kliphuis Fit MD 3,56 -1.4 m/s--- 0