Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Katja van Eetvelt MJC 150m
  • 19,49
  • Alexandra Elias MJD 60m
  • 9,25
  • Tim de Bruijn JJC Hoog
  • 1,70
  • Tobias de Zeeuw JJC Ver
  • 4,86
  • Katja van Eetvelt MJC 80mH
  • 13,86
  • Tim de Bruijn JJC 150m
  • 18,28
  • Charlene Kommers MJC Hoog
  • 1,35
  • Yannick de Jong JJD 80m
  • 10,68
  • Tobias de Zeeuw JJC 800m
  • 2:26,13
  • Suzanne Verschuren MJC Kogel
  • 9,12
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 18,28 --- 790


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 2:26,13 --- 597


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 16,62 -1.9 m/s--- 584


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 11,34 --- 585


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 --- 779


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 4,86 +0.4 m/s--- 593


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 10,68 +2.2 m/s--- 673
    Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 11,45 +2.2 m/s--- 547
    Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD 12,16 +1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 3:21,92 --- 532
    Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD 3:23,37 --- 523
    Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3:39,76 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 14,44 -0.4 m/s--- 448
    Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 16,33 +0.5 m/s--- 303


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 23,80 --- 375


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 8,25 --- 434


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 3,85 -0.9 m/s--- 388
    Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3,84 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 19,49 --- 666
    Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 22,66 --- 405


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Myrthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC 2:40,40 --- 465


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 13,86 -0.3 m/s--- 501
    Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 14,83 +1.3 m/s--- 415


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 26,00 --- 431
    Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 17,83 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 21,12 --- 328
    Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 15,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 9,12 --- 479
    Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 7,48 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 3,73 +0.3 m/s--- 364


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 9,25 +0.5 m/s--- 503
    Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 9,94 +1.1 m/s--- 387
    Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 10,17 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 3:30,97 --- 474
    Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 3:46,12 --- 386
    Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 4:09,07 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 12,42 -1.0 m/s--- 335
    Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 13,51 -0.9 m/s--- 244
    Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 14,42 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 13,47 --- 187
    Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 10,46 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 8,87 --- 467
    Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 7,92 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 1,30 --- 462
    Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 3,84 -1.2 m/s--- 386
    Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 3,32 -0.5 m/s--- 0