Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Yasmine de Kraker MJD Hoog
  • 1,35
  • Felien Wibbelink MJD 1000m
  • 3:29,55
  • Felien Wibbelink MJD 60m
  • 9,09
  • Loïs van den Berge MJD 60m
  • 8,53
  • Yasmine de Kraker MJD 1000m
  • 3:28,53
  • Björn van de Voort JJC Hoog
  • 1,40
  • Jeffrey Rijkhals JJC 150m
  • 18,50
  • Julius Schletterer JJD 1000m
  • 3:07,59
  • Luca Ton JJD 80m
  • 11,32
  • Jeffrey Rijkhals JJC Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 18,50 --- 766
    Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 22,46 --- 419
    Stijn Koole Dynamica ADSV JC 25,88 --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 2:38,67 --- 480
    Stijn Koole Dynamica ADSV JC 2:45,61 --- 423
    Stein Rietberg Dynamica ADSV JC 2:47,67 --- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 31,70 --- 521
    Stein Rietberg Dynamica ADSV JC 14,99 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 1,55 --- 663
    Björn van de Voort Dynamica ADSV JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Björn van de Voort Dynamica ADSV JC 4,31 +1.6 m/s--- 480


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luca Ton Dynamica ADSV JD 11,32 +2.2 m/s--- 567
    Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 11,82 +0.6 m/s--- 493
    Colin de Schipper Dynamica ADSV JD 12,57 +0.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 3:07,59 --- 637
    Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 3:22,31 --- 530
    Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3:23,90 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luca Ton Dynamica ADSV JD 16,70 +0.0 m/s--- 279
    Jeremiah Puroja Dynamica ADSV JD 17,12 +0.0 m/s--- 252


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 12,74 --- 156


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 7,37 --- 387


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luca Ton Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426
    Jeremiah Puroja Dynamica ADSV JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3,61 -0.7 m/s--- 340
    Colin de Schipper Dynamica ADSV JD 3,58 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lisanne Lorier Dynamica ADSV MC 22,68 --- 404
    Femke Maranus Dynamica ADSV MC 22,76 --- 398
    Hilde Koole Dynamica ADSV MC 23,75 --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kyra van de Voorde Dynamica ADSV MC 2:41,18 --- 459
    Lisanne Lorier Dynamica ADSV MC 2:43,77 --- 438
    Hilde Koole Dynamica ADSV MC 2:54,20 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke Maranus Dynamica ADSV MC 16,13 -0.4 m/s--- 317


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Charlotte Visser Dynamica ADSV MC 5,54 --- 277


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Charlotte Visser Dynamica ADSV MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Charlotte Visser Dynamica ADSV MC 3,70 +0.1 m/s--- 358
    Kyra van de Voorde Dynamica ADSV MC 3,17 +2.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 8,53 +1.6 m/s--- 643
    Felien Wibbelink Dynamica ADSV MD 9,09 +0.5 m/s--- 532
    Lindey Van der Hooft Dynamica ADSV MD 9,44 +1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 3:28,53 --- 489
    Felien Wibbelink Dynamica ADSV MD 3:29,55 --- 482
    Lindey Van der Hooft Dynamica ADSV MD 3:57,22 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 11,58 -1.0 m/s--- 417
    Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 12,21 -0.9 m/s--- 355
    Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 13,34 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 17,75 --- 280
    Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 10,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 8,49 --- 447
    Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 8,09 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,35 --- 499
    Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 4,15 -1.9 m/s--- 448
    Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 3,92 -0.7 m/s--- 0