Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Tim Schüssel
  • Jongens Junior C - 800m - 2:11,12
Tom Zoetelief
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,97
Stijn Boer
  • Jongens Junior C - Speer - 28,25
Stijn Boer
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,55
Lars Laverman
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,40
Tom Zoetelief
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Samuel Schinagl
  • Jongens Junior C - Ver - 5,08
Lars Laverman
  • Jongens Junior C - Ver - 4,96
Simon Schinagl
  • Jongens Junior D - 80m - 11,36
Ilja Toonen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,14
Sam van Keulen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,93
Senna Huisman
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:18,32
Julius van Loon
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,86
Ilja Toonen
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,25
Julius van Loon
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,35
Julius van Loon
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Max Veerbeek
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Siebe Sesink
  • Jongens Junior D - Ver - 4,25
Anniek Vissers
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:29,49
Cathelijne Nooteboom
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,61
Annabel Peeters
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,06
Juliette Nooteboom
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,03

Hoogtepunten

Erik Mies JJC 800m
  • 2:13,97
  • Anniek Vissers MJC 800m
  • 2:29,49
  • Erik Mies JJC 150m
  • 19,29
  • Cathelijne Nooteboom MJC Kogel
  • 10,61
  • Tim Schüssel JJC 800m
  • 2:11,12
  • Stijn Boer JJC Hoog
  • 1,55
  • Jikke Arts MJC Hoog
  • 1,40
  • Noa Rutten MJC Hoog
  • 1,40
  • Cathelijne Nooteboom MJC Hoog
  • 1,40
  • Tom Zoetelief JJC Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Erik Mies Nijmegen A...JC Team 1 19,29 +0.8 m/s19,60 685
    8 Samuel Schinagl Nijmegen A...JC Team 1 20,02 +0.8 m/s19,80 617
    12 Tim Schüssel Nijmegen A...JC Team 1 20,35 +0.8 m/s19,80 0
    Martijn Luft Nijmegen A...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim Schüssel Nijmegen A...JC Team 1 2:11,12 2:14,20 767
    5 Erik Mies Nijmegen A...JC Team 1 2:13,97 2:22,40 732
    19 Boris Vingerhoeds Nijmegen A...JC Team 1 2:44,23 2:40,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Tom Zoetelief Nijmegen A...JC Team 1 15,97 -0.1 m/s15,94 638
    7 Lars Laverman Nijmegen A...JC Team 1 18,40 -0.1 m/s17,84 457
    10 Boris Vingerhoeds Nijmegen A...JC Team 1 19,25 -0.8 m/s20,03 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 48,71 763
    2 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 4 51,61 654
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,20 633
    4 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 4 54,40 559
    5 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 4 59,45 361
    7 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
    7 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 DNS 0
    7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Stijn Boer Nijmegen A...JC Team 1 28,25 26,80 468
    12 Boris Vingerhoeds Nijmegen A...JC Team 1 21,92 23,79 0
    13 Daan Cals Nijmegen A...JC Team 2 18,51 17,20 295
    Martijn Luft Nijmegen A...JC Team 2 DNS 26,30 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Stijn Boer Nijmegen A...JC Team 1 11,55 10,66 594
    2 Lars Laverman Nijmegen A...JC Team 1 10,40 9,33 0
    8 Daan Cals Nijmegen A...JC Team 2 8,23 7,05 433


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tom Zoetelief Nijmegen A...JC Team 1 1,70 1,60 779
    6 Stijn Boer Nijmegen A...JC Team 1 1,55 1,55 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Samuel Schinagl Nijmegen A...JC Team 1 5,08 +1.0 m/s--- 636
    3 Lars Laverman Nijmegen A...JC Team 1 4,96 -1.3 m/s4,92 0
    Martijn Luft Nijmegen A...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Simon Schinagl Nijmegen A...JD Team 1 11,36 +0.5 m/s11,74 561
    6 Siebe Sesink Nijmegen A...JD Team 1 12,04 +1.3 m/s12,34 462
    13 Hidde Kuiper Nijmegen A...JD Team 3 12,43 -0.2 m/s--- 410
    15 Senna Huisman Nijmegen A...JD Team 2 12,60 +1.5 m/s--- 388
    17 Max Veerbeek Nijmegen A...JD Team 1 12,86 +0.5 m/s12,29 0
    18 Simon ter Horst Nijmegen A...JD Team 2 12,90 +1.5 m/s--- 352
    19 Joppe van Sleeuwem Nijmegen A...JD Team 2 13,03 +1.5 m/s--- 0
    27 Jochem Lourens Nijmegen A...JD Team 3 14,55 -0.2 m/s--- 176


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ilja Toonen Nijmegen A...JD Team 1 3:12,14 --- 602
    2 Sam van Keulen Nijmegen A...JD Team 1 3:12,93 --- 596
    3 Senna Huisman Nijmegen A...JD Team 2 3:18,32 --- 557
    8 Max Veerbeek Nijmegen A...JD Team 1 3:37,69 --- 0
    9 Hidde Kuiper Nijmegen A...JD Team 3 3:38,31 --- 429
    15 Thijs Haverkamp Nijmegen A...JD Team 2 3:45,27 --- 390
    19 Quinten de Wildt Nijmegen A...JD Team 2 3:51,70 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Julius van Loon Nijmegen A...JD Team 1 14,86 -1.4 m/s15,69 413
    2 Ilja Toonen Nijmegen A...JD Team 1 15,25 -1.4 m/s16,20 382
    11 Quinten de Wildt Nijmegen A...JD Team 2 16,95 +0.6 m/s--- 263
    15 Sam van Keulen Nijmegen A...JD Team 1 17,30 +0.6 m/s--- 0
    16 Joppe van Sleeuwem Nijmegen A...JD Team 2 17,45 +0.6 m/s--- 232
    20 Rumo Arns Nijmegen A...JD Team 2 18,64 +0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 46,29 502
    2 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 4 48,01 442
    3 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 4 48,84 415
    4 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 4 48,89 413
    5 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 49,67 338
    6 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 51,46 334
    7 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 51,61 330
    8 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen JD Team 3 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 1 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 2 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 0 DNS 0
    8 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sam van Keulen Nijmegen A...JD Team 1 17,93 --- 267
    8 Senna Huisman Nijmegen A...JD Team 2 15,30 --- 213
    12 Rumo Arns Nijmegen A...JD Team 2 13,68 --- 0
    13 Jaro Halsema Nijmegen A...JD Team 1 13,61 --- 0
    16 Jochem Lourens Nijmegen A...JD Team 3 11,32 --- 122


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julius van Loon Nijmegen A...JD Team 1 8,35 --- 440
    7 Rumo Arns Nijmegen A...JD Team 2 6,59 --- 342
    9 Simon Schinagl Nijmegen A...JD Team 1 6,35 --- 0
    19 Huub Willems Nijmegen A...JD Team 2 4,39 --- 0
    20 Jochem Lourens Nijmegen A...JD Team 3 4,32 --- 193


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julius van Loon Nijmegen A...JD Team 1 1,50 --- 623
    3 Max Veerbeek Nijmegen A...JD Team 1 1,35 --- 0
    7 Thijs Haverkamp Nijmegen A...JD Team 2 1,30 --- 462
    15 Hidde Kuiper Nijmegen A...JD Team 3 1,25 --- 426
    18 Huub Willems Nijmegen A...JD Team 2 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Siebe Sesink Nijmegen A...JD Team 1 4,25 -0.1 m/s--- 468
    4 Jaro Halsema Nijmegen A...JD Team 1 4,12 -0.2 m/s--- 0
    14 Simon ter Horst Nijmegen A...JD Team 2 3,63 -0.6 m/s--- 344
    21 Huub Willems Nijmegen A...JD Team 2 3,25 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 22,68 +0.3 m/s--- 404
    16 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 22,94 +0.6 m/s--- 385
    17 Jonna de Brouwer Nijmegen A...MC Team 2 23,02 -0.2 m/s--- 380
    20 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 23,47 +0.6 m/s--- 350
    Britte Wulterkens Nijmegen A...MC Team 1 DNS 23,05 0
    Julie Hofstad Nijmegen A...MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Anniek Vissers Nijmegen A...MC Team 1 2:29,49 2:33,32 564
    7 Nova Ijsveld Nijmegen A...MC Team 1 2:37,90 2:38,49 487
    11 Jonna de Brouwer Nijmegen A...MC Team 2 2:48,35 2:50,83 402
    Britte Wulterkens Nijmegen A...MC Team 1 DNS 2:32,44 0
    Julie Hofstad Nijmegen A...MC Team 2 DNS 2:56,79 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Elke Thijssen Nijmegen A...MC Team 1 14,99 -0.6 m/s15,09 402
    15 Fenne Knops Nijmegen A...MC Team 1 16,47 -0.7 m/s16,25 294
    16 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 16,75 -0.7 m/s17,00 276


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 43,86 544
    1 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 43,98 590
    3 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 4 44,03 588
    4 Climax MC (4x80m) Climax - MJC 4 45,31 538
    5 Nijmegen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 45,61 527
    6 AV Wijchen MC Team 2 (4x80m) AV Wijchen - MJC 4 46,69 488
    7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 52,39 307
    8 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MC Team 1 (4x80m) AV Wijchen - MJC 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MC Team 2 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 25,21 26,91 418
    6 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 21,31 20,19 0
    16 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 10,96 --- 126


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 19,25 14,82 293
    7 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 17,81 16,23 265
    9 Anniek Vissers Nijmegen A...MC Team 1 16,74 17,18 0
    13 Fleur Muijsers Nijmegen A...MC Team 2 15,85 14,58 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 10,61 10,63 551
    12 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 7,81 7,60 411
    14 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 7,28 8,04 0
    19 Marieke va... Boogaard Nijmegen A...MC Team 2 5,77 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Noa Rutten Nijmegen A...MC Team 1 1,40 1,35 0
    6 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 1,40 1,45 541
    6 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 1,40 1,40 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 4,54 +0.3 m/s4,49 527
    8 Fenne Knops Nijmegen A...MC Team 1 4,10 +0.0 m/s4,22 0
    16 Fleur Muijsers Nijmegen A...MC Team 2 3,36 +1.0 m/s3,64 290
    18 Marieke va... Boogaard Nijmegen A...MC Team 2 3,28 +0.4 m/s3,10 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Mijke Laverman Nijmegen A...MD Team 1 9,22 -0.8 m/s9,38 508
    9 Neeltje Kluitenberg Nijmegen A...MD Team 1 9,26 -0.8 m/s9,45 501
    10 Anna Jansen Nijmegen A...MD Team 1 9,36 +0.4 m/s9,25 0
    15 Isa Kramer Nijmegen A...MD Team 2 9,78 -0.8 m/s9,72 413
    16 Julia Jansen Nijmegen A...MD Team 2 9,78 -0.8 m/s9,78 413
    25 Nienke Arts Nijmegen A...MD Team 3 10,39 -0.8 m/s9,95 320
    26 Minne Hofstad Nijmegen A...MD Team 3 10,42 +0.9 m/s--- 316
    32 Sofie Rood Nijmegen A...MD Team 3 11,29 -0.5 m/s11,27 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Anna Jansen Nijmegen A...MD Team 1 3:42,31 3:46,20 407
    15 Mijke Laverman Nijmegen A...MD Team 1 4:00,08 3:52,80 314
    18 Pleun Dodemont Nijmegen A...MD Team 2 4:16,14 4:09,00 242


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Annabel Peeters Nijmegen A...MD Team 1 13,00 +0.4 m/s12,94 285
    9 Suus van den Broek Nijmegen A...MD Team 1 13,35 +0.4 m/s12,93 256
    15 Mirthe Peters Nijmegen A...MD Team 2 14,17 -0.2 m/s13,92 196


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 33,84 620
    2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 35,05 559
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 4 35,60 533
    4 VAV MD Team 1 (4x60m) VAV - MJD 4 37,23 460
    5 VAV MD Team 2 (4x60m) VAV - MJD 4 37,30 457
    6 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,54 397
    7 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,18 381
    8 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 3 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 1 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 2 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Annabel Peeters Nijmegen A...MD Team 1 19,06 --- 306
    7 Neeltje Kluitenberg Nijmegen A...MD Team 1 15,96 --- 0
    9 Minne Hofstad Nijmegen A...MD Team 3 14,34 --- 207
    11 Lizanne Hagemans Nijmegen A...MD Team 2 13,92 --- 198
    14 Nienke Arts Nijmegen A...MD Team 3 12,98 --- 0
    17 Isa Kramer Nijmegen A...MD Team 2 10,66 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Juliette Nooteboom Nijmegen A...MD Team 1 10,03 --- 524
    9 Minne Hofstad Nijmegen A...MD Team 3 7,65 --- 402
    12 Lizanne Hagemans Nijmegen A...MD Team 2 7,06 --- 369
    19 Pleun Dodemont Nijmegen A...MD Team 2 5,70 --- 0
    21 Suus van den Broek Nijmegen A...MD Team 1 5,37 --- 0
    22 Sofie Rood Nijmegen A...MD Team 3 4,73 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Juliette Nooteboom Nijmegen A...MD Team 1 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Annabel Peeters Nijmegen A...MD Team 1 3,62 -0.8 m/s--- 342
    13 Mirthe Peters Nijmegen A...MD Team 2 3,26 +0.0 m/s--- 270
    14 Nienke Arts Nijmegen A...MD Team 3 3,17 -0.5 m/s--- 252
    20 Juliette Nooteboom Nijmegen A...MD Team 1 2,92 -0.1 m/s--- 0
    21 Julia Jansen Nijmegen A...MD Team 2 2,90 -1.3 m/s--- 0
    23 Sofie Rood Nijmegen A...MD Team 3 2,71 -0.8 m/s--- 0