Vereniging 'AVA `70' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Wouter Weenink
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,60

Hoogtepunten

Ruben Jansen JJC 800m
  • 2:35,23
  • Sven Meinen JJC 800m
  • 2:22,85
  • Twan Meinen JJC Hoog
  • 1,60
  • Twan Meinen JJC 150m
  • 19,63
  • Noah Lampio JJC 800m
  • 2:13,17
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Twan Meinen AVA `70 JC 19,63 -0.2 m/s--- 653
    16 Jop Hoftijzer AVA `70 JC 21,69 -0.2 m/s--- 477
    22 Tijn Piest AVA `70 JC 22,77 -0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Noah Lampio AVA `70 JC 2:13,17 2:14,16 742
    11 Sven Meinen AVA `70 JC 2:22,85 2:26,00 631
    15 Ruben Jansen AVA `70 JC 2:35,23 2:32,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Noah Lampio AVA `70 JC 17,95 +0.2 m/s--- 487
    13 Tijn Piest AVA `70 JC 20,59 +0.2 m/s--- 331
    15 Sven Meinen AVA `70 JC 21,32 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 48,71 763
    2 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 4 51,61 654
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,20 633
    4 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 4 54,40 559
    5 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 4 59,45 361
    7 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
    7 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 DNS 0
    7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Wouter Weenink AVA `70 JC 24,69 --- 409
    15 Ruben Jansen AVA `70 JC 17,23 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Wouter Weenink AVA `70 JC 9,60 --- 503
    Micha Rougoor AVA `70 JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Twan Meinen AVA `70 JC 1,60 --- 702
    13 Ruben Jansen AVA `70 JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jop Hoftijzer AVA `70 JC 4,15 -0.3 m/s--- 448
    13 Tijn Piest AVA `70 JC 3,74 +0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sten Boomkamp AVA `70 JD 11,77 +0.2 m/s--- 500
    12 Bas Jansen AVA `70 JD 12,40 +0.2 m/s--- 414
    Joost Kleinbussink AVA `70 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Merijn van Eerden AVA `70 JD 3:25,41 3:31,99 509
    13 Julian Erkelens AVA `70 JD 3:43,78 3:45,55 398
    14 Thom Berkelder AVA `70 JD 3:45,06 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Mats Lievers AVA `70 JD 17,16 +0.6 m/s--- 250
    13 Tim Houwers AVA `70 JD 17,25 +0.6 m/s--- 0
    14 Bas Jansen AVA `70 JD 17,26 +0.6 m/s--- 244


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 46,29 502
    2 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 4 48,01 442
    3 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 4 48,84 415
    4 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 4 48,89 413
    5 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 49,67 338
    6 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 51,46 334
    7 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 51,61 330
    8 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen JD Team 3 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 1 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 2 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 0 DNS 0
    8 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Sten Boomkamp AVA `70 JD 15,93 --- 227
    Joost Kleinbussink AVA `70 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Merijn van Eerden AVA `70 JD 5,91 --- 300
    Joost Kleinbussink AVA `70 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Thom Berkelder AVA `70 JD 1,20 --- 389
    18 Mart Mucheru AVA `70 JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Bas Jansen AVA `70 JD 3,72 +0.2 m/s--- 362
    15 Mats Lievers AVA `70 JD 3,46 +0.2 m/s--- 0