Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Dennis Martens
  • Jongens Junior D - 80m - 11,56
Dennis Martens
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,30
Bas Berning
  • Jongens Junior D - Discus - 19,98
Jenice Isibor
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,93
Anne Moolenaar
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:34,49
Femke Veldkamp
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,90
Sofie Dam
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,51
Anne Moolenaar
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Jenice Isibor MJD 60m
  • 8,93
  • Paula Spoelman MJC 150m
  • 20,43
  • Bart Verstraaten JJC Kogel
  • 9,01
  • Minke Keltjens MJD 60m
  • 9,24
  • Karlijn Adriaansen MJC Hoog
  • 1,45
  • Wouter Hefti JJC Hoog
  • 1,30
  • Bas Berning JJD Hoog
  • 1,30
  • Dennis Martens JJD 80m
  • 11,56
  • Anne Moolenaar MJD Hoog
  • 1,50
  • Bram Verstegen JJC 800m
  • 2:17,24
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    24 Willem Glaudemans AV Wijchen JC Team 1 24,07 -1.2 m/s20,91 311
    26 Stijn Hormes AV Wijchen JC Team 1 24,58 +0.1 m/s--- 280
    27 Wouter Hefti AV Wijchen JC Team 1 25,46 +0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Bram Verstegen AV Wijchen JC Team 1 2:17,24 2:20,00 693
    22 Stijn Hormes AV Wijchen JC Team 1 3:06,47 3:11,00 277
    Nino Cassaro AV Wijchen JC Team 1 DNS 2:47,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Willem Glaudemans AV Wijchen JC Team 1 21,26 -0.2 m/s--- 298
    16 Bram Verstegen AV Wijchen JC Team 1 21,35 -0.2 m/s--- 294
    20 Ferdinand Sanders AV Wijchen JC Team 1 24,24 -0.8 m/s23,03 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 48,71 763
    2 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 4 51,61 654
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,20 633
    4 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 4 54,40 559
    5 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 4 59,45 361
    7 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
    7 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 DNS 0
    7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Bart Verstraaten AV Wijchen JC Team 1 22,06 --- 362
    19 Ferdinand Sanders AV Wijchen JC Team 1 12,09 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Bart Verstraaten AV Wijchen JC Team 1 9,01 --- 474
    Nino Cassaro AV Wijchen JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Wouter Hefti AV Wijchen JC Team 1 1,30 --- 462
    Nino Cassaro AV Wijchen JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Bram Verstegen AV Wijchen JC Team 1 4,05 +0.5 m/s--- 428
    15 Wouter Hefti AV Wijchen JC Team 1 3,67 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Dennis Martens AV Wijchen JD Team 1 11,56 +0.5 m/s11,50 531
    9 Kay Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 12,20 +1.3 m/s12,50 440
    20 Miel Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 13,11 -0.2 m/s--- 0
    22 Mike Benoit AV Wijchen JD Team 2 13,19 -1.5 m/s--- 318
    23 Brent Hormes AV Wijchen JD Team 3 13,60 -1.5 m/s--- 272
    26 Arjen Hefti AV Wijchen JD Team 2 14,25 -1.5 m/s--- 205
    28 Sem van Dinteren AV Wijchen JD Team 2 14,63 -1.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Vigo Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 3:43,15 3:45,00 402
    18 Kay Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 3:48,50 3:50,00 373
    20 Leslie van...n Schenau AV Wijchen JD Team 1 3:56,39 3:50,00 0
    22 Niek van Gemert AV Wijchen JD Team 2 4:00,15 3:50,00 314
    23 Mike Benoit AV Wijchen JD Team 2 4:02,91 3:55,00 301
    24 Casper Hefti AV Wijchen JD Team 3 4:03,88 --- 296
    25 Brent Hormes AV Wijchen JD Team 3 4:07,79 --- 279
    26 Sem van Dinteren AV Wijchen JD Team 2 4:12,07 3:55,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Dennis Martens AV Wijchen JD Team 1 15,30 -1.4 m/s15,50 378
    17 Leslie van...n Schenau AV Wijchen JD Team 1 17,66 -1.4 m/s18,08 220
    18 Niek van Gemert AV Wijchen JD Team 2 17,69 -0.1 m/s--- 218
    19 Teun Zwikker AV Wijchen JD Team 1 18,18 -1.4 m/s18,68 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 46,29 502
    2 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 4 48,01 442
    3 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 4 48,84 415
    4 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 4 48,89 413
    5 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 49,67 338
    6 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 51,46 334
    7 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 51,61 330
    8 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen JD Team 3 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 1 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 2 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 0 DNS 0
    8 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Bas Berning AV Wijchen JD Team 1 19,98 --- 307
    10 Miel Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 14,27 --- 0
    11 Casper Hefti AV Wijchen JD Team 3 13,84 --- 181
    18 Armin Belderok AV Wijchen JD Team 3 9,51 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Miel Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 6,76 --- 352
    6 Casper Hefti AV Wijchen JD Team 3 6,63 --- 344
    12 Niels Hellinga AV Wijchen JD Team 2 5,88 --- 299
    16 Armin Belderok AV Wijchen JD Team 3 4,69 --- 0
    17 Vigo Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 4,47 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Bas Berning AV Wijchen JD Team 1 1,30 --- 462
    12 Arjen Hefti AV Wijchen JD Team 2 1,30 --- 462
    13 Brent Hormes AV Wijchen JD Team 3 1,30 --- 462
    16 Teun Zwikker AV Wijchen JD Team 1 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Bas Berning AV Wijchen JD Team 1 3,91 -0.5 m/s--- 400
    16 Niels Hellinga AV Wijchen JD Team 2 3,37 -0.1 m/s--- 292
    18 Arjen Hefti AV Wijchen JD Team 2 3,30 -0.4 m/s--- 0
    19 Vigo Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 3,28 +0.5 m/s--- 0
    23 Armin Belderok AV Wijchen JD Team 3 2,86 -0.8 m/s--- 190


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 20,43 +0.2 m/s21,00 580
    14 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 22,85 +0.3 m/s22,50 392
    15 Robin Arts AV Wijchen MC Team 2 22,89 +0.3 m/s22,50 0
    24 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 24,60 -0.2 m/s--- 278
    25 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 24,76 -0.2 m/s--- 269


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Inge van Heumen AV Wijchen MC Team 2 2:50,73 2:50,00 384
    17 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 3:00,73 2:52,00 313


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 14,44 -0.6 m/s14,80 448
    18 Robin Arts AV Wijchen MC Team 2 17,74 -0.7 m/s17,00 215


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 43,86 544
    1 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 43,98 590
    3 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 4 44,03 588
    4 Climax MC (4x80m) Climax - MJC 4 45,31 538
    5 Nijmegen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 45,61 527
    6 AV Wijchen MC Team 2 (4x80m) AV Wijchen - MJC 4 46,69 488
    7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 52,39 307
    8 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MC Team 1 (4x80m) AV Wijchen - MJC 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MC Team 2 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 12,89 --- 174
    14 Inge van Heumen AV Wijchen MC Team 2 12,84 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Eveline Schaaps AV Wijchen MC Team 2 15,91 --- 226
    14 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 14,26 --- 191
    17 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 12,96 --- 0
    18 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 12,27 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Karlijn Adriaansen AV Wijchen MC Team 2 8,49 --- 447
    10 Eveline Schaaps AV Wijchen MC Team 2 7,95 --- 0
    16 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 6,26 --- 322
    17 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 6,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Karlijn Adriaansen AV Wijchen MC Team 2 1,45 --- 582
    12 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 1,35 --- 0
    15 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 1,15 --- 352


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 4,09 -0.6 m/s--- 436
    10 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 3,95 +0.3 m/s--- 0
    17 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 3,33 +0.2 m/s--- 284
    20 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 2,98 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jenice Isibor AV Wijchen MD Team 1 8,93 +0.4 m/s8,75 562
    8 Minke Keltjens AV Wijchen MD Team 1 9,24 +0.4 m/s9,15 504
    12 Mila Hendriks AV Wijchen MD Team 1 9,62 +0.4 m/s9,31 0
    20 Isa van Swam AV Wijchen MD Team 2 10,11 -0.1 m/s--- 361
    22 Sofie Dam AV Wijchen MD Team 2 10,23 +0.9 m/s--- 343
    23 Iris Martens AV Wijchen MD Team 3 10,27 -0.1 m/s--- 338
    27 Noa Jutte AV Wijchen MD Team 2 10,51 +0.9 m/s--- 0
    30 Amber Noy AV Wijchen MD Team 3 11,09 -0.1 m/s--- 227
    Roos Buijs AV Wijchen MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Anne Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 3:34,49 3:43,00 452
    4 Minke Keltjens AV Wijchen MD Team 1 3:38,11 3:50,00 431
    7 Kim van Wezel AV Wijchen MD Team 2 3:45,38 3:50,00 390
    14 Julia Schaaps AV Wijchen MD Team 1 3:57,33 3:58,00 0
    19 Amber Noy AV Wijchen MD Team 3 4:17,21 --- 238
    21 Erin Boschman AV Wijchen MD Team 3 4:34,27 --- 171


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Femke Veldkamp AV Wijchen MD Team 1 12,06 +0.4 m/s12,40 369
    8 Anne Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 13,23 +0.4 m/s12,25 266
    10 Lotte Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 13,36 +0.4 m/s12,30 0
    11 Isa van Swam AV Wijchen MD Team 2 13,46 -1.2 m/s--- 248
    14 Iris Martens AV Wijchen MD Team 3 14,07 -1.2 m/s--- 203


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 33,84 620
    2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 35,05 559
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 4 35,60 533
    4 VAV MD Team 1 (4x60m) VAV - MJD 4 37,23 460
    5 VAV MD Team 2 (4x60m) VAV - MJD 4 37,30 457
    6 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,54 397
    7 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,18 381
    8 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 3 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 1 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 2 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Femke Veldkamp AV Wijchen MD Team 1 21,90 --- 359
    8 Mila Hendriks AV Wijchen MD Team 1 14,56 --- 0
    19 Roos Buijs AV Wijchen MD Team 3 10,31 --- 109
    21 Amber Noy AV Wijchen MD Team 3 9,69 --- 0
    22 Sofie Dam AV Wijchen MD Team 2 8,97 --- 72


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sofie Dam AV Wijchen MD Team 2 8,51 --- 448
    4 Julia Schaaps AV Wijchen MD Team 1 8,48 --- 446
    5 Jenice Isibor AV Wijchen MD Team 1 8,19 --- 0
    11 Erin Boschman AV Wijchen MD Team 3 7,30 --- 383
    15 Noa Jutte AV Wijchen MD Team 2 6,52 --- 0
    17 Roos Buijs AV Wijchen MD Team 3 6,11 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Anne Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 1,50 --- 623
    4 Kim van Wezel AV Wijchen MD Team 2 1,30 --- 462
    6 Lotte Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 1,20 --- 0
    9 Isa van Swam AV Wijchen MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lotte Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 3,62 +0.2 m/s--- 342
    9 Femke Veldkamp AV Wijchen MD Team 1 3,51 +0.7 m/s--- 0
    10 Iris Martens AV Wijchen MD Team 3 3,32 -1.9 m/s--- 282
    12 Noa Jutte AV Wijchen MD Team 2 3,28 -1.1 m/s--- 274
    18 Kim van Wezel AV Wijchen MD Team 2 3,06 +0.3 m/s--- 0
    24 Erin Boschman AV Wijchen MD Team 3 2,55 -1.2 m/s--- 0