Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Quinten Hofstad
  • Jongens Junior C - 800m - 2:11,97
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior C - Speer - 33,42
Jip Hollanders
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,20
Rens Hooiveld
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Sanne de Jong
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,84
Sanne de Jong
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,30
Nynke van der Heijden
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,36
Sanne de Jong
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,11

Hoogtepunten

Josefine Ulfman MJC 800m
  • 2:37,59
  • Koen Geelen JJC 150m
  • 20,58
  • Quinten Hofstad JJC 800m
  • 2:11,97
  • Sanne de Jong MJD 60m
  • 8,84
  • Josefine Ulfman MJC Hoog
  • 1,35
  • Filsan Versteeg MJC Ver
  • 4,41
  • Koen Geelen JJC 800m
  • 2:19,42
  • Noortje Bonten MJC Hoog
  • 1,40
  • Quinten Hofstad JJC 150m
  • 19,34
  • Daan Reefman JJC 800m
  • 2:20,50
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 19,34 +0.8 m/s18,90 681
    13 Koen Geelen AV Pallas `67 JC 20,58 +0.8 m/s19,50 567
    20 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 22,03 -1.2 m/s23,30 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 2:11,97 2:14,18 756
    8 Koen Geelen AV Pallas `67 JC 2:19,42 2:19,00 669
    9 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 2:20,50 2:21,00 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 33,42 --- 547
    17 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 16,85 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 8,34 --- 439


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Koen Geelen AV Pallas `67 JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 12,10 -1.5 m/s--- 454
    Jip Hollanders AV Pallas `67 JD DNS 12,40 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 3:26,53 3:28,58 502


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 15,52 -1.4 m/s15,38 361


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 16,44 --- 237
    15 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 12,57 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 7,20 --- 377
    14 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 5,82 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 1,35 --- 499
    7 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 4,03 +0.0 m/s--- 424
    17 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 3,34 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 22,13 +0.2 m/s21,90 443
    10 Noortje Bonten AV Pallas `67 MC 22,43 +0.2 m/s22,40 421
    21 Odi van Eupen AV Pallas `67 MC 23,55 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 2:37,59 2:35,00 489
    15 Odi van Eupen AV Pallas `67 MC 2:52,81 --- 368


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 14,59 -0.1 m/s--- 436
    11 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 15,48 -0.1 m/s--- 364
    13 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 16,21 -0.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 43,86 544
    1 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 43,98 590
    3 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 4 44,03 588
    4 Climax MC (4x80m) Climax - MJC 4 45,31 538
    5 Nijmegen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 45,61 527
    6 AV Wijchen MC Team 2 (4x80m) AV Wijchen - MJC 4 46,69 488
    7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 52,39 307
    8 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MC Team 1 (4x80m) AV Wijchen - MJC 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MC Team 2 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 15,31 --- 229
    17 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 10,03 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 17,60 --- 261
    15 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 14,17 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 8,18 --- 431
    15 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 6,89 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Noortje Bonten AV Pallas `67 MC 1,40 --- 541
    12 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 4,41 -1.8 m/s--- 500
    7 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 4,14 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 8,84 -0.5 m/s--- 580
    14 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 9,78 -0.5 m/s--- 413
    18 Irene Ambachtsheer AV Pallas `67 MD 10,00 -0.5 m/s9,96 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 3:46,70 3:49,36 382
    10 Irene Ambachtsheer AV Pallas `67 MD 3:47,89 3:57,60 376


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 11,30 -0.2 m/s--- 447
    2 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 11,36 +0.4 m/s11,02 441


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 33,84 620
    2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 35,05 559
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 4 35,60 533
    4 VAV MD Team 1 (4x60m) VAV - MJD 4 37,23 460
    5 VAV MD Team 2 (4x60m) VAV - MJD 4 37,30 457
    6 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,54 397
    7 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,18 381
    8 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 3 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 1 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 2 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 10,80 --- 122


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 7,97 --- 419


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 4,11 -0.6 m/s--- 440
    15 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 3,15 +0.0 m/s--- 0