Vereniging 'AV Argo' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Luka Schlief
  • Jongens Junior C - 150m - 18,87
Bjarne Stege
  • Jongens Junior C - Speer - 31,53
Levin Joon
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,18

Hoogtepunten

Niek Sanders JJC 150m
  • 20,19
  • Luka Schlief JJC 150m
  • 18,87
  • Resa Vreman MJC 150m
  • 23,25
  • Jasmijn Wiltink MJC Ver
  • 3,68
  • Bart van Nieuwland JJC Hoog
  • 1,50
  • Bart van Nieuwland JJC 150m
  • 20,28
  • Luka Schlief JJC 100mH
  • 16,71
  • Resa Vreman MJC Ver
  • 3,84
  • Levin Joon MJC Kogel
  • 8,68
  • Resa Vreman MJC 800m
  • 2:44,92
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Luka Schlief AV Argo JC 18,87 -0.1 m/s--- 727
    9 Niek Sanders AV Argo JC 20,19 -0.1 m/s--- 601
    11 Bart van Nieuwland AV Argo JC 20,28 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Niek Sanders AV Argo JC 2:36,36 --- 500
    21 Robbe Evers AV Argo JC 2:47,50 --- 408


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Luka Schlief AV Argo JC 16,71 -0.2 m/s--- 577
    8 Niek Sanders AV Argo JC 18,94 +0.2 m/s--- 424
    18 Sil Garritsen AV Argo JC 21,99 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 48,71 763
    2 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 4 51,61 654
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,20 633
    4 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 4 54,40 559
    5 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 4 59,45 361
    7 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
    7 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 DNS 0
    7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Bjarne Stege AV Argo JC 31,53 --- 519
    16 Bart van Nieuwland AV Argo JC 17,06 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Bjarne Stege AV Argo JC 9,07 --- 477
    14 Jasper Engbersen AV Argo JC 5,28 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Bart van Nieuwland AV Argo JC 1,50 --- 623
    11 Robbe Evers AV Argo JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Sil Garritsen AV Argo JC 3,83 +0.1 m/s--- 384
    14 Jasper Engbersen AV Argo JC 3,69 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Resa Vreman AV Argo MC 23,25 +0.8 m/s--- 364


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Resa Vreman AV Argo MC 2:44,92 --- 428


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 17,07 -0.4 m/s--- 255


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Levin Joon AV Argo MC 18,53 --- 295
    12 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 14,12 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Levin Joon AV Argo MC 21,18 --- 329


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Levin Joon AV Argo MC 8,68 --- 457


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Resa Vreman AV Argo MC 3,84 +0.4 m/s--- 386
    14 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 3,68 -1.2 m/s--- 0