Vereniging 'AV Oss `78' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Sieb Stiemer
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,15
Ivar van Doorn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Sieb Stiemer
  • Jongens Junior D - Ver - 4,46

Hoogtepunten

Esmee van Hoof MJC Kogel
  • 8,65
  • Jules van Hout JJC Hoog
  • 1,40
  • Sieb Stiemer JJD Ver
  • 4,46
  • Hilde van Zantvoort MJD 60m
  • 9,74
  • Ivar van Doorn JJD Hoog
  • 1,35
  • Anouk van Raak MJC 800m
  • 2:51,44
  • Louis Uitdehaag JJC 150m
  • 19,60
  • Esmee van Hoof MJC Hoog
  • 1,35
  • Esmee van Hoof MJC 150m
  • 22,84
  • Thomas van Orsouw JJC 800m
  • 2:33,02
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Louis Uitdehaag AV Oss `78 JC 19,60 -0.2 m/s--- 656
    18 Jochem van Reijsen AV Oss `78 JC 21,82 -0.1 m/s--- 467
    19 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JC 21,89 -1.2 m/s24,00 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JC 2:33,02 2:25,00 531
    17 Louis Uitdehaag AV Oss `78 JC 2:41,24 --- 458
    20 Jules van Hout AV Oss `78 JC 2:47,07 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JC 19,98 -0.8 m/s19,09 364


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Louis Uitdehaag AV Oss `78 JC 23,93 --- 396
    14 Jochem van Reijsen AV Oss `78 JC 18,27 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Jules van Hout AV Oss `78 JC 7,41 --- 389
    12 Thomas Leijten AV Oss `78 JC 6,40 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Jules van Hout AV Oss `78 JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Thomas Leijten AV Oss `78 JC 4,06 +0.1 m/s--- 430
    10 Jochem van Reijsen AV Oss `78 JC 3,88 +0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Tijl Hes AV Oss `78 JD 12,08 +1.5 m/s--- 457
    16 Luuk Groenewegen AV Oss `78 JD 12,74 +1.5 m/s--- 371
    21 Wytse Dericks AV Oss `78 JD 13,17 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Luuk Groenewegen AV Oss `78 JD 3:40,76 --- 415
    17 Rens Schuurmans AV Oss `78 JD 3:47,35 --- 379


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Wytse Dericks AV Oss `78 JD 16,38 +0.6 m/s--- 300
    9 Ivar van Doorn AV Oss `78 JD 16,49 +0.6 m/s--- 293
    10 Sieb Stiemer AV Oss `78 JD 16,53 +0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 46,29 502
    2 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 4 48,01 442
    3 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 4 48,84 415
    4 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 4 48,89 413
    5 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 49,67 338
    6 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 51,46 334
    7 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 51,61 330
    8 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen JD Team 3 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 1 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Climax JD Team 2 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 0 DNS 0
    8 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Rens Schuurmans AV Oss `78 JD 16,36 --- 236


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sieb Stiemer AV Oss `78 JD 8,15 --- 429


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ivar van Doorn AV Oss `78 JD 1,35 --- 499
    11 Tijl Hes AV Oss `78 JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sieb Stiemer AV Oss `78 JD 4,46 +0.4 m/s--- 510
    6 Tijl Hes AV Oss `78 JD 3,93 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 22,84 +0.8 m/s--- 392
    23 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 24,40 +0.8 m/s--- 290


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Anouk van Raak AV Oss `78 MC 2:51,44 --- 378


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 16,31 --- 250


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 8,65 --- 455


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Anouk van Raak AV Oss `78 MC 3,16 +0.7 m/s--- 250


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 MD 9,74 -0.2 m/s--- 419
    31 Sterre Stiemer AV Oss `78 MD 11,10 -0.2 m/s--- 226


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 MD 3:49,74 --- 366


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 MD 13,67 --- 192
    20 Sterre Stiemer AV Oss `78 MD 9,97 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Sterre Stiemer AV Oss `78 MD 6,79 --- 353