Vereniging 'VAV' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Emiel Verbon
  • Jongens Junior C - 150m - 18,88
Jurre Dies Klumpenaar
  • Jongens Junior C - 150m - 18,97
Jurre Dies Klumpenaar
  • Jongens Junior C - 800m - 2:11,15
Boaz Kalter
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,32
Jasper van Craaikamp
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,95
Boaz Kalter
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Jesse de Boer
  • Jongens Junior C - Ver - 5,23
Job Schaafsma
  • Jongens Junior D - 80m - 11,68
Fenna Achterberg
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,23
Rosella van Keulen
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,85
Suus van Schaik
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,07
Rosella van Keulen
  • Meisjes Junior C - Speer - 25,41
Rosella van Keulen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,21
Suus van Schaik
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Suus van Schaik
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,92
Elsa Lila
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Fenne Looijen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,16

Hoogtepunten

Sven Wildeboer JJC Hoog
  • 1,60
  • Boaz Kalter JJC Hoog
  • 1,70
  • Suus van Schaik MJC Hoog
  • 1,50
  • Rosella van Keulen MJC 150m
  • 19,85
  • Jurre Dies Klumpenaar JJC 800m
  • 2:11,15
  • Suus van Schaik MJC 80mH
  • 13,07
  • Suus van Schaik MJC Ver
  • 4,92
  • Jurre Dies Klumpenaar JJC 150m
  • 18,97
  • Fenna Achterberg MJC 150m
  • 19,23
  • Emiel Verbon JJC 150m
  • 18,88
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Emiel Verbon VAV JC 18,88 +0.1 m/s--- 726
    3 Jurre Dies...lumpenaar VAV JC 18,97 -1.2 m/s20,54 717
    17 Rik Dijkslag VAV JC 21,73 -1.2 m/s24,12 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jurre Dies...lumpenaar VAV JC 2:11,15 2:13,39 767
    7 Jasper van Craaikamp VAV JC 2:19,42 2:24,46 669
    10 Sven Wildeboer VAV JC 2:22,12 2:25,95 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Boaz Kalter VAV JC 15,32 -0.1 m/s15,23 695
    2 Jasper van Craaikamp VAV JC 15,95 -0.1 m/s14,54 639
    9 Rik Dijkslag VAV JC 19,07 -0.8 m/s20,52 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 48,71 763
    2 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 4 51,61 654
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,20 633
    4 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 4 54,40 559
    5 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 55,71 518
    6 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 4 59,45 361
    7 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 0 DNS 0
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
    7 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 DNS 0
    7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Tygo Hulsebos VAV JC 25,06 30,89 415
    9 Jesse de Boer VAV JC 23,67 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Emiel Verbon VAV JC 8,89 --- 468


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Boaz Kalter VAV JC 1,70 1,70 779
    4 Sven Wildeboer VAV JC 1,60 1,55 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jesse de Boer VAV JC 5,23 +1.7 m/s--- 666
    4 Sven Wildeboer VAV JC 4,64 +0.2 m/s4,84 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Job Schaafsma VAV JD 11,68 +0.5 m/s11,31 513


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Mike van Otterlo VAV JD 3:46,14 --- 386


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jesse Malschaert VAV JD 16,06 -0.1 m/s--- 322


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Mike van Otterlo VAV JD 12,76 --- 157
    17 Job Schaafsma VAV JD 10,80 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Mike van Otterlo VAV JD 4,46 --- 203


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jesse Malschaert VAV JD 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Job Schaafsma VAV JD 3,93 -0.3 m/s--- 404
    10 Jesse Malschaert VAV JD 3,78 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Fenna Achterberg VAV MC 19,23 +0.2 m/s19,50 691
    2 Rosella van Keulen VAV MC 19,85 -0.2 m/s--- 632
    11 Nina Leijten VAV MC 22,55 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Meike Leenders VAV MC 2:31,96 2:32,53 540
    9 Janne Leenders VAV MC 2:45,61 --- 423
    10 Kim de Pater VAV MC 2:48,04 2:52,18 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Suus van Schaik VAV MC 13,07 -0.6 m/s12,96 580
    4 Jiska Mollema VAV MC 14,07 -0.6 m/s13,71 481
    10 Nina Leijten VAV MC 15,12 -0.7 m/s16,06 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 43,86 544
    1 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 43,98 590
    3 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 4 44,03 588
    4 Climax MC (4x80m) Climax - MJC 4 45,31 538
    5 Nijmegen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 45,61 527
    6 AV Wijchen MC Team 2 (4x80m) AV Wijchen - MJC 4 46,69 488
    7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 52,39 307
    8 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 0 DNS 0
    8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MC Team 1 (4x80m) AV Wijchen - MJC 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MC Team 2 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Rosella van Keulen VAV MC 25,41 --- 421
    10 Janne Leenders VAV MC 15,31 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Meike Leenders VAV MC 19,56 19,65 299
    11 Kim de Pater VAV MC 16,01 17,66 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Rosella van Keulen VAV MC 10,21 --- 533
    4 Marre Looijen VAV MC 9,24 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Suus van Schaik VAV MC 1,50 1,50 623
    11 Jiska Mollema VAV MC 1,35 1,50 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Suus van Schaik VAV MC 4,92 +0.0 m/s4,82 605
    13 Marre Looijen VAV MC 3,82 -1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Fenne Looijen VAV MD Team 1 8,93 +0.4 m/s9,13 562
    5 Elsa Lila VAV MD Team 1 9,12 +0.4 m/s9,09 526
    17 Melissa Zaaijer VAV MD Team 2 9,94 -0.1 m/s--- 387
    21 Sanne Budding VAV MD Team 2 10,15 -0.5 m/s10,49 355
    24 Nour Farah VAV MD Team 2 10,36 -0.8 m/s9,55 0
    28 Noa Mentink VAV MD Team 1 10,61 -0.5 m/s10,70 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Fenne Looijen VAV MD Team 1 3:40,93 3:43,56 414
    9 Esmée Aartsen VAV MD Team 2 3:47,29 --- 379
    11 Elles Branderhorst VAV MD Team 1 3:48,23 3:50,22 374
    13 Isra Soulimani VAV MD Team 2 3:56,43 --- 332
    17 Ahlam Bennar VAV MD Team 1 4:08,45 4:10,09 0
    20 Karlijn Houpst VAV MD Team 2 4:25,52 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Mara Arends VAV MD Team 2 12,78 -0.2 m/s13,19 303
    6 Karlijn Houpst VAV MD Team 2 12,93 -1.2 m/s--- 291
    12 Senna Diepeveen VAV MD Team 1 13,69 -0.2 m/s--- 230
    13 Noa Mentink VAV MD Team 1 13,83 -0.2 m/s13,66 220
    17 Ahlam Bennar VAV MD Team 1 15,34 -0.2 m/s13,06 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 33,84 620
    2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 35,05 559
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 4 35,60 533
    4 VAV MD Team 1 (4x60m) VAV - MJD 4 37,23 460
    5 VAV MD Team 2 (4x60m) VAV - MJD 4 37,30 457
    6 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,54 397
    7 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,18 381
    8 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 AV Wijchen MD Team 3 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 1 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Climax MD Team 2 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    8 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Elsa Lila VAV MD Team 1 18,72 20,22 299
    10 Youssra Abadi VAV MD Team 2 14,13 --- 202
    18 Maissa el Khayyar VAV MD Team 1 10,41 16,62 0
    23 Melissa Zaaijer VAV MD Team 2 8,33 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Senna Diepeveen VAV MD Team 1 7,66 7,03 403
    10 Sanne Budding VAV MD Team 2 7,42 6,21 389
    16 Youssra Abadi VAV MD Team 2 6,20 --- 0
    18 Maissa el Khayyar VAV MD Team 1 5,87 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Elsa Lila VAV MD Team 1 1,40 1,50 541
    6 Melissa Zaaijer VAV MD Team 2 1,20 --- 389
    9 Esmée Aartsen VAV MD Team 2 1,15 1,35 0
    12 Elles Branderhorst VAV MD Team 1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Fenne Looijen VAV MD Team 1 4,16 -0.8 m/s4,22 450
    4 Mara Arends VAV MD Team 2 3,86 -0.4 m/s3,82 390
    19 Maissa el Khayyar VAV MD Team 1 3,04 -0.7 m/s--- 0
    22 Nour Farah VAV MD Team 2 2,81 -0.2 m/s3,52 0