Vereniging 'AV Caesar' op '4e wedstrijd Athletics Champs regio 17'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bauk Kleiserlee JPA1 Team 01 10,8 1475,00 11,8 16,00 22,50 3,35 318 279
Cedric Volders JPA1 Team 01 10,2 1300,00 12,0 10,00 19,50 3,20 265 144
Eva Teneij MPA1 Team 01 10,1 1375,00 12,4 15,00 20,00 3,20 338 285
Fenne van Mulken MPA1 Team 01 10,5 1230,00 12,4 17,00 22,50 2,95 322 232
Ilse van Banning MPA1 Team 01 11,3 1075,00 13,8 11,50 11,00 2,80 195 0
Imme de Jong MPA2 Team 01 10,1 1300,00 13,0 18,50 20,00 3,40 346 304
Larske Peerenbooms MPA2 Team 01 11,5 1175,00 14,2 10,00 14,00 2,75 199 0
Maddy Kostjens MPA2 Team 01 10,9 1225,00 13,6 11,50 19,00 3,05 260 53
Marco Heijen JPA2 Team 01 10,8 DNS 13,3 12,00 13,50 3,05 179 0
Sten van Schagen JPA2 Team 01 11,3 1075,00 12,1 15,50 24,00 2,75 250 60
Swen Ottens JPA1 Team 01 11,2 1075,00 11,8 12,00 23,00 3,10 246 108
Thies Stijnen JPA2 Team 01 10,2 1475,00 11,2 16,00 17,50 3,15 315 228


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 8 2:43,3 350
2 Team 04 (Team-est) AV Unitas - JPA1 10 2:52,7 261
3 Team 05 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 7 2:54,5 245
4 Team 07 (Team-est) AV Unitas - JPA1 10 2:58,3 213
5 Team 09 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 8 2:58,4 212
6 Team 02 (Team-est) STB - JPA1 7 2:59,4 204
7 Team 01 (Team-est) AV Caesar - JPA1 12 2:59,5 203
8 Team 03 (Team-est) AVON - JPA1 7 3:00,0 199
9 Team 08 (Team-est) STB - JPA1 6 3:02,5 180


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Daan van Elmpt JPC Team 15 900,00 6,60 17,50 0,85 2,55 317 317
Lasse Cals JPC Team 15 875,00 4,10 9,00 0,70 2,35 199 56
Liam Wimmer JPB Team 15 900,00 6,40 21,50 0,90 2,75 291 221
Mees Heutmekers JPB Team 15 900,00 6,50 14,00 0,85 2,30 239 0
Neil Duckers JPC Team 15 825,00 6,60 18,00 0,80 2,65 302 211


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Pendel) - JPB 11 1:21,4 267
2 Team 16 (Pendel) AV Unitas - JPB 8 1:21,8 262
3 Team 14 (Pendel) - JPB 10 1:24,1 233
4 Team 13 (Pendel) AV Unitas - JPB 11 1:25,0 222
5 Team 19 (Pendel) AV Achilles Top - JPB 8 1:25,1 221
6 Team 18 (Pendel) AV Unitas - JPB 10 1:25,7 214
7 Team 21 (Pendel) AV Achilles Top - JPB 9 1:26,1 209
8 Team 20 (Pendel) STB - JPB 8 1:33,8 129


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (Team-est) AV Unitas - JPB 10 3:07,8 294
2 Team 14 (Team-est) - JPB 10 3:08,8 287
3 Team 16 (Team-est) AV Unitas - JPB 8 3:09,8 280
4 Team 15 (Team-est) - JPB 11 3:10,1 278
5 Team 21 (Team-est) AV Achilles Top - JPB 9 3:13,5 255
6 Team 19 (Team-est) AV Achilles Top - JPB 8 3:13,6 254
7 Team 13 (Team-est) AV Unitas - JPB 11 3:17,0 232
8 Team 20 (Team-est) STB - JPB 8 3:18,6 222