Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Patrick Smit
  • Masters Mannen - 800m - 2:06,33

Hoogtepunten

Ilse van Grevenhof V35 800m
  • 2:52,15
  • Rudie Jullens M55 5000m
  • 18:10,12
  • Welmoed Soepboer V40 Kogel
  • 7,98
  • Yvonne de Hilster V45 3000m
  • 13:29,27
  • Yvonne de Hilster V45 Speer
  • 19,78
  • Patrick Smit M45 800m
  • 2:06,33
  • Jos de Wit M60 Ver
  • 4,29
  • Jos de Wit M60 Kogel
  • 9,40
  • Welmoed Soepboer V40 Hoog
  • 1,15
  • Dirkjan Demkes M45 200m
  • 26,56
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Allard Keizer M35 - AV Pallas `67 Mannen 14,10 --- 0
    23 Jos de Wit M60 - AV Pallas `67 Mannen 14,78 --- 421


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Dirkjan Demkes M45 - AV Pallas `67 Mannen 26,56 --- 579
    Rik Hoevers M55 - AV Pallas `67 Mannen DQ --- 0


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Patrick Smit M45 - AV Pallas `67 Mannen 2:06,33 2:06,00 796


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Rudie Jullens M55 - AV Pallas `67 Mannen 18:10,12 17:50,00 706


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (Zweedse) AV PEC 1910 - M35 4 2:09,18 792
    2 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - M35 4 2:10,04 779
    3 AC TION Mannen (Zweedse) AC TION - M35 4 2:11,05 764
    4 Altis Mannen Team 1 (Zweedse) Altis - M35 4 2:18,17 667
    5 AV Pallas `67 Mannen (Zweedse) AV Pallas `67 - M35 4 2:22,73 610
    6 AV Impala Mannen (Zweedse) AV Impala - M35 4 2:23,97 595
    7 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - M35 4 2:28,00 548
    8 AV Lionitas / AV Start `78 Mannen (Zweedse) - M35 4 2:29,15 535
    9 GAC Hilversum Mannen (Zweedse) GAC Hilversum - M35 4 2:29,28 533
    10 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - M35 4 2:36,15 460
    11 Altis Mannen Team 2 (Zweedse) Altis - M35 4 2:41,12 411
    12 AV Daventria 1906 Mannen Team 1 (Zweedse) AV Daventria 1906 - M35 4 2:42,41 399
    13 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - M35 4 2:43,05 393
    14 AV Zuidwal Mannen (Zweedse) AV Zuidwal - M35 4 2:44,75 378
    15 AV Heerenveen Mannen (Zweedse) AV Heerenveen - M35 4 2:46,75 360
    16 AV Daventria 1906 Mannen Team 2 (Zweedse) AV Daventria 1906 - M35 4 DNS 0
    16 AV Wijchen Mannen (Zweedse) AV Wijchen - M35 0 DNS 0
    16 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - M35 0 DNS 0
    16 Nijmegen Atletiek Mannen (Zweedse) Nijmegen Atletiek - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Jos de Wit M60 - AV Pallas `67 Mannen 9,40 --- 510


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Rik Hoevers M55 - AV Pallas `67 Mannen 19,17 --- 344


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Allard Keizer M35 - AV Pallas `67 Mannen 1,40 --- 324


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Jos de Wit M60 - AV Pallas `67 Mannen 4,29 +0.4 m/s--- 540


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Ilse van Grevenhof V35 - AV Pallas ...7 Vrouwen 15,56 --- 307


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Ilse van Grevenhof V35 - AV Pallas ...7 Vrouwen 2:52,15 --- 467


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Yvonne de Hilster V45 - AV Pallas ...7 Vrouwen 13:29,27 --- 424


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Welmoed Soepboer V40 - AV Pallas ...7 Vrouwen 7,98 --- 509


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Welmoed Soepboer V40 - AV Pallas ...7 Vrouwen 15,33 --- 363


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Yvonne de Hilster V45 - AV Pallas ...7 Vrouwen 19,78 --- 480


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Welmoed Soepboer V40 - AV Pallas ...7 Vrouwen 1,15 1,15 430