Vereniging 'Voorne Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Derek van Bockhove
  • Senioren mannen - 110mH - 16,76
Roderik Cobben
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Roderik Cobben
  • Senioren mannen - HSS - 12,47
Vanessa Hartman
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:44,40
Evi Verdonkschot
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,20

Hoogtepunten

Derek van Bockhove Msen 200m
  • 24,03
  • Evi Verdonkschot Vsen Kogel
  • 10,20
  • Vanessa Hartman Vsen 3000m
  • 11:44,40
  • Roderik Cobben Msen Hoog
  • 1,80
  • Roderik Cobben Msen HSS
  • 12,47
  • Derek van Bockhove Msen 110mH
  • 16,76
  • Eileen Oldenburger Vsen Hoog
  • 1,35
  • Eileen Oldenburger Vsen Ver
  • 4,84
  • Nathalie Meurs Vsen Ver
  • 4,71
  • Luc Giele Msen 400m
  • 53,06
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 12,08 -3.4 m/s11,32 564
    18 Sven Noordermeer Voorne Atl...ek Mannen 13,25 -3.1 m/s12,45 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 24,03 -3.3 m/s22,34 642


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 53,06 53,25 676


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Jos-Willem...n de Laar Voorne Atl...ek Mannen 2:18,64 2:14,69 469


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Tjark Klee Voorne Atl...ek Mannen 17:47,25 18:33,88 529
    18 Owen Thomas Voorne Atl...ek Mannen 21:19,59 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 16,76 -1.0 m/s16,78 681
    Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen DQ --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen X 32,48 28,74 X 32,48 36,54 530
    14 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 25,72 24,98 27,33 25,16 27,33 25,02 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen 11,58 11,67 11,60 11,15 11,67 12,06 578
    12 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 10,14 10,64 10,03 10,19 10,64 9,95 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 1,80 1,80 680


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 11,82 11,97 12,20 12,47 12,47 +0.2 m/s11,33 619


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 14,54 -2.3 m/s--- 426
    14 Maartje van Erkelens Voorne Atl...k Vrouwen 14,92 -3.2 m/s13,90 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 30,16 -3.2 m/s29,99 472
    13 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 30,83 -3.8 m/s31,87 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 1:11,33 1:08,72 481


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 2:46,02 2:40,00 513
    14 Linette Herforth Voorne Atl...k Vrouwen 3:06,81 3:24,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Vanessa Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 11:44,40 11:05,99 523


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 18,81 -1.6 m/s--- 416


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
    2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
    3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
    4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
    5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
    6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
    7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
    8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
    11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
    12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 23,43 - 23,19 21,47 23,43 26,23 401
    23 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 15,67 15,84 15,47 14,99 15,84 12,37 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Vrouwen 9,60 9,99 10,20 9,12 10,20 9,68 603
    12 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 8,09 8,09 8,67 8,54 8,67 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 1,35 1,51 550


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen - 4,67 4,30 4,84 4,84 +2.0 m/s4,80 638
    5 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 4,71 4,64 4,61 4,61 4,71 +2.5 m/s4,79 0