Vereniging 'THOR' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Iris Voorheijen
  • Senioren vrouwen - 200m - 29,22
Evi van Hooij
  • Senioren vrouwen - Discus - 33,54
Claudy Nouws
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Nienke Voorheijen Vsen 400m
  • 1:08,29
  • Iris Voorheijen Vsen Ver
  • 4,67
  • Erik de Haan Msen Discus
  • 36,64
  • Sjoerd Verhelst Msen 800m
  • 2:10,33
  • Evi van Hooij Vsen Discus
  • 33,54
  • Jim van Mook Msen Hoog
  • 1,70
  • Claudy Nouws Vsen Hoog
  • 1,50
  • Norman van Mook Msen Kogel
  • 12,28
  • Iris Voorheijen Vsen 200m
  • 29,22
  • Bart van Oppen Msen 200m
  • 25,49
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Bart van Oppen THOR Mannen 12,71 -3.7 m/s12,22 443


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Bart van Oppen THOR Mannen 25,49 -3.0 m/s25,10 516
    13 Jim van Mook THOR Mannen 25,53 -2.5 m/s24,49 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Koen van Ommeren THOR Mannen 1:00,41 59,30 419


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 2:10,33 2:10,00 583


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Rene Hollemans THOR Mannen 20:53,74 21:08,00 280


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Erik de Haan THOR Mannen X 35,74 34,14 36,64 36,64 37,91 618
    22 Koen van Ommeren THOR Mannen 20,99 18,43 19,94 21,20 21,20 24,97 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Norman van Mook THOR Mannen 12,28 12,07 11,89 12,18 12,28 13,02 618


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Jim van Mook THOR Mannen 1,70 1,80 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 10,23 10,50 10,83 10,87 10,87 +3.6 m/s10,70 440


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Evi van Hooij THOR Vrouwen 14,24 -3.6 m/s13,03 471
    16 Veerle van Loon THOR Vrouwen 15,61 -3.1 m/s15,10 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 29,22 -1.8 m/s28,63 530


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 1:08,29 1:06,75 551


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Lara van der Klugt THOR Vrouwen 2:55,06 2:45,46 436


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lotte Bakx THOR Vrouwen 11:54,39 11:24,40 500


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 19,15 -2.5 m/s17,82 392
    12 Veerle van Loon THOR Vrouwen 21,72 -1.6 m/s20,63 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
    2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
    3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
    4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
    5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
    6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
    7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
    8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
    11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
    12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Evi van Hooij THOR Vrouwen 32,81 31,96 33,54 33,54 33,54 34,08 615
    11 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 24,79 25,85 25,66 24,15 25,85 25,98 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 8,67 7,53 8,53 8,24 8,67 9,07 496


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Claudy Nouws THOR Vrouwen 1,50 1,60 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 4,13 4,51 4,67 4,58 4,67 +4.2 m/s4,27 596