Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tomas van Wijngaarden
  • Senioren mannen - 800m - 2:00,36
Iris Pieters
  • Senioren vrouwen - 200m - 29,22
Annemieke Punter
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:06,40
Yorma Wolters
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:23,70
Merle de Zwart
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:38,95
Ruth Vogels
  • Senioren vrouwen - 100mH - 16,20
Solin Isei
  • Senioren vrouwen - Discus - 35,30
Shardiela Eisden
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,15

Hoogtepunten

Tomas van Wijngaarden Msen 800m
  • 2:00,36
  • Giorganny Gaarie Msen 400m
  • 54,00
  • Marshall Croes Msen 200m
  • 23,94
  • Ruth Vogels Vsen 100mH
  • 16,20
  • Bastiaan van Graafeiland Msen 5000m
  • 16:19,72
  • Annemieke Punter Vsen 400m
  • 1:06,40
  • Yorma Wolters Vsen 800m
  • 2:23,70
  • Solin Isei Vsen Discus
  • 35,30
  • Shardiela Eisden Vsen Ver
  • 5,15
  • Mardion Meulens Msen 200m
  • 23,96
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 12,11 -3.4 m/s11,30 558
    Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen DNS 11,50 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 23,94 -3.3 m/s23,20 650
    5 Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen 23,96 -3.3 m/s23,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Giorganny Gaarie Rotterdam ...ek Mannen 54,00 52,71 639
    10 Thijs Frijling Rotterdam ...ek Mannen 57,10 55,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...ek Mannen 2:00,36 2:00,03 741
    7 Mees van der Meij Rotterdam ...ek Mannen 2:08,26 2:08,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam ...ek Mannen 16:19,72 16:40,00 678


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 13,95 -3.6 m/s13,08 516
    19 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 16,28 -2.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Iris Pieters Rotterdam ...k Vrouwen 29,22 -2.8 m/s28,50 530
    21 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 33,37 -3.8 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1:06,40 1:01,54 598


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yorma Wolters Rotterdam ...k Vrouwen 2:23,70 2:24,91 744


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Merle de Zwart Rotterdam ...k Vrouwen 11:38,95 11:26,46 537
    6 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 12:18,57 11:32,64 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 16,20 -2.5 m/s16,50 627


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
    2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
    3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
    4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
    5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
    6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
    7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
    8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
    11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
    12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Solin Isei Rotterdam ...k Vrouwen - - 33,82 35,30 35,30 37,88 649
    6 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 25,83 - 26,71 25,69 26,71 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 8,17 9,01 X 8,86 9,01 --- 520
    11 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 8,74 7,70 8,19 8,50 8,74 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1,30 1,40 484


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 4,84 4,62 4,86 5,15 5,15 +3.0 m/s--- 713