Vereniging 'DJA' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Ronald Cockx
  • Senioren mannen - 5000m - 15:19,54
Melvin Franken
  • Senioren mannen - 5000m - 15:29,34
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - 110mH - 16,38
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - Hoog - 1,90
Ankie Vermeeren
  • Senioren vrouwen - 200m - 29,10
Dorien van de Poel
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:04,76
Paddy Herijgers
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:07,98
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - 100mH - 17,76
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,13
Lauren Gommers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,85

Hoogtepunten

Maurice Raats Msen 800m
  • 2:09,98
  • Ronald Cockx Msen 5000m
  • 15:19,54
  • Niels Hanegraaf Msen Hoog
  • 1,90
  • Sabine Monden Vsen Ver
  • 4,85
  • Dorien van de Poel Vsen 400m
  • 1:04,76
  • Lauren Gommers Vsen Hoog
  • 1,50
  • Niels Hanegraaf Msen 110mH
  • 16,38
  • Paddy Herijgers Vsen 3000m
  • 11:07,98
  • Sabine Monden Vsen Kogel
  • 10,13
  • Melvin Franken Msen 5000m
  • 15:29,34
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Stephan Sweep DJA Mannen 12,49 -3.0 m/s11,70 484
    16 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 12,87 -3.7 m/s12,20 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Maurice Raats DJA Mannen 25,81 -2.5 m/s24,70 491
    17 Jorik van den Broek DJA Mannen 26,17 -3.0 m/s25,15 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Stephan Sweep DJA Mannen 57,88 54,90 500
    12 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 58,15 57,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Maurice Raats DJA Mannen 2:09,98 2:08,00 588
    14 Jeroen Nijland DJA Mannen 2:16,91 2:08,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ronald Cockx DJA Mannen 15:19,54 15:20,00 798
    2 Melvin Franken DJA Mannen 15:29,34 15:20,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 16,38 -1.0 m/s15,30 714


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Jorik van den Broek DJA Mannen 23,36 25,63 24,81 26,23 26,23 --- 385
    17 Richard Kalis DJA Mannen X 25,35 X 26,03 26,03 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Richard Kalis DJA Mannen 9,07 8,51 8,47 8,43 9,07 --- 391
    22 Steven van Dievoet DJA Mannen 6,84 5,82 6,87 7,10 7,10 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 1,90 --- 769


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Niels Hanegraaf DJA Mannen 11,33 - - - 11,33 +3.0 m/s--- 493
    14 Steven van Dievoet DJA Mannen 8,33 8,70 8,47 8,64 8,70 +3.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 14,61 -3.1 m/s14,20 416
    13 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 14,86 -3.2 m/s13,70 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 29,10 -1.8 m/s29,00 538
    8 Tessa Mertens DJA Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:04,76 1:02,00 640


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 2:41,18 2:31,78 558
    13 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 3:00,50 --- 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 11:07,98 10:19,16 616
    12 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 13:29,34 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen 17,76 -2.5 m/s16,43 493


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
    2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
    3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
    4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
    5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
    6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
    7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
    8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
    11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
    12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Manon Schellekens DJA Vrouwen 26,66 25,90 29,88 26,65 29,88 --- 542
    18 Tessa Mertens DJA Vrouwen 20,21 21,63 20,57 19,33 21,63 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen 9,73 9,34 10,13 10,08 10,13 --- 598
    16 Manon Schellekens DJA Vrouwen 8,06 8,23 8,09 8,14 8,23 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen 4,67 4,85 4,78 4,66 4,85 +3.8 m/s--- 640
    8 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 4,61 3,82 3,65 4,16 4,61 +2.5 m/s--- 0