Vereniging 'Typhoon' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Dinand Tukker Msen Hoog
  • 1,75
  • Hristo Vermeer Msen 400m
  • 55,28
  • Amber vt Zelfde Vsen Kogel
  • 7,81
  • Dinand Tukker Msen 110mH
  • 17,64
  • Amber vt Zelfde Vsen Discus
  • 22,01
  • Yannick Smits Msen 5000m
  • 17:00,52
  • Stan Buddingh Msen 800m
  • 2:11,05
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Maico Wieles Typhoon Mannen 12,38 -3.0 m/s12,00 505
    15 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 12,81 -3.7 m/s12,00 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Maico Wieles Typhoon Mannen 25,29 -3.1 m/s24,00 533


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 55,28 55,00 591


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Stan Buddingh Typhoon Mannen 2:11,05 2:12,00 573


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Yannick Smits Typhoon Mannen 17:00,52 16:40,00 605


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Dinand Tukker Typhoon Mannen 17,64 -2.6 m/s17,00 610


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Pim de Wit Typhoon Mannen X X 25,15 X 25,15 --- 359


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Pim de Wit Typhoon Mannen X 9,78 10,69 X 10,69 --- 510


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Dinand Tukker Typhoon Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Jurre Koster Typhoon Mannen 11,04 10,65 10,94 - 11,04 +3.4 m/s--- 460


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen 22,01 - 19,66 19,93 22,01 --- 368


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen - 7,81 6,19 7,45 7,81 --- 431