Vereniging 'CAV Energie' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Cedrych van der Graaff
  • Senioren mannen - 100m - 11,75
Cedrych van der Graaff
  • Senioren mannen - 200m - 23,27
Guido de Bruijn
  • Senioren mannen - 400m - 50,51
Rikkert van Rhee
  • Senioren mannen - 400m - 52,78
Raymond Brugmans
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,09

Hoogtepunten

Raymond Brugmans Msen 800m
  • 2:02,09
  • Maarten Dubbeld Msen 5000m
  • 16:39,47
  • Rikkert van Rhee Msen 400m
  • 52,78
  • Guido de Bruijn Msen 400m
  • 50,51
  • Cedrych van der Graaff Msen 200m
  • 23,27
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 11,75 -3.4 m/s11,13 633
    6 Sem Berger CAV Energie Mannen 12,22 -3.0 m/s11,87 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 23,27 -3.3 m/s22,82 713
    11 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 25,37 -3.1 m/s24,03 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 50,51 49,47 783
    3 Rikkert van Rhee CAV Energie Mannen 52,78 51,85 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Raymond Brugmans CAV Energie Mannen 2:02,09 2:02,00 712
    13 Haico Boer CAV Energie Mannen 2:13,74 2:00,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Maarten Dubbeld CAV Energie Mannen 16:39,47 16:30,00 642
    9 Stefan Buit CAV Energie Mannen 17:25,24 16:42,12 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Sem Berger CAV Energie Mannen 17,87 -2.6 m/s16,81 592
    13 Benjamin de Nijs CAV Energie Mannen 20,56 -1.9 m/s21,39 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Lars Boertien CAV Energie Mannen 25,13 X 26,96 24,23 26,96 31,00 403
    20 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 18,83 21,59 X 23,80 23,80 26,44 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Lars Boertien CAV Energie Mannen 10,09 X X 8,91 10,09 12,09 467
    20 Michael Monden CAV Energie Mannen 8,67 8,45 8,42 8,53 8,67 9,85 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Gijs van Lieshout CAV Energie Mannen 1,75 1,80 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 11,35 11,45 11,67 11,80 11,80 +1.9 m/s12,03 546