Vereniging 'AV Fortuna' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Luuk Jochems Msen 110mH
  • 17,97
  • Angela Sluimer Vsen Kogel
  • 9,36
  • Annemieke Pleijte Vsen Ver
  • 4,09
  • Levi Verver Msen Discus
  • 36,55
  • Anne Griffioen Vsen 800m
  • 2:43,47
  • Michael Ketting Msen Discus
  • 36,28
  • Angela Sluimer Vsen Discus
  • 26,10
  • Jasper Zuidhof Msen 800m
  • 2:05,30
  • Luuk Jochems Msen Hoog
  • 1,60
  • Amber Aarssen Vsen 400m
  • 1:12,04
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 12,56 -3.7 m/s12,08 471
    12 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 12,60 -3.0 m/s11,95 0
    17 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 13,17 -3.1 m/s12,35 362
    20 Dirk Schouten AV Fortuna...en Team 2 14,83 -3.1 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 26,11 -3.1 m/s24,30 467
    19 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 26,49 -2.5 m/s24,80 0
    20 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 27,62 -3.0 m/s25,78 357
    Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 DNF 24,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Jowie Robbemond AV Fortuna...en Team 1 58,98 55,00 464
    14 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 59,36 57,00 452


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jasper Zuidhof AV Fortuna...en Team 1 2:05,30 2:03,50 660
    17 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna...en Team 2 2:19,59 2:13,00 457
    18 Tobias Liezenga AV Fortuna...en Team 1 2:19,60 2:18,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Bart Eigenraam AV Fortuna...en Team 2 18:19,69 19:10,00 479
    12 Bob Hart AV Fortuna...en Team 1 18:26,61 18:48,00 469


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 17,97 -2.6 m/s17,64 585
    11 Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 19,63 -2.6 m/s18,00 472
    14 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 21,04 -1.9 m/s18,40 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
    4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
    5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
    6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
    7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
    9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
    10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
    12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
    13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 29,29 X 36,55 33,73 36,55 35,00 616
    7 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 35,29 34,44 34,70 36,28 36,28 36,28 0
    19 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 X 22,77 23,98 22,02 23,98 27,50 329
    21 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 19,75 X 22,87 22,56 22,87 25,00 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 9,59 10,41 10,27 10,37 10,41 10,00 490
    15 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 X 9,77 10,20 X 10,20 10,58 0
    18 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 8,52 8,67 8,94 8,91 8,94 10,15 381
    19 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 8,25 8,42 8,44 8,79 8,79 8,95 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 1,60 1,70 492
    11 Wouter Loerts AV Fortuna...en Team 2 1,60 1,65 492


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 11,03 11,02 - - 11,03 +2.8 m/s12,20 459
    12 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 10,51 9,35 10,38 10,87 10,87 +2.8 m/s11,15 440
    Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 - - - - DNS 12,15 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 16,81 -3.2 m/s13,60 142


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 31,90 -3.2 m/s29,95 373
    18 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 32,31 -3.2 m/s30,00 0
    20 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 32,66 -3.2 m/s30,00 333
    Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 DNS 28,45 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 1:12,04 1:08,00 466


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 2:43,47 2:36,00 536


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Frederique...le Donker AV Fortuna...en Team 2 13:27,76 14:00,00 306


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 20,60 -3.7 m/s18,47 302


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 23,00 26,10 24,16 20,77 26,10 28,70 461
    21 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 15,31 - 16,90 17,84 17,84 --- 262


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 8,48 8,34 9,18 9,36 9,36 9,94 545
    21 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 7,69 7,12 7,48 7,16 7,69 --- 422
    24 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 6,43 6,31 6,44 6,63 6,63 --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 4,09 3,78 3,84 4,09 +2.9 m/s--- 447
    18 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 3,43 3,17 3,22 3,38 3,43 +1.1 m/s--- 263