Vereniging 'AAC' op 'Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Ludo van Nieuwenhuizen
  • Senioren mannen - 800m - 1:55,68
Tom Disveld
  • Senioren mannen - 1500m - 4:14,95
Sven Poelmann
  • Senioren mannen - Kogel - 17,23
Dennis Hemelaar
  • Senioren mannen - Kogel - 15,66
Dennis Hemelaar
  • Senioren mannen - Kogelsl - 58,18
Keeley Heijdeman
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,18
Dora van Doremalen
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Joeri van der Hooft Msen HSS
  • 13,29
  • Tom Disveld Msen 1500m
  • 4:14,95
  • Ludo van Nieuwenhuizen Msen 800m
  • 1:55,68
  • Nynke van den Heuvel Vsen Ver
  • 5,44
  • Leona Salman Vsen 3000m
  • 11:48,95
  • Dennis Hemelaar Msen Kogelsl
  • 58,18
  • Dora van Doremalen Vsen Hoog
  • 1,60
  • Sven Poelmann Msen Kogel
  • 17,23
  • Keeley Heijdeman Vsen Kogel
  • 14,18
  • Beau Winnubst Vsen HSS
  • 9,98
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Alexander Soethout AAC Mannen 11,37 +3.0 m/s11,35 5


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Alexander Soethout AAC Mannen 23,17 +2.7 m/s21,14 4


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Stefan de Vries AAC Mannen 53,69 49,80 4


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ludo van N...wenhuizen AAC Mannen 1:55,68 1:50,29 12


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tom Disveld AAC Mannen 4:14,95 3:56,45 12
    Jurriën ...in t holt AAC Mannen DNS 4:10,04 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Stefan de Vries AAC Mannen 15,92 -0.1 m/s15,87 9


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Amin el Feddaly AAC Mannen DNS 10:12,45 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 43,67 12
    2 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 43,71 11
    3 Spado Mannen (4x100m) Spado - Msen 4 43,84 10
    4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 43,85 9
    5 AV De Spartaan Mannen (4x100m) AV De Spartaan - Msen 4 44,34 8
    6 AAC Mannen (4x100m) AAC - Msen 4 44,41 7
    7 Hellas Utrecht Mannen (4x100m) Hellas Utrecht - Msen 4 44,86 6
    8 AV Sprint Mannen (4x100m) AV Sprint - Msen 4 44,94 5
    9 GAC Hilversum Mannen (4x100m) GAC Hilversum - Msen 4 45,16 4
    10 AC TION Mannen (4x100m) AC TION - Msen 4 45,86 3
    11 AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - Msen 4 47,14 2
    12 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sven Poelmann AAC Mannen 17,23 X 16,54 X 17,23 --- 12
    2 Dennis Hemelaar AAC Mannen 15,55 15,19 15,66 X 15,66 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dennis Hemelaar AAC Mannen X 58,18 X 54,80 58,18 --- 12
    8 Sonny Meijers AAC Mannen 37,61 39,24 39,14 X 39,24 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Joeri van der Hooft AAC Mannen 1,85 --- 9


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Joeri van der Hooft AAC Mannen 12,66 13,29 12,73 X 13,29 +4.3 m/s--- 9


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Beau Winnubst AAC Vrouwen 13,50 +2.8 m/s12,58 1


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Nynke van den Heuvel AAC Vrouwen 27,10 +1.4 m/s25,96 3


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Madeline el Aissati AAC Vrouwen 1:07,49 1:02,04 1


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Tessa Beugelink AAC Vrouwen 2:34,03 2:26,10 3


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Rosa Westra AAC Vrouwen 5:47,87 5:30,03 3


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Leona Salman AAC Vrouwen 11:48,95 10:25,31 5


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Priscilla ... Oorschot AAC Vrouwen 16,02 +1.4 m/s16,50 3


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - Vsen 4 47,81 12
    2 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 51,04 11
    3 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - Vsen 4 51,22 10
    4 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 51,31 9
    5 AV NOP Vrouwen (4x100m) AV NOP - Vsen 4 51,44 8
    6 Groningen Atletiek Vrouwen (4x100m) Groningen Atletiek - Vsen 4 51,84 7
    7 Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 4 52,08 6
    8 AAV `36 Vrouwen (4x100m) AAV `36 - Vsen 4 52,69 5
    9 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - Vsen 4 52,71 4
    10 Spado Vrouwen (4x100m) Spado - Vsen 4 53,11 3
    11 AAC Vrouwen (4x100m) AAC - Vsen 4 53,64 2
    12 Altis Vrouwen (4x100m) Altis - Vsen 4 DQ 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Romy IJsbrandij AAC Vrouwen X X X 26,28 26,28 --- 2


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Keeley Heijdeman AAC Vrouwen 12,81 13,57 14,18 12,96 14,18 --- 11
    12 Romy IJsbrandij AAC Vrouwen 10,30 10,12 9,80 10,74 10,74 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Dora van Doremalen AAC Vrouwen 1,60 --- 10
    9 Rosa Westra AAC Vrouwen 1,50 --- 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Beau Winnubst AAC Vrouwen X X X 9,98 9,98 +0.7 m/s--- 4


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Nynke van den Heuvel AAC Vrouwen 5,44 5,25 5,19 5,29 5,44 +4.5 m/s--- 7
    10 Priscilla ... Oorschot AAC Vrouwen 5,23 5,03 5,18 5,24 5,24 +2.3 m/s--- 0