Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Dominique Zwiep
  • Senioren mannen - 100m - 10,96
Dominique Zwiep
  • Senioren mannen - 200m - 22,23
Joost de Jong
  • Senioren mannen - 400m - 50,12
Ralf Nieuwenhuizen
  • Senioren mannen - 5000m - 15:12,85
Shaquille Bleecke
  • Senioren mannen - Kogel - 14,34
Bjarne Aelbers
  • Senioren mannen - Kogelsl - 50,87
Sam Kranse
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,50
Noah Chokri
  • Senioren mannen - Ver - 6,77

Hoogtepunten

Dominique Zwiep Msen 100m
  • 10,96
  • Dominique Zwiep Msen 200m
  • 22,23
  • Ralf Nieuwenhuizen Msen 5000m
  • 15:12,85
  • Bjarne Aelbers Msen Kogelsl
  • 50,87
  • Sam Kranse Msen Polshoog
  • 4,50
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dominique Zwiep Rotterdam ...ek Mannen 10,96 -1.0 m/s10,62 814
    5 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...ek Mannen 11,31 -1.0 m/s11,10 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dominique Zwiep Rotterdam ...ek Mannen 22,23 +0.0 m/s21,65 819
    7 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen 22,91 +3.3 m/s22,98 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Joost de Jong Rotterdam ...ek Mannen 50,12 49,66 800


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Benjamin Manuel Rotterdam ...ek Mannen 1:57,96 1:55,87 783
    5 Hugo van den Haak Rotterdam ...ek Mannen 1:58,07 1:56,99 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam ...ek Mannen 15:12,85 15:20,01 812
    5 Pieter Bakx Rotterdam ...ek Mannen 15:19,34 15:20,01 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Sharif Omoyele Rotterdam ...ek Mannen 16,51 +1.4 m/s14,82 703
    Ruben Esajas Rotterdam ...ek Mannen DNF 14,81 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Mannen (Zweedse) Prins Hendrik - Msen 4 1:59,69 944
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:00,11 937
    3 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - Msen 4 2:00,62 928
    4 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:00,97 922
    5 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:04,38 866
    6 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:07,64 815
    7 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:07,80 812
    8 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:08,16 807
    9 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:08,64 800
    10 Scorpio Mannen (Zweedse) Scorpio - Msen 4 2:10,43 773
    11 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:11,39 759
    12 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:17,45 676


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Shaquille Bleecke Rotterdam ...ek Mannen 14,30 X 14,34 X 14,34 --- 749
    Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen 47,54 X 48,00 50,87 50,87 --- 815


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen 1,85 --- 0
    5 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen 1,85 --- 725


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sam Kranse Rotterdam ...ek Mannen 4,50 --- 933


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Noah Chokri Rotterdam ...ek Mannen 6,77 6,76 - - 6,77 +2.8 m/s--- 772
    Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0