Vereniging 'AV Gouda' op 'Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Vincent Kruit
  • Senioren mannen - 400m - 51,26
Floris de Boer
  • Senioren mannen - 110mH - 15,61
Fabienne Buijs
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:21,27
Julia Hollander
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,71

Hoogtepunten

Fabienne Buijs Vsen 400m
  • 1:02,24
  • Fabienne Buijs Vsen 800m
  • 2:21,27
  • Julia Hollander Vsen 100mH
  • 15,71
  • Chantal Kruit Vsen Hoog
  • 1,55
  • Julia Hollander Vsen Hoog
  • 1,55
  • Wietse Bosman Msen 110mH
  • 16,69
  • Vincent Kruit Msen Ver
  • 6,39
  • Floris de Boer Msen 110mH
  • 15,61
  • Vincent Kruit Msen 400m
  • 51,26
  • Jochem Ribberink Msen 200m
  • 23,16
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Wietse Bosman AV Gouda Mannen 11,60 +0.4 m/s11,64 665
    17 Faas Ignatius AV Gouda Mannen 12,33 +0.4 m/s12,11 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Jochem Ribberink AV Gouda Mannen 23,16 +3.3 m/s23,25 724
    14 Riepko de Vries AV Gouda Mannen 23,92 +0.4 m/s23,49 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 51,26 49,77 750
    15 Ruben Koning AV Gouda Mannen 58,11 52,53 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Ruben Koning AV Gouda Mannen 2:04,79 2:05,00 668
    19 Soufyan Lemmouy AV Gouda Mannen 2:24,35 2:20,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Frank Schotman AV Gouda Mannen 16:16,04 16:34,38 685
    Indigo Tjan AV Gouda Mannen DNS 17:24,25 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Floris de Boer AV Gouda Mannen 15,61 +2.3 m/s16,09 786
    10 Wietse Bosman AV Gouda Mannen 16,69 -0.2 m/s16,89 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Mannen (Zweedse) Prins Hendrik - Msen 4 1:59,69 944
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:00,11 937
    3 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - Msen 4 2:00,62 928
    4 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:00,97 922
    5 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:04,38 866
    6 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:07,64 815
    7 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:07,80 812
    8 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:08,16 807
    9 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:08,64 800
    10 Scorpio Mannen (Zweedse) Scorpio - Msen 4 2:10,43 773
    11 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:11,39 759
    12 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:17,45 676


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Luuk Peeters AV Gouda Mannen 10,34 10,23 X 10,00 10,34 --- 485
    16 Dave de Jong AV Gouda Mannen 9,75 10,13 10,07 9,63 10,13 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Alexander Kirkels AV Gouda Mannen X X 29,73 27,18 29,73 --- 483
    19 Luuk Peeters AV Gouda Mannen 19,12 X X 16,58 19,12 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Floris de Boer AV Gouda Mannen 1,75 --- 634
    12 Ivo van de Pasch AV Gouda Mannen 1,70 --- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Liam Rietbroek AV Gouda Mannen 2,90 --- 498


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 6,39 6,23 6,23 - 6,39 +2.0 m/s6,67 691
    19 Riepko de Vries AV Gouda Mannen X 5,25 X X 5,25 +0.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Mette Pols AV Gouda Vrouwen 14,69 -1.5 m/s13,70 405
    Isabel van Steenwijk AV Gouda Vrouwen DNS 14,00 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Milou Stam AV Gouda Vrouwen 27,51 -0.1 m/s27,50 647


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Fabienne Buijs AV Gouda Vrouwen 1:02,24 1:01,58 710
    17 Isabel van Steenwijk AV Gouda Vrouwen 1:07,76 1:07,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Fabienne Buijs AV Gouda Vrouwen 2:21,27 2:21,00 774
    18 Judith van Vugt AV Gouda Vrouwen 3:03,98 2:35,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Daphne Lamboo AV Gouda Vrouwen 11:12,00 11:30,00 605


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 15,71 +0.3 m/s15,57 674
    Chantal Kruit AV Gouda Vrouwen DQ 16,75 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:23,94 955
    2 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:25,16 939
    3 AV Olympus `70 Vrouwen (Zweedse) AV Olympus `70 - Vsen 4 2:25,49 935
    4 Hellas Utrecht Vrouwen (Zweedse) Hellas Utrecht - Vsen 4 2:28,81 895
    5 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 2:29,85 883
    6 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:29,89 882
    7 AV Passaat Vrouwen (Zweedse) AV Passaat - Vsen 4 2:31,06 869
    8 Prins Hendrik Vrouwen (Zweedse) Prins Hendrik - Vsen 4 2:35,87 815
    9 Scorpio Vrouwen (Zweedse) Scorpio - Vsen 4 2:38,19 791
    10 Eindhoven Atletiek Vrouwen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 2:39,68 775
    11 AV Generaal Michaelis Vrouwen (Zweedse) AV Generaal Michaelis - Vsen 4 2:49,23 683
    12 AV Attila Vrouwen (Zweedse) AV Attila - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 28,71 30,45 X 28,35 30,45 --- 553
    Dieuwertje Janssen AV Gouda Vrouwen - DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 10,32 10,79 8,79 10,80 10,80 --- 643
    19 Mieke van de Pasch AV Gouda Vrouwen 6,94 8,20 8,01 8,02 8,20 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 1,55 --- 0
    4 Chantal Kruit AV Gouda Vrouwen 1,55 --- 779


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Mieke van de Pasch AV Gouda Vrouwen 8,82 8,52 8,47 8,76 8,82 +0.5 m/s--- 497