Vereniging 'Atledo' op 'Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Benno Snepvangers Msen 100m
  • 11,88
  • Benno Snepvangers Msen 400m
  • 53,32
  • Tim Schellekens Msen 110mH
  • 17,65
  • Ralph Jacobs Msen Hoog
  • 1,75
  • Tim Schellekens Msen Polshoog
  • 3,40
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Benno Snepvangers Atledo Mannen 11,88 +0.3 m/s11,48 605
    20 Rick Embregts Atledo Mannen 12,82 +1.3 m/s12,80 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Bram Denissen Atledo Mannen 25,01 +0.4 m/s23,79 556


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Benno Snepvangers Atledo Mannen 53,32 51,49 666


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Ralph Jacobs Atledo Mannen 2:12,84 2:11,10 547


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Ralph Jacobs Atledo Mannen 18:38,94 18:31,00 451


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Tim Schellekens Atledo Mannen 17,65 -0.2 m/s17,50 609


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Mannen (Zweedse) Prins Hendrik - Msen 4 1:59,69 944
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:00,11 937
    3 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - Msen 4 2:00,62 928
    4 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:00,97 922
    5 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:04,38 866
    6 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:07,64 815
    7 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:07,80 812
    8 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:08,16 807
    9 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:08,64 800
    10 Scorpio Mannen (Zweedse) Scorpio - Msen 4 2:10,43 773
    11 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:11,39 759
    12 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:17,45 676


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 René Peeters Atledo Mannen 9,21 8,82 8,51 8,84 9,21 9,95 401
    19 Rick Embregts Atledo Mannen 8,43 8,83 8,49 8,46 8,83 7,50 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 René Peeters Atledo Mannen 33,92 33,81 32,01 34,38 34,38 30,00 565


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 1,75 634


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Tim Schellekens Atledo Mannen 3,40 3,10 645


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Bram Denissen Atledo Mannen 5,79 5,20 X X 5,79 +1.2 m/s5,95 558