Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Daan Jansen
  • Senioren mannen - 110mH - 15,87
Noobar Vartan
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,50
Sanne de Ruiter
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,01
Julia Kudinova
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:20,14

Hoogtepunten

Jorn van der Maat Msen 200m
  • 23,25
  • Nienke Heida Vsen 400m
  • 59,99
  • Daniël Versteeg Msen 200m
  • 23,01
  • Nienke Heida Vsen Hoog
  • 1,45
  • Femke Corbière Vsen Kogel
  • 10,98
  • Sanne de Ruiter Vsen 100m
  • 13,01
  • Daan Jansen Msen 110mH
  • 15,87
  • Julia Kudinova Vsen 800m
  • 2:20,14
  • Daniël Versteeg Msen 400m
  • 51,41
  • Lars van Golstein Brouwers Msen Hoog
  • 1,80
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Jorn van der Maat AV Clytoneus Mannen 11,63 +0.4 m/s11,70 659
    12 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 11,81 +0.4 m/s11,91 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 23,01 +3.3 m/s22,90 739
    11 Jorn van der Maat AV Clytoneus Mannen 23,25 +0.4 m/s23,30 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 51,41 50,80 744


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Jelle Timmerman AV Clytoneus Mannen 2:07,57 2:00,80 625


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Gijs Straver AV Clytoneus Mannen 17:37,89 --- 544


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 15,87 +2.3 m/s16,20 761


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Mannen (Zweedse) Prins Hendrik - Msen 4 1:59,69 944
    2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:00,11 937
    3 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - Msen 4 2:00,62 928
    4 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:00,97 922
    5 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:04,38 866
    6 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:07,64 815
    7 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:07,80 812
    8 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:08,16 807
    9 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:08,64 800
    10 Scorpio Mannen (Zweedse) Scorpio - Msen 4 2:10,43 773
    11 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:11,39 759
    12 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:17,45 676


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 10,78 10,51 10,62 9,89 10,78 --- 516
    20 Jochem de Kruijff AV Clytoneus Mannen 8,59 8,73 7,87 8,13 8,73 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 32,65 31,75 30,99 X 32,65 --- 535
    18 Jochem de Kruijff AV Clytoneus Mannen 16,26 18,56 20,50 X 20,50 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 1,80 --- 680


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Noobar Vartan AV Clytoneus Mannen 3,50 --- 673


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen X 5,80 X 5,75 5,80 +0.5 m/s--- 560


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sanne de Ruiter AV Clytoneus Vrouwen 13,01 -0.1 m/s13,49 675


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 27,79 -0.1 m/s27,23 627


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 59,99 59,77 777


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Julia Kudinova AV Clytoneus Vrouwen 2:20,14 2:14,97 788
    8 Nadine de Vries AV Clytoneus Vrouwen 2:32,94 2:28,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Sanne de Ruiter AV Clytoneus Vrouwen 11:31,44 --- 555


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 18,42 +0.3 m/s17,73 443


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:23,94 955
    2 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:25,16 939
    3 AV Olympus `70 Vrouwen (Zweedse) AV Olympus `70 - Vsen 4 2:25,49 935
    4 Hellas Utrecht Vrouwen (Zweedse) Hellas Utrecht - Vsen 4 2:28,81 895
    5 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 2:29,85 883
    6 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:29,89 882
    7 AV Passaat Vrouwen (Zweedse) AV Passaat - Vsen 4 2:31,06 869
    8 Prins Hendrik Vrouwen (Zweedse) Prins Hendrik - Vsen 4 2:35,87 815
    9 Scorpio Vrouwen (Zweedse) Scorpio - Vsen 4 2:38,19 791
    10 Eindhoven Atletiek Vrouwen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 2:39,68 775
    11 AV Generaal Michaelis Vrouwen (Zweedse) AV Generaal Michaelis - Vsen 4 2:49,23 683
    12 AV Attila Vrouwen (Zweedse) AV Attila - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 28,84 29,68 29,48 X 29,68 --- 538


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 9,95 X 10,05 10,98 10,98 --- 654


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1,45 --- 672


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 7,77 - - - 7,77 -1.8 m/s--- 360