Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Masters Poule 23 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Mandy Heppener
  • Masters Vrouwen - 100m - 14,33
Rachida Guchteneire
  • Masters Vrouwen - 200m - 28,26
Natasja de Booij-Bukachi
  • Masters Vrouwen - 3000m - 12:27,08
Rachida Guchteneire
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,47

Hoogtepunten

Rachida Guchteneire V35 Ver
  • 4,47
  • Jacques Zaman M55 200m
  • 27,7h
  • Rachida Guchteneire V35 200m
  • 28,26
  • Etienne Schuit M45 Ver
  • 5,17
  • Patricia Dieleman V45 200m
  • 30,79
  • Gré Hendriks V65 Kogel
  • 6,28
  • Erik Goossen M45 5000m
  • 17:53,16
  • Albert Platteeuw M50 800m
  • 2:23,58
  • Glenn Hoffman M60 100m
  • 13,93
  • Natasja de Booij-Bukachi V45 3000m
  • 12:27,08
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Glenn Hoffman M60 AV Schelde...AV Mannen 13,93 -1.0 m/s13,72 565


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Jacques Zaman M55 AV Schelde...AV Mannen 27,7h +0.0 m/s27,43 576


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Albert Platteeuw M50 AV Schelde...AV Mannen 2:23,58 2:25,00 597


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Erik Goossen M45 AV Schelde...AV Mannen 17:53,16 17:40,00 626
    16 Jaap van der Veen M50 AV Schelde...AV Mannen 21:04,91 21:30,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - M35 4 2:08,45 803
    2 AV Sprint Mannen Team 1 (Zweedse) AV Sprint - M35 4 2:09,71 784
    3 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - M35 4 2:23,08 605
    4 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - M35 4 2:27,13 558
    5 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - M35 4 2:27,19 557
    6 AV Scheldesport / RK HAV Mannen (Zweedse) - M35 4 2:30,77 517
    7 Spado Mannen Team 1 (Zweedse) Spado - M35 4 2:31,19 512
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - M35 4 2:31,72 507
    9 GVAC Mannen (Zweedse) GVAC - M35 4 2:36,25 459
    10 Prins Hendrik Mannen Team 1 (Zweedse) Prins Hendrik - M35 4 2:42,47 399
    11 AV Sprint Mannen Team 2 (Zweedse) AV Sprint - M35 4 2:44,18 383
    12 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - M35 4 2:46,97 358
    13 Climax Mannen (Zweedse) Climax - M35 4 2:53,36 303
    14 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - M35 4 2:59,00 258
    15 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - M35 4 3:01,80 237
    16 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - M35 0 DNS 0
    16 AV `40 Mannen (Zweedse) AV `40 - M35 0 DNS 0
    16 PAC Mannen (Zweedse) PAC - M35 0 DNS 0
    16 Prins Hendrik Mannen Team 2 (Zweedse) Prins Hendrik - M35 0 DNS 0
    16 Spado Mannen Team 2 (Zweedse) Spado - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Etienne Schuit M45 AV Schelde...AV Mannen 9,36 9,59 531


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Jaap van der Veen M50 AV Schelde...AV Mannen 17,84 16,50 279


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jaap van der Veen M50 AV Schelde...AV Mannen 1,35 1,40 418


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Etienne Schuit M45 AV Schelde...AV Mannen 5,17 +1.4 m/s5,06 580


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mandy Heppener V35 AV Schelde...t Vrouwen 14,33 +0.2 m/s14,26 479


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rachida Guchteneire V35 AV Schelde...t Vrouwen 28,26 -1.1 m/s28,29 653
    4 Patricia Dieleman V45 AV Schelde...t Vrouwen 30,79 -1.1 m/s31,08 0


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Marion Go...n-Tholens V45 AV Schelde...t Vrouwen 3:13,33 3:17,63 408


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Natasja de...j-Bukachi V45 AV Schelde...t Vrouwen 12:27,08 --- 558


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - V35 4 2:41,82 753
    2 AV Scheldesport Vrouwen (Zweedse) AV Scheldesport - V35 4 2:42,94 742
    3 Fortius Vrouwen (Zweedse) Fortius - V35 4 2:51,40 663
    4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - V35 4 2:51,63 661
    5 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - V35 4 2:55,78 625
    6 Prins Hendrik Vrouwen (Zweedse) Prins Hendrik - V35 4 2:56,45 619
    7 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - V35 4 3:13,90 486
    8 GVAC Vrouwen (Zweedse) GVAC - V35 4 3:25,86 407
    9 Atledo Vrouwen (Zweedse) Atledo - V35 0 DNS 0
    9 AV Sparta Vrouwen (Zweedse) AV Sparta - V35 0 DNS 0
    9 AV `40 Vrouwen (Zweedse) AV `40 - V35 0 DNS 0
    9 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - V35 0 DNS 0
    9 Spado Vrouwen (Zweedse) Spado - V35 0 DNS 0
    9 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - V35 0 DNS 0


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Gré Hendriks V65 AV Schelde...t Vrouwen 6,28 --- 528
    18 Marion Go...n-Tholens V45 AV Schelde...t Vrouwen 4,29 --- 0


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Patricia Dieleman V45 AV Schelde...t Vrouwen 14,69 --- 359


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Gré Hendriks V65 AV Schelde...t Vrouwen 15,97 --- 491
    12 Marlene De Crom V50 AV Schelde...t Vrouwen 15,26 --- 0


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Marlene De Crom V50 AV Schelde...t Vrouwen 1,05 --- 421


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Rachida Guchteneire V35 AV Schelde...t Vrouwen 4,47 +0.3 m/s--- 601
    4 Mandy Heppener V35 AV Schelde...t Vrouwen 4,19 +0.0 m/s--- 0