Vereniging 'Atledo' op 'Masters Poule 23 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Rian Peeters
  • Masters Vrouwen - Kogelsl - 31,44
Karin van Ham
  • Masters Vrouwen - Speer - 29,23

Hoogtepunten

Rian Peeters V50 Kogelsl
  • 31,44
  • Frits van der Velden M60 Kogelsl
  • 20,88
  • Frank Pols M50 Ver
  • 4,21
  • Hens Koreman M60 Hoog
  • 1,20
  • Peter Kramer M50 5000m
  • 20:44,23
  • Karin van Ham V40 Speer
  • 29,23
  • Riet Jonkers-Slegers V75 100m
  • 16,89
  • Riet Jonkers-Slegers V75 Hoog
  • 1,10
  • Riet Jonkers-Slegers V75 800m
  • 3:11,95
  • Frank Pols M50 Kogel
  • 8,91
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    25 Frits van der Velden M60 Atledo Mannen 16,44 +0.0 m/s16,03 181


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Peter Kramer M50 Atledo Mannen 31,77 +0.2 m/s29,00 270


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Hens Koreman M60 Atledo Mannen 2:55,75 2:50,00 343


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Peter Kramer M50 Atledo Mannen 20:44,23 19:45,00 423


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - M35 4 2:08,45 803
    2 AV Sprint Mannen Team 1 (Zweedse) AV Sprint - M35 4 2:09,71 784
    3 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - M35 4 2:23,08 605
    4 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - M35 4 2:27,13 558
    5 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - M35 4 2:27,19 557
    6 AV Scheldesport / RK HAV Mannen (Zweedse) - M35 4 2:30,77 517
    7 Spado Mannen Team 1 (Zweedse) Spado - M35 4 2:31,19 512
    8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - M35 4 2:31,72 507
    9 GVAC Mannen (Zweedse) GVAC - M35 4 2:36,25 459
    10 Prins Hendrik Mannen Team 1 (Zweedse) Prins Hendrik - M35 4 2:42,47 399
    11 AV Sprint Mannen Team 2 (Zweedse) AV Sprint - M35 4 2:44,18 383
    12 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - M35 4 2:46,97 358
    13 Climax Mannen (Zweedse) Climax - M35 4 2:53,36 303
    14 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - M35 4 2:59,00 258
    15 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - M35 4 3:01,80 237
    16 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - M35 0 DNS 0
    16 AV `40 Mannen (Zweedse) AV `40 - M35 0 DNS 0
    16 PAC Mannen (Zweedse) PAC - M35 0 DNS 0
    16 Prins Hendrik Mannen Team 2 (Zweedse) Prins Hendrik - M35 0 DNS 0
    16 Spado Mannen Team 2 (Zweedse) Spado - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Frank Pols M50 Atledo Mannen 8,91 9,90 456


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Frits van der Velden M60 Atledo Mannen 20,88 20,00 367


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Hens Koreman M60 Atledo Mannen 1,20 1,25 382


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Frank Pols M50 Atledo Mannen 4,21 +1.6 m/s4,10 377


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Riet Jonk...s-Slegers V75 Atledo Vrouwen 16,89 +0.1 m/s--- 804


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Karin van Ham V40 Atledo Vrouwen 33,04 +1.2 m/s--- 430


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Riet Jonk...s-Slegers V75 Atledo Vrouwen 3:11,95 --- 1026


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Rian Peeters V50 Atledo Vrouwen 9,18 --- 656


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rian Peeters V50 Atledo Vrouwen 31,44 --- 714


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Karin van Ham V40 Atledo Vrouwen 29,23 --- 661


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Riet Jonk...s-Slegers V75 Atledo Vrouwen 1,10 --- 986


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Karin van Ham V40 Atledo Vrouwen 3,75 +1.3 m/s--- 465