Vereniging 'DJA' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Alwin Roovers
  • Senioren mannen - 1500m - 4:09,59
Ronald Cockx
  • Senioren mannen - 1500m - 4:11,63
Niels Hanegraaf
  • Senioren mannen - Hoog - 2,05
Dorien van de Poel
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,49
Dorien van de Poel
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:03,38
Paddy Herijgers
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:48,07
Sabine Monden
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:10,71
Manon Schellekens
  • Senioren vrouwen - Speer - 33,19
Lauren Gommers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50
Sanne Schellekens
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,44

Hoogtepunten

Lauren Gommers Vsen Hoog
  • 1,50
  • Stephan Sweep Msen 200m
  • 24,02
  • Dorien van de Poel Vsen 400m
  • 1:03,38
  • Ronald Cockx Msen 1500m
  • 4:11,63
  • Sanne Schellekens Vsen HSS
  • 10,44
  • Alwin Roovers Msen 1500m
  • 4:09,59
  • Niels Hanegraaf Msen Hoog
  • 2,05
  • Niels Hanegraaf Msen Polshoog
  • 3,50
  • Sabine Monden Vsen 400mH
  • 1:10,71
  • Paddy Herijgers Vsen 3000m
  • 10:48,07
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 12,05 -1.0 m/s12,38 570
    13 Maurice Raats DJA Mannen 12,10 +0.2 m/s12,20 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Stephan Sweep DJA Mannen 24,02 +0.6 m/s23,88 643
    Jorik van den Broek DJA Mannen DNS 25,40 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Maurice Raats DJA Mannen 55,45 55,30 585
    14 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 56,22 57,00 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Alwin Roovers DJA Mannen 4:09,59 4:00,00 738
    3 Ronald Cockx DJA Mannen 4:11,63 4:10,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Stephan Sweep DJA Mannen 1:05,47 1:03,00 566


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 44,86 753
    2 CAV Energie Mannen (4x100m) CAV Energie - Msen 4 45,25 730
    3 Spark Mannen (4x100m) Spark - Msen 4 45,76 701
    4 Fortius Mannen (4x100m) Fortius - Msen 4 46,03 686
    5 ARV Achilles Mannen (4x100m) ARV Achilles - Msen 4 46,51 660
    6 DJA Mannen (4x100m) DJA - Msen 4 46,68 650
    7 Typhoon Mannen (4x100m) Typhoon - Msen 4 47,21 622
    8 Voorne Atletiek Mannen (4x100m) Voorne Atletiek - Msen 4 48,45 558
    9 AV Attila Mannen (4x100m) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    9 AV Fortuna Mannen Team 1 (4x100m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    9 AV Fortuna Mannen Team 2 (4x100m) AV Fortuna - Msen 3 DNS 0
    9 AV Groene Ster Mannen (4x100m) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    9 AV Passaat Mannen (4x100m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    9 PAC Mannen (4x100m) PAC - Msen 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Mannen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Msen 0 DNS 0
    9 THOR Mannen (4x100m) THOR - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Olivier van Namen DJA Mannen 43,52 44,64 42,21 44,11 44,64 --- 559
    10 Jorik van den Broek DJA Mannen 38,36 39,17 36,45 34,43 39,17 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Olivier van Namen DJA Mannen 9,10 8,56 8,83 9,20 9,20 --- 401
    15 Richard Kalis DJA Mannen 8,22 8,35 8,76 7,92 8,76 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Niels Hanegraaf DJA Mannen 2,05 --- 900


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Niels Hanegraaf DJA Mannen 3,50 --- 673


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Niels Hanegraaf DJA Mannen 5,70 5,80 5,89 5,81 5,89 -0.6 m/s--- 580
    19 Sam Schrauwen DJA Mannen 3,97 X 4,31 4,45 4,45 -1.8 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Sabine Monden DJA Vrouwen 13,64 -0.2 m/s13,50 566
    12 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 13,88 +0.3 m/s14,40 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 27,49 +1.4 m/s27,26 648
    8 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 28,84 +2.0 m/s28,70 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:03,38 1:02,83 678


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Tessa Mertens DJA Vrouwen 2:49,40 2:30,00 483
    14 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 2:51,49 2:55,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 10:48,07 10:20,00 671
    13 Sophie Kenis DJA Vrouwen 13:58,31 --- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sabine Monden DJA Vrouwen 1:10,71 1:10,00 668


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fortius Vrouwen Team 1 (4x100m) Fortius - Vsen 4 50,08 764
    2 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (4x100m) AV Fortuna - Vsen 4 51,63 691
    3 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 52,47 653
    4 DJA Vrouwen (4x100m) DJA - Vsen 4 52,72 642
    5 Spark Vrouwen (4x100m) Spark - Vsen 4 53,79 596
    6 THOR Vrouwen (4x100m) THOR - Vsen 4 53,90 591
    7 Voorne Atletiek Vrouwen (4x100m) Voorne Atletiek - Vsen 4 54,28 575
    8 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (4x100m) - Vsen 4 54,92 549
    9 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 55,76 516
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x100m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 58,35 418
    11 AV Groene Ster Vrouwen (4x100m) AV Groene Ster - Vsen 4 59,15 390
    12 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 Fortius Vrouwen Team 2 (4x100m) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (4x100m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (4x100m) AV Fortuna - Vsen 4 DNF 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Manon Schellekens DJA Vrouwen X 33,19 32,51 31,44 33,19 --- 655
    13 Sophie Kenis DJA Vrouwen 25,97 23,44 25,28 X 25,97 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen 9,73 9,62 9,43 10,09 10,09 --- 595
    16 Manon Schellekens DJA Vrouwen X 8,34 8,49 8,50 8,50 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Sanne Schellekens DJA Vrouwen 10,44 X 10,20 X 10,44 +0.6 m/s--- 693
    6 Tessa Mertens DJA Vrouwen 9,27 9,45 9,17 9,06 9,45 +3.4 m/s--- 0