Vereniging 'AV Fortuna' op 'Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Robin Hassing
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,57
Milana Filenkova
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:28,76
Robin Hassing
  • Senioren vrouwen - Speer - 36,10
Sophie Kunst
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,49
Sophie Kunst
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Jasper Zuidhof Msen 1500m
  • 4:26,76
  • Sophie Kunst Vsen Hoog
  • 1,50
  • Marijn Sloot Msen 100m
  • 11,86
  • Robin Hassing Vsen Speer
  • 36,10
  • Levi Verver Msen Kogel
  • 12,02
  • Kay Djoehari Msen 200m
  • 24,68
  • Milana Filenkova Vsen 800m
  • 2:28,76
  • Robin Hassing Vsen 200m
  • 26,57
  • Jasper Zuidhof Msen 400m
  • 53,25
  • Julia den Ouden Vsen Speer
  • 32,73
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 11,86 -0.6 m/s11,95 610
    17 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 2 12,23 -0.6 m/s11,98 534
    19 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 12,53 -1.0 m/s12,40 0
    20 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 12,75 +0.2 m/s12,25 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 2 24,68 +0.6 m/s24,35 584
    13 Thomas Bruijs AV Fortuna...en Team 2 24,76 +0.2 m/s25,40 0
    Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 DNS 25,30 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jasper Zuidhof AV Fortuna...en Team 1 53,25 52,91 669
    15 Jowie Robbemond AV Fortuna...en Team 1 56,50 57,00 0
    Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna...en Team 2 DNS 57,20 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Jasper Zuidhof AV Fortuna...en Team 1 4:26,76 4:20,26 612
    15 Bart Eigenraam AV Fortuna...en Team 2 4:49,79 --- 466


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Wouter Loerts AV Fortuna...en Team 1 1:06,60 1:05,00 541


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 44,86 753
    2 CAV Energie Mannen (4x100m) CAV Energie - Msen 4 45,25 730
    3 Spark Mannen (4x100m) Spark - Msen 4 45,76 701
    4 Fortius Mannen (4x100m) Fortius - Msen 4 46,03 686
    5 ARV Achilles Mannen (4x100m) ARV Achilles - Msen 4 46,51 660
    6 DJA Mannen (4x100m) DJA - Msen 4 46,68 650
    7 Typhoon Mannen (4x100m) Typhoon - Msen 4 47,21 622
    8 Voorne Atletiek Mannen (4x100m) Voorne Atletiek - Msen 4 48,45 558
    9 AV Attila Mannen (4x100m) AV Attila - Msen 0 DNS 0
    9 AV Fortuna Mannen Team 1 (4x100m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
    9 AV Fortuna Mannen Team 2 (4x100m) AV Fortuna - Msen 3 DNS 0
    9 AV Groene Ster Mannen (4x100m) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
    9 AV Passaat Mannen (4x100m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
    9 PAC Mannen (4x100m) PAC - Msen 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Mannen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Msen 0 DNS 0
    9 THOR Mannen (4x100m) THOR - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 37,06 X 31,63 35,60 37,06 36,00 446
    15 Jowie Robbemond AV Fortuna...en Team 1 31,41 30,69 32,64 33,06 33,06 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 11,16 12,02 10,90 11,66 12,02 10,75 601


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Wouter Loerts AV Fortuna...en Team 1 1,60 1,65 492


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 1 2,50 --- 371


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Thomas Bruijs AV Fortuna...en Team 2 5,51 5,40 5,65 5,38 5,65 -1.8 m/s5,76 526
    9 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 5,16 5,26 5,53 5,36 5,53 -0.6 m/s5,85 498
    16 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 X 4,94 4,80 X 4,94 -0.5 m/s5,70 0
    17 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 1 4,37 4,91 4,24 4,84 4,91 -1.9 m/s5,60 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Misha Hollaar AV Fortuna...en Team 1 14,18 -2.2 m/s13,65 480
    17 Julia Baur AV Fortuna...en Team 2 14,28 +0.5 m/s13,90 465
    21 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 1 14,64 +0.3 m/s14,80 0
    23 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 14,85 +0.3 m/s14,95 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Robin Hassing AV Fortuna...en Team 1 26,57 +1.4 m/s26,09 717
    16 Misha Hollaar AV Fortuna...en Team 1 30,38 +2.0 m/s29,50 0
    17 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 30,69 +1.4 m/s30,05 440


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 1 1:09,48 1:06,99 523


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 2:28,76 2:35,03 686


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Frederique...le Donker AV Fortuna...en Team 1 13:11,34 13:13,00 337


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 2 1:18,52 1:16,00 510
    12 Joyce Verheezen AV Fortuna...en Team 1 1:26,93 1:16,00 371


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fortius Vrouwen Team 1 (4x100m) Fortius - Vsen 4 50,08 764
    2 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (4x100m) AV Fortuna - Vsen 4 51,63 691
    3 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 52,47 653
    4 DJA Vrouwen (4x100m) DJA - Vsen 4 52,72 642
    5 Spark Vrouwen (4x100m) Spark - Vsen 4 53,79 596
    6 THOR Vrouwen (4x100m) THOR - Vsen 4 53,90 591
    7 Voorne Atletiek Vrouwen (4x100m) Voorne Atletiek - Vsen 4 54,28 575
    8 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (4x100m) - Vsen 4 54,92 549
    9 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 55,76 516
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x100m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 58,35 418
    11 AV Groene Ster Vrouwen (4x100m) AV Groene Ster - Vsen 4 59,15 390
    12 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 Fortius Vrouwen Team 2 (4x100m) Fortius - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (4x100m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (4x100m) AV Fortuna - Vsen 4 DNF 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Robin Hassing AV Fortuna...en Team 1 X X 34,65 36,10 36,10 38,81 704
    4 Julia den Ouden AV Fortuna...en Team 2 X 28,05 27,75 32,73 32,73 34,89 647
    10 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 26,80 26,42 27,31 28,05 28,05 30,02 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sophie Kunst AV Fortuna...en Team 1 10,49 9,00 8,34 9,02 10,49 9,85 622
    8 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 9,20 9,25 9,57 8,61 9,57 9,94 0
    17 Julia den Ouden AV Fortuna...en Team 2 8,48 8,44 8,34 X 8,48 9,67 482


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sophie Kunst AV Fortuna...en Team 1 1,50 1,45 726


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Joyce Verheezen AV Fortuna...en Team 1 8,63 8,59 8,03 8,59 8,63 +0.3 m/s8,57 473