Vereniging 'AV Hera' op 'Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Eddy Cardol
  • Senioren mannen - Discus - 38,07
Eddy Cardol
  • Senioren mannen - Kogel - 13,69
Lars Hierck
  • Senioren mannen - Polshoog - 4,30
Julia Jongejeugd
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,42
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Kogel - 15,34
Robin Post
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 42,28
Femke Jonker
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,60

Hoogtepunten

Robin Post Vsen Kogelsl
  • 42,28
  • Eddy Cardol Msen Kogel
  • 13,69
  • Femke Jonker Vsen Ver
  • 5,60
  • Ronald Dekker Msen 400m
  • 50,79
  • Romello Christiaan Msen 200m
  • 23,09
  • Lars Hierck Msen Polshoog
  • 4,30
  • Sandy Lundgren Vsen 100m
  • 12,69
  • Jessica Schilder Vsen Kogel
  • 15,34
  • Julia Jongejeugd Vsen Hoog
  • 1,55
  • Ronald Dekker Msen 110mH
  • 16,29
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,44 +0.6 m/s11,46 701
    15 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,59 +2.6 m/s11,21 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,09 +1.0 m/s22,97 731
    13 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 23,92 +1.3 m/s23,49 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ronald Dekker AV Hera Mannen 50,79 49,33 770
    17 Dean Niesten AV Hera Mannen 54,93 55,05 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Lars Philipsen AV Hera Mannen 2:03,30 1:59,89 692
    18 Jim Kruiver AV Hera Mannen 2:14,28 2:01,80 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jim Kruiver AV Hera Mannen 16:46,78 --- 629
    Ruud Beerepoot AV Hera Mannen DNS 15:51,60 0
    Pepijn Smilda AV Hera Mannen DNS 15:48,47 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ronald Dekker AV Hera Mannen 16,29 +1.0 m/s15,78 722


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:21,37 789
    2 AV NOVA Mannen (4x400m) AV NOVA - Msen 4 3:27,62 723
    3 AV Hera Mannen (4x400m) AV Hera - Msen 5 3:30,97 688
    4 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:31,37 684
    5 AV Haarlemmermeer Mannen (4x400m) AV Haarlemmermeer - Msen 4 3:32,51 673
    6 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 5 3:33,13 667
    7 AV Athlos Mannen (4x400m) AV Athlos - Msen 4 3:33,36 665
    8 VAV Mannen (4x400m) VAV - Msen 4 3:37,38 626
    9 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:37,70 623
    10 AV `47 Mannen (4x400m) AV `47 - Msen 4 3:41,76 585
    11 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 0 DNS 0
    11 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Eddy Cardol AV Hera Mannen 38,07 --- 647
    4 Robin Korving AV Hera Mannen 36,72 36,82 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eddy Cardol AV Hera Mannen 13,69 13,68 709
    6 Robin Korving AV Hera Mannen 11,05 11,07 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Lars Hierck AV Hera Mannen 1,75 1,80 634
    12 Jeff Tesselaar AV Hera Mannen 1,70 1,75 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Jeff Tesselaar AV Hera Mannen 12,04 +4.4 m/s12,47 572


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lars Hierck AV Hera Mannen 4,30 --- 884


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 12,69 +0.9 m/s12,70 734
    16 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 13,75 +1.0 m/s13,80 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Femke Jonker AV Hera Vrouwen 27,41 +0.5 m/s26,90 654
    18 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 29,82 +3.4 m/s29,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 1:04,61 1:02,00 644
    12 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:06,86 1:10,00 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Noor Kuilboer AV Hera Vrouwen 5:12,08 4:43,00 604
    Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen DNS 5:10,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 15,42 +1.9 m/s14,76 704
    9 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 18,00 +1.3 m/s17,80 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Silke Jansen AV Hera Vrouwen 14:02,04 --- 453


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Vrouwen (4x400m) AV Haarlem - Vsen 4 4:11,58 691
    2 SAV Vrouwen (4x400m) SAV - Vsen 4 4:14,60 670
    3 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 5 4:16,85 655
    4 AV Phoenix Vrouwen (4x400m) AV Phoenix - Vsen 4 4:17,70 649
    5 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 5 4:19,99 634
    6 AV Athlos Vrouwen (4x400m) AV Athlos - Vsen 4 4:20,14 633
    7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 5 4:22,01 620
    7 AV Hera Vrouwen (4x400m) AV Hera - Vsen 4 4:22,08 620
    9 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:22,77 616
    10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x400m) AV Flevo Delta - Vsen 4 4:28,96 576
    11 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:45,96 478
    12 VAV Vrouwen (4x400m) VAV - Vsen 4 DQ 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 15,34 17,50 913


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Robin Post AV Hera Vrouwen 42,28 42,00 777


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 1,55 1,61 779
    13 Esther Keizer AV Hera Vrouwen 1,45 1,45 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Femke Jonker AV Hera Vrouwen 5,60 +2.7 m/s5,40 817
    Rosa Kuin AV Hera Vrouwen DNS 4,60 0