Vereniging 'AV Hera' op 'Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400mH - 55,56
Pepijn Smilda
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:10,65
Eddy Cardol
  • Senioren mannen - Kogel - 13,68
Jeff Tesselaar
  • Senioren mannen - Ver - 6,31
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,38
Femke Jonker
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:10,93
Noah Verduin
  • Senioren vrouwen - Speer - 38,31
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Kogel - 15,45
Marijke Langendijk
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 3,10
Femke Jonker
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,42

Hoogtepunten

Femke Jonker Vsen Ver
  • 5,42
  • Julia Jongejeugd Vsen Hoog
  • 1,60
  • Pepijn Smilda Msen 3000m SC
  • 10:10,65
  • Eddy Cardol Msen Kogel
  • 13,68
  • Noah Verduin Vsen Speer
  • 38,31
  • Ronald Dekker Msen 400m
  • 50,83
  • Ronald Dekker Msen 400mH
  • 55,56
  • Romello Christiaan Msen 200m
  • 23,12
  • Sandy Lundgren Vsen 200m
  • 26,38
  • Jessica Schilder Vsen Kogel
  • 15,45
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,55 +0.4 m/s11,46 676
    14 Stephen Haakmat AV Hera Mannen 11,78 +1.8 m/s12,07 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,12 +1.9 m/s22,97 728
    13 Lars Philipsen AV Hera Mannen 24,01 +2.7 m/s24,36 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Ronald Dekker AV Hera Mannen 50,83 49,33 769
    21 Dean Niesten AV Hera Mannen 56,10 55,05 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jim Kruiver AV Hera Mannen 4:20,98 4:14,00 652
    8 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 4:23,72 4:16,61 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 55,56 54,86 830


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 10:10,65 10:08,34 708


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (4x100m) AV Haarlem - Msen 4 43,71 822
    2 AV NOVA Mannen (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,21 733
    3 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 45,25 730
    4 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 4 45,27 729
    5 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 45,38 723
    6 AV Phoenix Mannen (4x100m) AV Phoenix - Msen 4 45,60 710
    7 KAV Holland Mannen (4x100m) KAV Holland - Msen 4 46,62 654
    8 AV `47 Mannen (4x100m) AV `47 - Msen 4 46,81 643
    9 AV Athlos Mannen (4x100m) AV Athlos - Msen 4 47,09 628
    10 AV Haarlemmermeer Mannen (4x100m) AV Haarlemmermeer - Msen 4 47,13 626
    11 VAV Mannen (4x100m) VAV - Msen 4 47,45 609
    12 Almere `81 Mannen (4x100m) Almere `81 - Msen 4 48,12 575


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Kees van Diepen AV Hera Mannen 47,16 45,88 594


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eddy Cardol AV Hera Mannen 13,68 15,66 708
    Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen DNS 12,52 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Lars Hierck AV Hera Mannen 1,80 1,80 680
    13 Jeff Tesselaar AV Hera Mannen 1,70 1,75 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jeff Tesselaar AV Hera Mannen 6,31 +1.8 m/s6,19 673


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 12,84 +0.2 m/s12,80 706
    14 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 13,80 +1.3 m/s14,00 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 26,38 +1.6 m/s26,00 732
    11 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 29,06 +1.7 m/s29,50 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:07,67 1:05,00 566
    13 Jenny Geluk-Cardol AV Hera Vrouwen 1:08,83 1:08,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Silke Jansen AV Hera Vrouwen 2:40,79 2:42,00 561


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 11:10,91 11:15,00 608


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Femke Jonker AV Hera Vrouwen 1:10,93 1:08,00 663


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Vrouwen (4x100m) U-Track - Vsen 4 49,68 784
    2 KAV Holland Vrouwen (4x100m) KAV Holland - Vsen 4 50,44 747
    3 AV Haarlem Vrouwen (4x100m) AV Haarlem - Vsen 4 51,90 679
    4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 52,57 649
    5 AV Flevo Delta Vrouwen (4x100m) AV Flevo Delta - Vsen 4 53,32 616
    6 AV Phoenix Vrouwen (4x100m) AV Phoenix - Vsen 4 54,33 573
    7 AV Athlos Vrouwen (4x100m) AV Athlos - Vsen 4 54,52 565
    8 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 54,75 556
    9 AV Hylas Vrouwen (4x100m) AV Hylas - Vsen 4 54,82 553
    10 AV NOVA Vrouwen (4x100m) AV NOVA - Vsen 4 56,34 493
    11 VAV Vrouwen (4x100m) VAV - Vsen 4 56,51 486
    12 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 57,86 436


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Noah Verduin AV Hera Vrouwen 38,31 40,00 739


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 15,45 16,50 919


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 1,60 1,60 832
    8 Noah Verduin AV Hera Vrouwen 1,50 1,55 0


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 3,10 3,00 658


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Femke Jonker AV Hera Vrouwen 5,42 +0.3 m/s5,25 776
    8 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 4,94 +1.5 m/s5,00 0