Vereniging 'GVAC' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Bjorn Schats
  • Senioren mannen - 200m - 24,44
Haike Franssen
  • Senioren mannen - Kogel - 11,93
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - 400m - 58,42
Fleur Koeling
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:30,33
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - 100mH - 16,08

Hoogtepunten

Juul Knoester Msen 800m
  • 2:08,48
  • Rian van der Burgt Vsen 3000m
  • 11:19,88
  • Haike Franssen Msen Kogel
  • 11,93
  • Bjorn Schats Msen 100m
  • 12,13
  • Nienke van Duren Vsen Hoog
  • 1,45
  • Eveline Saalberg Vsen 100mH
  • 16,08
  • Haike Franssen Msen Discus
  • 34,97
  • Fleur Koeling Vsen 800m
  • 2:30,33
  • Bjorn Schats Msen 200m
  • 24,44
  • Eveline Saalberg Vsen 400m
  • 58,42
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Bjorn Schats GVAC Mannen 12,13 -1.8 m/s11,90 554


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Bjorn Schats GVAC Mannen 24,44 -2.9 m/s23,77 605


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Jochem van Duren GVAC Mannen 58,83 --- 469


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Juul Knoester GVAC Mannen 2:08,48 2:00,00 611
    23 Ruud van Ham GVAC Mannen 2:35,83 2:20,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Jan de Kok GVAC Mannen 18:22,23 18:30,00 476


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht Mannen (Zweedse) Atletiek Maastricht - Msen 4 2:05,47 848
    2 Swift Atletiek Mannen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 4 2:08,21 806
    3 AV Caesar Mannen (Zweedse) AV Caesar - Msen 4 2:10,18 777
    4 AVON Mannen (Zweedse) AVON - Msen 4 2:10,82 768
    5 Lopersgroep Deurne Mannen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Msen 4 2:12,20 748
    6 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,50 744
    7 HAC Mannen (Zweedse) HAC - Msen 4 2:12,62 742
    8 AV Reusel `69 Mannen (Zweedse) AV Reusel `69 - Msen 4 2:13,28 733
    9 AV Valkenswaard Mannen (Zweedse) AV Valkenswaard - Msen 4 2:14,81 712
    10 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:17,55 675
    11 GVAC Mannen (Zweedse) GVAC - Msen 4 2:17,98 669
    12 Atletiekvereniging ATH Mannen (Zweedse) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 2:18,07 668
    13 Swift Atletiek Mannen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 4 2:18,94 657
    14 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:23,40 602
    15 AV Unitas Mannen (Zweedse) AV Unitas - Msen 4 2:24,07 593
    16 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - Msen 4 2:24,40 590
    17 STB Mannen (Zweedse) STB - Msen 4 DQ 0
    17 Atletiek Leudal Mannen (Zweedse) Atletiek Leudal - Msen 0 DNS 0
    17 AV De Keien Mannen (Zweedse) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
    17 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Haike Franssen GVAC Mannen 32,35 34,97 32,63 X 34,97 --- 583


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Haike Franssen GVAC Mannen 11,93 X 11,25 11,39 11,93 --- 595
    14 Nick van der Zanden 7,90 8,17 8,23 8,43 8,43 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Fei An Kersten GVAC Vrouwen 14,89 -2.2 m/s--- 377
    Louise Beuk GVAC Vrouwen DQ --- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 29,30 -3.2 m/s--- 525
    18 Natasha van den Berg GVAC Vrouwen 31,97 -3.2 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 58,42 56,34 827


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Fleur Koeling GVAC Vrouwen 2:30,33 --- 668
    7 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen 2:42,11 --- 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen 11:19,88 --- 585


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 16,08 -1.5 m/s16,15 638
    11 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 19,77 -1.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GVAC Vrouwen (Zweedse) GVAC - Vsen 4 2:30,04 881
    2 Atletiek Maastricht Vrouwen (Zweedse) Atletiek Maastricht - Vsen 4 2:30,73 873
    3 HAC Vrouwen (Zweedse) HAC - Vsen 4 2:31,32 866
    4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 4 2:31,57 863
    5 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:32,47 853
    6 AV Caesar Vrouwen (Zweedse) AV Caesar - Vsen 4 2:40,03 772
    7 Atletiek Leudal Vrouwen (Zweedse) Atletiek Leudal - Vsen 4 2:41,19 760
    8 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 4 2:43,15 740
    9 AV De Keien Vrouwen (Zweedse) AV De Keien - Vsen 4 2:45,94 713
    10 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:47,19 701
    11 ESAV Asterix Vrouwen (Zweedse) ESAV Asterix - Vsen 4 2:54,70 634
    12 STB Vrouwen (Zweedse) STB - Vsen 4 2:57,35 612
    13 AV Reusel `69 Vrouwen (Zweedse) AV Reusel `69 - Vsen 4 3:01,65 577
    14 AV Achilles Top Vrouwen (Zweedse) AV Achilles Top - Vsen 4 DQ 0
    14 AV Valkenswaard Vrouwen (Zweedse) AV Valkenswaard - Vsen 0 DNS 0
    14 AVON Vrouwen (Zweedse) AVON - Vsen 1 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 18,95 21,39 18,79 19,77 21,39 --- 353
    16 Louise Beuk GVAC Vrouwen 16,18 18,82 X X 18,82 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Louise Beuk GVAC Vrouwen 5,86 6,32 6,25 5,67 6,32 --- 311
    23 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen X 5,56 5,86 6,07 6,07 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Nienke van Duren GVAC Vrouwen 1,45 --- 672


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Fei An Kersten GVAC Vrouwen 4,35 4,32 4,20 3,92 4,35 +3.1 m/s--- 515
    17 Natasha van den Berg GVAC Vrouwen 3,42 3,41 3,40 3,83 3,83 +3.2 m/s--- 0