Vereniging 'AV Hera' op 'Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400m - 49,44
Sebastiaan Huijs
  • Senioren mannen - Kogelsl - 32,73
Julia Jongejeugd
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,71
Leonie Keppel
  • Senioren vrouwen - Discus - 40,44
Leonie Keppel
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,27
Julia Jongejeugd
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55
Femke Jonker
  • Senioren vrouwen - HSS - 11,09

Hoogtepunten

Ronald Dekker Msen 110mH
  • 15,78
  • Julia Jongejeugd Vsen Hoog
  • 1,55
  • Pepijn Smilda Msen 5000m
  • 15:48,47
  • Lars Philipsen Msen 800m
  • 2:01,88
  • Ronald Dekker Msen 400m
  • 49,44
  • Femke Jonker Vsen 400m
  • 1:02,28
  • Romello Christiaan Msen 200m
  • 23,24
  • Femke Jonker Vsen HSS
  • 11,09
  • Leonie Keppel Vsen Discus
  • 40,44
  • Noah Verduin Vsen Hoog
  • 1,50
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,62 +0.7 m/s11,21 661
    14 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,66 +1.6 m/s11,53 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,24 +0.5 m/s22,97 716
    Koen Hoedjes AV Hera Mannen DNS 23,49 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,44 49,33 831
    15 Dean Niesten AV Hera Mannen 55,05 55,90 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lars Philipsen AV Hera Mannen 2:01,88 1:59,89 716
    17 Milan Bouwer AV Hera Mannen 2:14,88 2:09,88 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 15:48,47 --- 738
    14 Richard Leeman AV Hera Mannen 17:28,83 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ronald Dekker AV Hera Mannen 15,78 +1.0 m/s16,11 770


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 1:59,69 944
    2 AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer - Msen 4 2:00,73 926
    3 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:01,36 915
    4 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:01,83 907
    5 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 4 2:02,31 899
    6 AV NOVA Mannen (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:03,33 883
    7 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:05,36 850
    8 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:05,89 842
    9 VAV Mannen (Zweedse) VAV - Msen 4 2:06,59 831
    10 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 4 2:09,00 794
    11 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:11,87 753
    12 AV 1923 Mannen (Zweedse) AV 1923 - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen X X 10,73 11,17 11,17 12,52 543


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen 29,24 32,73 31,73 32,58 32,73 --- 536
    5 Robin Korving AV Hera Mannen 24,98 26,76 X X 26,76 28,66 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Lars Hierck AV Hera Mannen 1,75 1,80 634
    Robin Korving AV Hera Mannen DNS 1,70 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jeff Tesselaar AV Hera Mannen 3,00 --- 528


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Jeff Tesselaar AV Hera Mannen X 6,06 6,07 6,09 6,09 +1.1 m/s6,19 625
    Robin Korving AV Hera Mannen - - - - DNS 5,67 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 13,07 +1.9 m/s12,80 664
    12 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 14,01 +1.5 m/s14,40 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 26,74 +0.0 m/s26,00 704
    16 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 29,76 +1.7 m/s30,06 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Femke Jonker AV Hera Vrouwen 1:02,28 1:02,00 709
    14 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:06,83 1:08,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Chelsea Pantelic AV Hera Vrouwen 2:40,14 2:40,00 568
    13 Silke Jansen AV Hera Vrouwen 2:41,83 2:44,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 11:22,44 11:20,00 578


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 15,71 -0.6 m/s16,00 674
    9 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 18,17 -0.6 m/s17,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Vrouwen (Zweedse) AV Haarlem - Vsen 4 2:20,83 995
    2 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - Vsen 4 2:21,53 986
    3 AV Phoenix Vrouwen (Zweedse) AV Phoenix - Vsen 4 2:25,14 940
    4 U-Track Vrouwen (Zweedse) U-Track - Vsen 4 2:27,05 916
    5 AV Hylas Vrouwen (Zweedse) AV Hylas - Vsen 4 2:27,14 915
    6 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV - Vsen 4 2:29,44 888
    7 AV Hera Vrouwen (Zweedse) AV Hera - Vsen 4 2:29,65 885
    8 AV Athlos Vrouwen (Zweedse) AV Athlos - Vsen 4 2:30,20 879
    9 VAV Vrouwen (Zweedse) VAV - Vsen 4 2:33,18 845
    10 KAV Holland Vrouwen (Zweedse) KAV Holland - Vsen 4 2:33,99 836
    11 AV Flevo Delta Vrouwen (Zweedse) AV Flevo Delta - Vsen 4 2:35,47 820
    12 AV NOVA Vrouwen (Zweedse) AV NOVA - Vsen 4 2:51,24 664


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Leonie Keppel AV Hera Vrouwen 39,43 40,44 32,16 33,98 40,44 38,00 743


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Leonie Keppel AV Hera Vrouwen 11,11 10,96 11,27 11,27 11,27 11,67 673


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Julia Jongejeugd AV Hera Vrouwen 1,55 1,55 779
    6 Noah Verduin AV Hera Vrouwen 1,50 1,50 0


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Femke Jonker AV Hera Vrouwen 10,99 X 10,70 11,09 11,09 +1.0 m/s11,20 768