Vereniging 'AV Rijssen' op 'Athletic Champs AV Rijssen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHKogelVortexHoogPunten totaalTeam punten
Adam Zandvoort JPA Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Anne-Mae Mensink MPA Team 06 10,4 1175,00 12,1 4,50 9,00 1,10 247 247
Daan Prins JPA Team 03 8,2 1400,00 8,9 6,90 24,00 1,25 439 439
Daan Jansen JPA Team 03 9,9 1250,00 10,7 6,90 27,50 1,30 369 331
Dide Kamp MPA Team 01 11,6 1225,00 12,4 5,60 18,50 1,05 265 265
Dunya Idekel MPA Team 01 11,6 1200,00 13,4 4,10 11,00 0,85 175 175
Elke Stegeman MPA Team 03 9,8 1350,00 9,5 5,50 21,00 1,20 402 402
Floris ter Keurst JPA Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Frits-Jan van Dijk JPA Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Guusje Baan MPA Team 01 11,0 1100,00 11,6 5,60 14,00 1,05 259 259
Isa Vossebelt MPA Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Isa van Heek MPA Team 03 10,7 1350,00 11,3 6,00 29,00 1,15 376 376
Iselle Pierik MPA Team 03 13,3 925,00 14,0 4,20 10,00 0,85 118 0
Joëlle Heuvelman MPA Team 06 12,8 1050,00 14,8 4,00 7,50 0,90 119 119
Julian Nijsink JPA Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mila Derksen MPA Team 06 10,1 1200,00 11,5 4,90 15,00 1,00 279 279
Naud Meulman JPA Team 03 DNS DNS DNS NM DNS DNS 0 0
Niels Zwoferink JPA Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Norea Schutteman MPA Team 06 9,6 1200,00 12,3 4,30 14,00 1,05 276 276
Pim Nijland JPA Team 03 10,9 1400,00 10,1 4,80 19,50 1,05 288 206
Thomas Kreijkes JPA Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijmen ter Keurst JPA Team 06 9,7 1350,00 11,1 7,30 20,50 1,15 338 338


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) - JPA 8 2:44,4 339
2 Team 06 (Team-est) AV Rijssen - JPA 7 2:46,6 317
3 Team 08 (Team-est) - JPA 7 2:55,4 237
4 Team 01 (Team-est) AV Rijssen - JPA 8 2:57,7 218


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aron Holland JPC Team 23 7,6 850,00 8,4 4,70 13,30 0,70 318 318
Bart Nijhuis JPC Team 18 10,2 550,00 10,0 3,40 9,50 0,70 154 0
Boaz Nijsink JPC Team 21 7,3 875,00 7,7 3,10 13,00 0,70 320 222
Chiel van den Belt JPC Team 23 7,9 775,00 8,5 3,10 8,50 0,70 246 139
Eva Broeke MPC Team 18 8,4 850,00 9,1 3,40 11,50 0,70 297 153
Fay Seppenwoolde MPMini Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Finn ter Harmsel JPC Team 18 10,1 400,00 8,1 3,10 10,00 0,60 166 65
Jesse Bonestroo JPB Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
Jille Pluimers JPC Team 18 8,1 400,00 9,2 3,20 15,50 0,70 224 61
Job Otten JPMini Team 21 7,8 825,00 10,7 3,00 8,50 0,60 274 171
Julia Wassink MPMini Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Kris Nijzink JPB Team 18 6,9 2250,00 7,1 6,10 21,50 0,90 819 819
Lara Jansen Eupe MPC Team 21 9,0 575,00 9,1 2,80 5,50 0,65 181 0
Leila Idikel MPC Team 23 7,2 800,00 9,2 3,30 8,50 0,70 304 304
Levi Schalk JPC Team 18 7,9 850,00 8,4 3,30 9,00 0,70 266 50
Luce Wessels MPC Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Malin Wessels MPB Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nathan ter Harmsel JPC Team 23 7,1 900,00 8,8 3,50 9,50 0,80 313 313
Roos Gennissen MPC Team 23 7,9 700,00 9,9 3,00 9,00 0,60 229 125
Seth Nijkamp JPMini Team 21 7,9 775,00 9,6 3,40 18,00 0,55 345 146
Sophie Willems MPC Team 23 7,0 975,00 8,3 4,10 13,00 0,75 420 420
Stef Nijzink JPMini Team 21 7,8 950,00 8,7 2,80 16,50 0,70 417 382
Stijn Sok JPB Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Meulman MPB Team 21 6,4 950,00 7,8 4,40 17,00 0,85 392 392
Tim Stegeman JPC Team 21 7,0 400,00 8,1 5,80 20,00 0,80 360 360
Vera Spenkelink MPC Team 21 7,3 825,00 8,3 3,50 9,00 0,65 324 291
Zara Krapels MPB Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:50,6 427
2 Team 21 (Team-est) AV Rijssen - JPB 10 3:12,1 264
2 Team 23 (Team-est) AV Rijssen - JPB 10 3:12,1 264
4 Team 20 (Team-est) - JPB 10 3:22,7 197