Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op 'Baaninstuif AV Rijssen'

Prijzen

Sven van Leeuwen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,56
Pim Weghorst
  • Jongens Junior A - 100m - 12,21
Sven van Leeuwen
  • Jongens Junior A - 200m - 23,33
Yvar - Schoorlemmer
  • Jongens Junior A - 200m - 24,00
Twan Willemsen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:38,53
Leon Wiedemeijer
  • Jongens Junior D - Speer - 23,24
Leon Wiedemeijer
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,59
Erik Nijhof
  • Masters Mannen - 800m - 2:38,16
Erik Nijhof
  • Masters Mannen - Discus - 18,61
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - 100m - 11,63
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Speer - 22,64
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - Discus - 33,58
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Discus - 21,16
Lars van der Pluym
  • Senioren mannen - Kogel - 10,84
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Kogel - 9,18
Amber van Mourik
  • Meisjes Junior A - 3000m - 11:50,95
Suzan Schippers
  • Meisjes Junior B - 200m - 28,48
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior B - 800m - 3:06,68
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior B - Discus - 21,78
Lena Nijhof
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Iris Wilms
  • Meisjes Junior C - 3000m - 12:27,72
Iris Wilms
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,28
Jasmijn Wilms
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,28
Jasmijn Wilms
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,18
Jasmijn Wilms
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,93
Elise Lauret
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,47
Susan van Sark
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,71
Danique Coolen
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,51
Elise Lauret
  • Senioren vrouwen - Speer - 30,56
Susan van Sark
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,37

Hoogtepunten

Jasmijn Wilms MJD Ver
  • 3,93
  • Lena Nijhof MJB Discus
  • 21,78
  • Lars van der Pluijm Msen 100m
  • 11,63
  • Elise Lauret Vsen 100m
  • 13,47
  • Femke Gellekink MJB Kogel
  • 9,40
  • Sven van Leeuwen JJA 200m
  • 23,33
  • Leon Wiedemeijer JJD Speer
  • 23,24
  • Lena Nijhof MJB Hoog
  • 1,40
  • Erik Nijhof M50 800m
  • 2:38,16
  • Sven van Leeuwen JJA 100m
  • 11,56
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sven van Leeuwen 11,56 +0.7 m/s11,43
    3 Pim Weghorst 12,21 +0.0 m/s12,40


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sven van Leeuwen 23,33 -0.3 m/s23,43
    3 Yvar - Schoorlemmer 24,00 -0.3 m/s23,50
    4 Pim Weghorst 24,78 +0.0 m/s24,80


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Mart Ruben Nijhuis DNS 9:15,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Milo Lammertink DNS ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    Milo Lammertink DNS ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Milo Lammertink DNS ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Twan Willemsen 2:38,53 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    1 Leon Wiedemeijer 23,24 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Leon Wiedemeijer 8,59 ---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Erik Nijhof M50 2:38,16 2:37,00


    Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Erik Nijhof M50 18,61 --- 1


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lars van der Pluijm 11,63 +0.6 m/s---


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    1 Martin Platenkamp 22,64 22,11


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lars van der Pluijm 33,58 ---
    2 Martin Platenkamp 21,16 22,14


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lars van der Pluym 10,84 ---
    2 Martin Platenkamp 9,18 8,93


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Amber van Mourik 11:50,95 12:58,00


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Femke Gellekink 15,09 +0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Schippers 28,48 +0.0 m/s27,07


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lena Nijhof 3:06,68 3:10,59


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    5 Femke Gellekink 20,82 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Lena Nijhof 21,78 25,69


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Femke Gellekink 9,40 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lena Nijhof 1,40 1,35


    Meisjes Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Iris Wilms 12:27,72 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Iris Wilms 22,28 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jasmijn Wilms 9,28 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Jasmijn Wilms 17,18 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Jasmijn Wilms 3,93 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Elise Lauret 13,47 +0.0 m/s13,60
    3 Susan van Sark 14,71 +0.0 m/s14,39


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Danique Coolen 27,51 +0.0 m/s27,24


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Elise Lauret 30,56 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Susan van Sark 4,37 ---