Vereniging 'AAV `36' op '2e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd (Hemelvaartsdag)'

Prijzen

Rick van de Noort
  • Jongens Junior A - 100m - 11,89
Brian Kortekaas
  • Jongens Junior A - 100m - 12,06
Brian Kortekaas
  • Jongens Junior A - 200m - 23,64
Jim van 't Schip
  • Jongens Junior A - 400m - 54,40
Niels de Groot
  • Jongens Junior A - Discus - 36,44
Rick van de Noort
  • Jongens Junior A - Speer - 47,89
Niels de Groot
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,83
Tim den Brave
  • Jongens Junior B - 100m - 12,15
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior B - 100m - 12,66
Kaj Van Beest
  • Jongens Junior B - 200m - 25,60
Tijmen van Arkel
  • Jongens Junior B - 400m - 54,23
Twan van Rijn
  • Jongens Junior B - Speer - 48,54
Tim den Brave
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,78
Twan van Rijn
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,78
Dolf Smid
  • Masters Mannen - 400m - 57,42
Floyd Van Klink
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,11
José van Appeven
  • Masters Vrouwen - Discus - 19,34
José van Appeven
  • Masters Vrouwen - Speer - 18,90
Ilse van der Marel
  • Meisjes Junior B - Discus - 27,11
Ilse van der Marel
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,94
Sietske Verkade
  • Meisjes Junior B - Speer - 42,35
Ellen Hettinga
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,38
Ilse van der Marel
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,57
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior C - 100m - 13,93
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,57
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior C - HSS - 10,14

Hoogtepunten

Sietske Verkade MJB Speer
  • 42,35
  • Sietske Verkade MJB Kogel
  • 10,51
  • Ilse van der Marel MJB Discus
  • 27,11
  • Tim den Brave JJB 100m
  • 12,15
  • Twan van Rijn JJB Hoog
  • 1,78
  • Ilse van der Marel MJB Kogel
  • 10,94
  • Ilse van der Marel MJB Speer
  • 29,65
  • Tim den Brave JJB Hoog
  • 1,78
  • Twan van Rijn JJB Speer
  • 48,54
  • Tijmen van Arkel JJB 400m
  • 54,23
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Rick van de Noort 11,89 +0.0 m/s11,76
    3 Brian Kortekaas 12,06 +0.0 m/s11,65


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Brian Kortekaas 23,64 -1.3 m/s23,40
    5 Jim van 't Schip 24,01 +0.4 m/s24,25
    Dennis Van Tilburg DNS ---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jim van 't Schip 54,40 52,90


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Niels de Groot X 36,44 X - - - 36,44 37,01


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Rick van de Noort 47,89 - 44,20 47,89 46,00


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Niels de Groot 1,83 ---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Dennis Van Tilburg - - - DNS ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tim den Brave 12,15 -0.2 m/s---
    3 Jesse Lamberst 12,66 -0.7 m/s12,39
    5 Kyan Krol 12,78 -0.7 m/s12,76


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Kaj Van Beest 25,60 +0.4 m/s25,50


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tijmen van Arkel 54,23 56,46
    7 Jesse de Leeuw 1:02,07 1:05,89


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse Lamberst DNS 2:13,85


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Twan van Rijn 43,73 42,24 48,54 48,54 49,24
    5 Kaj Van Beest 35,70 37,52 37,52 42,44
    6 Kyan Krol X 31,73 29,60 31,73 31,00


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tim den Brave 1,78 ---
    1 Twan van Rijn 1,78 1,71
    5 Jesse Lamberst 1,78 1,82
    7 Kyan Krol 1,58 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    4 Kyan Krol 4,26 5,11 3,08 5,11 +1.4 m/s4,93


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Dolf Smid M55 57,42 57,78


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    16 Nick Cancrinus 26,23 +0.7 m/s26,00
    18 Bart van Zijp 27,06 +0.0 m/s27,55


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    9 Floyd Van Klink 56,54 52,91
    12 Nick Cancrinus 1:00,38 58,00
    13 Bart van Zijp 1:02,64 1:05,00


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Floyd Van Klink 2:02,11 1:59,99


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    3 José van Appeven V60 18,68 19,34 18,68 X 19,34 21,22


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 José van Appeven V60 6,25 6,61 6,71 6,71 7,01


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    3 José van Appeven V60 16,64 18,25 18,90 17,62 18,90 19,63


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    2 Ilse van der Marel 25,54 X 27,11 26,01 27,11 29,90
    Ellen Hettinga --- ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Ilse van der Marel 9,37 10,10 10,94 10,94 10,28
    4 Sietske Verkade 10,51 10,36 X 10,51 ---
    8 Ellen Hettinga 9,52 8,19 8,87 9,52 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Sietske Verkade 41,69 X 39,35 42,35 42,35 ---
    5 Ilse van der Marel 27,01 28,47 29,65 28,94 29,65 30,08


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Ellen Hettinga 1,38 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Ilse van der Marel 4,57 4,47 4,34 4,57 -1.0 m/s4,67


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Daphne Zintel 13,93 +1.0 m/s14,07


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Daphne Zintel 27,23 27,57 25,12 23,86 27,57 23,92


    Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Daphne Zintel 9,88 10,14 10,08 10,14 -1.1 m/s10,11
    4 Elise Spijkers 8,53 7,95 8,38 8,53 -1.0 m/s8,42