Vereniging 'AV Gouda' op '2e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd (Hemelvaartsdag)'

Prijzen

Wietse Bosman
  • Jongens Junior A - 200m - 23,74
Luuk Peeters
  • Jongens Junior A - Discus - 34,91
Luuk Peeters
  • Jongens Junior A - Kogel - 10,60
Wietse Bosman
  • Jongens Junior A - Ver - 5,00
Frank Ruegg
  • Jongens Junior B - 200m - 25,99
Bent Braker
  • Jongens Junior B - Speer - 49,48
Frank Ruegg
  • Jongens Junior B - Ver - 5,46
Pepeijn Nieuwveld
  • Jongens Junior C - 100m - 12,29
Wessel van Vlaardingen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,51
Pepeijn Nieuwveld
  • Jongens Junior C - 200m - 24,36
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior C - 400m - 56,69
Jurre van Oosten
  • Jongens Junior C - Discus - 30,72
Jurre van Oosten
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,87
Wessel van Vlaardingen
  • Jongens Junior C - Speer - 35,02
Robbin Hoogendoorn
  • Jongens Junior C - Speer - 31,89
Wessel van Vlaardingen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,58
Gianni Orsini
  • Masters Mannen - 200m - 26,93
René Hage
  • Masters Mannen - 800m - 2:09,25
Hans Braker
  • Masters Mannen - Discus - 31,37
Gianni Orsini
  • Masters Mannen - Ver - 4,93
Vincent Kruit
  • Senioren mannen - 200m - 22,77
Dave de Jong
  • Senioren mannen - Discus - 25,01
Dave de Jong
  • Senioren mannen - Kogel - 10,16
Chantal Kruit
  • Meisjes Junior A - Speer - 31,06
Chantal Kruit
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,53
Mieke van de Pasch
  • Meisjes Junior B - 200m - 28,99
Fabienne Buijs
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:00,41
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior C - 100m - 13,79
Suzanne Moons
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,53
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,43
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,70
Julia Hollander
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,01
Sophie van Veen
  • Senioren vrouwen - Discus - 36,32
Sophie van Veen
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,22
Julia Hollander
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,23
Julia Hollander
  • Senioren vrouwen - Speer - 32,61

Hoogtepunten

Fabienne Buijs MJB 400m
  • 1:00,41
  • Sophie van Veen Vsen Discus
  • 36,32
  • Pepeijn Nieuwveld JJC 100m
  • 12,29
  • Bent Braker JJB Speer
  • 49,48
  • Vincent Kruit Msen 200m
  • 22,77
  • Sophie van Veen Vsen Kogel
  • 11,22
  • Mieke van de Pasch MJB Kogel
  • 10,05
  • René Hage M35 800m
  • 2:09,25
  • Julia Hollander Vsen Kogel
  • 10,23
  • Riepko de Vries Msen 200m
  • 23,47
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Luuk Peeters 12,82 -2.2 m/s13,00


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Wietse Bosman 23,74 +0.2 m/s23,50
    6 Ivo van de Pasch 25,87 -0.4 m/s26,80


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Luuk Peeters 34,91 32,16 33,91 - - - 34,91 37,00


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Luuk Peeters 8,08 10,60 9,85 10,60 12,50


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Ivo van de Pasch 28,47 26,59 28,15 28,47 24,00


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    6 Ivo van de Pasch 10,61 10,53 10,89 10,89 +1.2 m/s---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    3 Wietse Bosman 5,00 4,95 4,96 5,00 +0.6 m/s5,50


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Frank Ruegg 12,74 -1.1 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Frank Ruegg 25,99 +2.1 m/s---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Bent Braker 49,00 49,48 X 49,48 56,15


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Frank Ruegg - 5,46 5,46 +0.1 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pepeijn Nieuwveld 12,29 -2.3 m/s12,31
    3 Wessel van...aardingen 12,51 -0.7 m/s12,80
    4 Ewan ter Hennepe 12,54 -1.1 m/s---
    6 Arjuno Orsini 13,55 -1.1 m/s---
    7 Thom de Weger 13,63 -1.1 m/s---
    Christiaan Stuut DNS ---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pepeijn Nieuwveld 24,36 +0.4 m/s24,38


    Jongens Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ewan ter Hennepe 56,69 1:05,00


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Jurre van Oosten 24,17 25,86 30,72 - - - 30,72 29,00
    8 Robbin Hoogendoorn X X 21,91 - - - 21,91 23,00


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Jurre van Oosten 11,87 11,06 10,71 11,87 11,50
    4 Robbin Hoogendoorn 9,06 9,13 9,13 11,00


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Wessel van...aardingen 33,07 30,15 35,02 35,02 35,80
    2 Robbin Hoogendoorn 29,94 31,89 30,85 31,89 32,00


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Wessel van...aardingen 1,58 ---
    5 Arjuno Orsini 1,38 ---


    Jongens Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Christiaan Stuut - - - - - - DNS ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    4 Thom de Weger 4,22 - 4,43 4,43 +1.0 m/s---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Gianni Orsini M45 26,93 -0.8 m/s---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Shane ter Hennepe M45 1:00,88 1:05,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 René Hage M35 2:09,25 2:08,00


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Matthijs V... Wetering M35 18:13,55 ---
    7 Henk van Zutphen M55 19:34,82 19:48,43


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Hans Braker M50 31,37 X X - - - 31,37 31,89


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Gianni Orsini M45 4,44 4,84 4,93 4,93 -0.1 m/s---


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Vincent Kruit 22,77 +1.8 m/s22,67
    8 Riepko de Vries 23,47 -1.3 m/s23,49


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Dave de Jong 25,01 X 23,30 - - - 25,01 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Dave de Jong 10,16 9,78 9,76 10,16 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Vincent Kruit - - - DNS 35,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    5 Stefan Rabouw 5,64 5,67 5,56 5,67 -0.1 m/s---
    6 Riepko de Vries 5,06 4,67 4,87 5,06 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Chantal Kruit 28,30 31,06 X - 31,06 29,33


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Chantal Kruit 1,53 1,56


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Mieke van de Pasch 28,99 +2.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fabienne Buijs 1:00,41 1:00,98


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Mieke van de Pasch 10,05 9,14 9,95 10,05 10,45


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    6 Mieke van de Pasch 22,37 22,55 22,82 24,90 24,90 27,00


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sacha Goedhart 13,79 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Suzanne Moons 1,53 ---
    2 Sacha Goedhart 1,43 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Sacha Goedhart 4,70 4,57 4,52 4,70 -0.6 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Julia Hollander 13,01 -2.2 m/s13,20


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    2 Sophie van Veen 35,55 36,32 X 33,12 36,32 32,00


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Sophie van Veen X 11,22 10,88 11,22 14,00
    2 Julia Hollander 9,72 9,59 10,23 10,23 10,06


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    2 Julia Hollander 32,54 32,61 31,51 29,88 32,61 35,41