Vereniging 'AV De Spartaan' op '2e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd (Hemelvaartsdag)'

Prijzen

Twan van Tol
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,63
Twan van Tol
  • Jongens Junior A - Ver - 5,79
Joost Dofferhoff
  • Jongens Junior A - Ver - 5,77
Juan Bouw
  • Jongens Junior B - Discus - 17,80
Sven Hazenoot
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,26
Wessel Steenvoorden
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,78
Jochem van Stijn
  • Jongens Junior B - HSS - 10,99
Wessel Steenvoorden
  • Jongens Junior B - Ver - 5,29
Sven Hazenoot
  • Jongens Junior B - Ver - 5,18
Rens Altorf
  • Jongens Junior C - 400m - 57,79
Nick Duinkerken
  • Jongens Junior C - 1500m - 4:47,58
Nick Duinkerken
  • Jongens Junior C - Ver - 4,48
Jurgen van der Zwet
  • Senioren mannen - 400m - 50,64
Jelle van der Zon
  • Senioren mannen - HSS - 12,81
Jarik Beukers
  • Senioren mannen - HSS - 12,11
Jurgen van der Zwet
  • Senioren mannen - Ver - 6,18
Jelle van der Zon
  • Senioren mannen - Ver - 6,01
Donna van der Niet
  • Masters Vrouwen - 800m - 3:13,83
Mandy Duinkerken
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,33
Suus Altorf
  • Meisjes Junior C - 400m - 58,13
Suus Altorf
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,56
Daniëlle Vos
  • Senioren vrouwen - 1500m - 5:13,41
Inge de Willigen
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,06
Inge de Willigen
  • Senioren vrouwen - Speer - 29,70

Hoogtepunten

Inge de Willigen Vsen Speer
  • 29,70
  • Nick Duinkerken JJC Discus
  • 29,03
  • Jelle van der Zon Msen Ver
  • 6,01
  • Inge de Willigen Vsen Kogel
  • 10,06
  • Daniëlle Vos Vsen 1500m
  • 5:13,41
  • Wessel Steenvoorden JJB Hoog
  • 1,78
  • Suus Altorf MJC Ver
  • 4,56
  • Jurgen van der Zwet Msen Ver
  • 6,18
  • Inge de Willigen Vsen Discus
  • 32,86
  • Jurgen van der Zwet Msen 400m
  • 50,64
  •  

    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Twan van Tol 45,04 41,40 44,20 45,04 46,25


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Twan van Tol 1,63 ---


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    4 Joost Dofferhoff X 11,35 11,18 11,35 +0.3 m/s11,66


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Twan van Tol 5,79 5,50 5,69 5,79 +0.1 m/s---
    2 Joost Dofferhoff 5,34 5,40 5,77 5,77 +0.4 m/s6,09


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Wessel Steenvoorden 13,03 -1.1 m/s13,62


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Juan Bouw 17,80 16,05 15,32 17,80 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Sven Hazenoot 11,48 12,24 12,26 12,26 12,06
    4 Juan Bouw 6,44 6,25 6,37 6,44 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Wessel Steenvoorden 31,50 X 29,30 31,50 27,14
    8 Juan Bouw 12,11 15,06 13,53 15,06 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Wessel Steenvoorden 1,78 1,70


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Jochem van Stijn 10,77 10,99 X 10,99 -2.1 m/s---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Wessel Steenvoorden 4,63 5,29 - 5,29 +0.5 m/s5,33
    3 Sven Hazenoot 4,92 5,18 5,18 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rens Altorf 57,79 59,42


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nick Duinkerken 4:47,58 ---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Nick Duinkerken 24,96 29,03 28,77 - - - 29,03 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Nick Duinkerken 1,43 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    3 Nick Duinkerken 4,48 4,08 4,48 -0.6 m/s---
    5 Rens Altorf 4,16 3,83 4,16 +0.0 m/s---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Martien va...der Hoorn M65 3:04,24 3:09,00


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jurgen van der Zwet 50,64 50,00


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Richard Grannetia 4:43,77 4:45,00


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Jelle van der Zon 12,81 12,47 12,69 12,81 +0.3 m/s---
    2 Jarik Beukers 11,98 12,08 12,11 12,11 -0.8 m/s---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Jurgen van der Zwet 6,07 6,08 6,18 6,18 -0.7 m/s---
    3 Jelle van der Zon 6,01 5,92 5,87 6,01 +0.8 m/s---
    4 Jarik Beukers 5,96 X X 5,96 -1.3 m/s---


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Donna van der Niet V40 3:13,83 3:12,00


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Mandy Duinkerken DNS ---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Mandy Duinkerken 1:11,56 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    8 Mandy Duinkerken 21,77 22,30 21,94 22,02 22,30 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Mandy Duinkerken 1,33 ---


    Meisjes Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suus Altorf 58,13 1:00,32


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    2 Suus Altorf 4,50 4,38 4,56 4,56 -0.3 m/s---


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Daniëlle Vos 5:13,41 5:30,00


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    4 Inge de Willigen 27,89 25,02 30,52 32,86 32,86 33,00


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Inge de Willigen 9,34 10,03 10,06 10,06 10,88


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    3 Inge de Willigen 26,09 29,70 26,17 26,26 29,70 31,00