Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Clubkampioenschappen AV Flevo Delta'

Prijzen

Devin van den Berg
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1156 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   31,6
  • 400 meter   1:00,9
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   DNS
Kjell de Groot
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1275 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   31,2
  • 400 meter   57,5
  • 800 meter   2:08,2
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Erik Bos
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1085 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   12,09
  • Speerwerpen   39,23
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Tom Bloemberg
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 929 punten
  • 100 meter   14,1
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,75
Ryan Honders
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2594 punten
  • 800 meter   2:28,8
  • 100 meter horden (84cm)   21,1
  • Kogelstoten   10,40
  • Speerwerpen   30,96
  • Hoogspringen   1,55
Nick Resink
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2553 punten
  • 800 meter   2:28,0
  • 100 meter horden (84cm)   18,9
  • Kogelstoten   8,59
  • Speerwerpen   30,86
  • Hoogspringen   1,45
Maarten Scholte
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1874 punten
  • 800 meter   3:14,9
  • 100 meter horden (84cm)   22,4
  • Kogelstoten   8,36
  • Speerwerpen   27,72
  • Hoogspringen   1,35
Coen Bloemberg
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2122 punten
  • 1000 meter   3:54,1
  • 80 meter horden (76cm)   14,9
  • Kogelstoten   7,91
  • Speerwerpen   24,58
  • Hoogspringen   1,40
Rowan Tiemes
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2113 punten
  • 1000 meter   4:19,8
  • 80 meter horden (76cm)   16,9
  • Kogelstoten   10,64
  • Speerwerpen   31,92
  • Hoogspringen   1,40
Merijn Sol
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1993 punten
  • 1000 meter   3:32,0
  • 80 meter horden (76cm)   17,0
  • Kogelstoten   7,15
  • Speerwerpen   23,43
  • Hoogspringen   1,35
Bram Stouwdam
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1767 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:20,5
  • Balwerpen   13,46
  • Kogelstoten   5,49
  • Verspringen   3,69
Thijs Jasper
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1463 punten
  • 60 meter   11,8
  • 1000 meter   4:54,5
  • Balwerpen   18,08
  • Kogelstoten   5,17
  • Verspringen   3,27
Jesse van Wijk
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2340 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:46,3
  • Balwerpen   24,02
  • Kogelstoten   7,59
  • Verspringen   3,80
Sam Willems
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2136 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:14,7
  • Balwerpen   22,92
  • Kogelstoten   8,66
  • Verspringen   3,49
Filip Gussenhoven
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1835 punten
  • 60 meter   10,8
  • 1000 meter   4:46,4
  • Balwerpen   23,15
  • Kogelstoten   6,95
  • Verspringen   3,49
Thim Wesseling
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1691 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:17,4
  • Balwerpen   14,69
  • Kogelstoten   5,40
  • Verspringen   3,23
Gijs Bastiaan
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1659 punten
  • 40 meter   8,1
  • 1000 meter   4:32,6
  • Balwerpen   23,89
  • Kogelstoten   5,13
  • Verspringen   3,00
Mats Verweg
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1526 punten
  • 40 meter   8,2
  • 1000 meter   4:30,3
  • Balwerpen   16,74
  • Kogelstoten   4,66
  • Verspringen   2,99
Federico Talen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1330 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:24,4
  • Balwerpen   12,94
  • Medicienbalstoten   4,33
  • Verspringen   2,66
Casper van der Arend
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 975 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:52,7
  • Balwerpen   12,32
  • Medicienbalstoten   3,40
  • Verspringen   2,41
Tygo Kok
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 814 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   2:40,7
  • Balwerpen   9,99
  • Medicienbalstoten   2,13
  • Verspringen   2,10
Jens Lindhout
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 900 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:53,7
  • Balwerpen   6,80
  • Medicienbalstoten   3,19
  • Verspringen   2,63
Quinten Geerdink
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 877 punten
  • 40 meter   9,3
  • 600 meter   2:55,2
  • Balwerpen   11,44
  • Medicienbalstoten   3,23
  • Verspringen   2,46
Ryan van Roemburg
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 8 punten
  • 40 meter   11,8
  • 600 meter   3:19,0
  • Balwerpen   2,80
  • Medicienbalstoten   1,30
  • Verspringen   1,30
Jeroen ten Heuvel
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1300 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   10,63
  • Speerwerpen   46,05
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Nico Wilbrink
  • Masters Mannen - Meerkamp - 720 punten
  • 100 meter   15,1
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,24
  • Speerwerpen   18,35
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Erik Scholte
  • Masters Mannen - Meerkamp - 548 punten
  • 100 meter   15,1
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,85
Stefan Breet
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1105 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   31,9
  • 400 meter   58,4
  • 800 meter   2:15,3
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Daniël van der Stege
  • Senioren mannen - Meerkamp - 961 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   34,0
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   53,38
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,63
Rick Winters
  • Senioren mannen - Meerkamp - 825 punten
  • 100 meter   14,2
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,63
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   DNS
Linda de Roo
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1390 punten
  • 100 meter   16,2
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   2:57,3
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,24
Sandra Post
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1136 punten
  • 100 meter   17,8
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   1:28,4
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   DNS
Petra Wilbrink
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 912 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,87
  • Speerwerpen   15,20
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Janice Zomerman
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1237 punten
  • 100 meter   13,9
  • 200 meter   34,3
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,12
Femke Osinga
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 775 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   1:20,1
  • 800 meter   2:58,8
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   DNS
Ruth Oostveen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 664 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   42,5
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,89
  • Speerwerpen   12,87
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Ingeborg De Wit
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 998 punten
  • 100 meter   14,0
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Anna Scholte
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 930 punten
  • 100 meter   17,0
  • 200 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,63
  • Speerwerpen   19,15
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2341 punten
  • 800 meter   2:29,1
  • 80 meter horden (76cm)   13,4
  • Kogelstoten   7,46
  • Speerwerpen   18,33
  • Hoogspringen   1,40
Irene Doeze Jager
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1943 punten
  • 800 meter   3:03,1
  • 80 meter horden (76cm)   16,3
  • Kogelstoten   8,18
  • Speerwerpen   28,93
  • Hoogspringen   1,25
Miriam Felix
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1799 punten
  • 800 meter   2:56,8
  • 80 meter horden (76cm)   15,4
  • Kogelstoten   6,95
  • Speerwerpen   16,70
  • Hoogspringen   1,30
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2244 punten
  • 1000 meter   3:45,2
  • 60 meter horden (76cm)   10,9
  • Kogelstoten   8,82
  • Speerwerpen   23,47
  • Hoogspringen   1,35
Kim Remijn
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1998 punten
  • 1000 meter   3:39,9
  • 60 meter horden (76cm)   12,0
  • Kogelstoten   8,43
  • Speerwerpen   18,35
  • Hoogspringen   1,30
Ivy Doeze Jager
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1616 punten
  • 1000 meter   3:57,3
  • 60 meter horden (76cm)   13,3
  • Kogelstoten   7,76
  • Speerwerpen   12,05
  • Hoogspringen   1,30
Anna van Elst
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2102 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:01,4
  • Balwerpen   18,14
  • Kogelstoten   5,82
  • Verspringen   3,98
Elysha Thomas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1202 punten
  • 60 meter   11,5
  • 1000 meter   4:55,8
  • Balwerpen   10,20
  • Kogelstoten   4,16
  • Verspringen   2,85
Zewditu Van Leeuwen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 710 punten
  • 60 meter   13,8
  • 1000 meter   6:00,9
  • Balwerpen   10,43
  • Kogelstoten   3,87
  • Verspringen   2,41
Ella Marie Kurzmann
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2068 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:01,4
  • Balwerpen   22,03
  • Kogelstoten   6,17
  • Verspringen   3,83
Norah Doeze Jager
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1811 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:20,9
  • Balwerpen   18,39
  • Kogelstoten   5,28
  • Verspringen   3,62
Inge Buiter
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1686 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   5:13,4
  • Balwerpen   18,05
  • Kogelstoten   6,22
  • Verspringen   3,46
L K L K
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1577 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:08,5
  • Balwerpen   11,67
  • Kogelstoten   3,76
  • Verspringen   3,27
Joy Bouwes
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1515 punten
  • 40 meter   8,0
  • 1000 meter   4:23,2
  • Balwerpen   14,79
  • Kogelstoten   3,95
  • Verspringen   3,08
Lieke Van Donkersgoed
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1363 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:44,8
  • Balwerpen   10,67
  • Kogelstoten   3,80
  • Verspringen   3,07
Fenne Schipper
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1288 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:30,7
  • Balwerpen   9,73
  • Medicienbalstoten   4,59
  • Verspringen   2,74
Liza Jasper
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1131 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:54,8
  • Balwerpen   13,04
  • Medicienbalstoten   4,26
  • Verspringen   2,60
Olivia Labots
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1002 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   3:00,6
  • Balwerpen   11,39
  • Medicienbalstoten   3,35
  • Verspringen   2,69
Nona Smit
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 875 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:49,7
  • Balwerpen   8,64
  • Medicienbalstoten   3,44
  • Verspringen   2,30
Vera Mulder
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 800 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   2:57,3
  • Balwerpen   6,95
  • Medicienbalstoten   3,23
  • Verspringen   2,36
Lisanne Brouwer
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1683 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   32,5
  • 400 meter   1:05,8
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   DNS
Karin Hijmans
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 840 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   44,5
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   2:52,1
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,84

Hoogtepunten

Jeroen ten Heuvel M45 Kogel
  • 10,63
  • Devin van den Berg JJA Hoog
  • 1,75
  • Daniël van der Stege Msen Speer
  • 53,38
  • Fleur Pieters MJC 800m
  • 2:29,04
  • Sandra Post V45 Hoog
  • 1,25
  • Linda de Roo V40 Ver
  • 4,24
  • Lisanne Brouwer Vsen Hoog
  • 1,50
  • Ryan Honders JJC Hoog
  • 1,55
  • Jeroen ten Heuvel M45 Speer
  • 46,05
  • Lisanne Brouwer Vsen 400m
  • 1:05,72
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Devin van den Berg Holbewoners DNS 31,58 1:00,90 DNS DNS DNS 1,75 DNS 1156 1156


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Kjell de Groot Na de race...het vlees DNS 31,11 57,41 2:08,20 DNS DNS DNS DNS 1275 1275
    2 Erik Bos Ginger DNS DNS DNS DNS 12,09 39,23 DNS DNS 1085 1085
    3 Tom Bloemberg Ginger 14,02 DNS DNS DNS DNS DNS 1,50 4,75 929 929
    4 Ryan Bakker Holbewoners 14,02 DNS DNS 2:29,26 DNS DNS DNS 4,30 761 761


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 800m100mHKogelSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    1 Ryan Honders Holbewoners 2:28,79 21,03 10,40 30,96 1,55 2594
    2 Nick Resink Holbewoners 2:27,99 18,82 8,59 30,86 1,45 2553
    3 Maarten Scholte Holbewoners 3:14,85 22,33 8,36 27,72 1,35 1874
    4 Pim Harleman Holbewoners 3:16,40 23,94 7,49 20,54 1,15 1480


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHKogelSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    1 Coen Bloemberg Holbewoners 3:54,07 14,85 7,91 24,58 1,40 2122
    2 Rowan Tiemes Holbewoners 4:19,77 16,89 10,64 31,92 1,40 2113
    3 Merijn Sol Holbewoners 3:31,93 16,91 7,15 23,43 1,35 1993
    4 Jayden Scoop Holbewoners 3:51,06 15,81 6,71 17,96 1,45 1914
    5 Gideon Blankespoor Holbewoners 3:45,06 18,79 7,60 20,39 1,25 1705
    6 Bram van Tilburg Holbewoners 4:17,62 18,86 6,09 16,33 1,35 1453
    7 Ruben Scholte Holbewoners 4:22,76 19,24 5,92 16,70 1,05 1189


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Bram Stouwdam Holbewoners 10,56 4:20,46 13,46 5,49 3,69 1767
    2 Thijs Jasper Holbewoners 11,77 4:54,47 18,08 5,17 3,27 1463


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Jesse van Wijk Holbewoners 9,82 3:46,26 24,02 7,59 3,80 2340
    2 Sam Willems Holbewoners 10,13 4:14,63 22,92 8,66 3,49 2136
    3 Filip Gussenhoven Holbewoners 10,77 4:46,39 23,15 6,95 3,49 1835
    4 Mike Kelders Holbewoners 10,84 4:23,87 15,07 5,17 3,12 1607
    5 Giovanni Rauw Holbewoners 10,42 4:41,22 13,45 4,78 3,39 1600
    6 Jasper Rischke Holbewoners DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Thim Wesseling Holbewoners 7,84 4:17,36 14,69 5,40 3,23 1691
    2 Gijs Bastiaan Holbewoners 8,08 4:32,54 23,89 5,13 3,00 1659
    3 Mats Verweg Holbewoners 8,13 4:30,24 16,74 4,66 2,99 1526
    4 Sven Lefers Holbewoners 8,35 4:54,24 16,79 5,29 2,88 1428
    5 Jochem Van Gorp Holbewoners 7,96 5:06,56 10,95 4,25 2,94 1294


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalM-balVerPunten totaalTeam punten
    1 Federico Talen Holbewoners 8,49 2:24,40 12,94 4,33 2,66 1330
    2 Casper van der Arend Holbewoners 8,76 2:52,69 12,32 3,40 2,41 975
    3 Tygo Kok Holbewoners 8,82 2:40,65 9,99 2,13 2,10 814
    4 David Stouwdam Holbewoners 9,10 3:07,69 11,06 2,94 2,26 763
    5 Kajetan de Lange Holbewoners DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalM-balVerPunten totaalTeam punten
    1 Jens Lindhout Holbewoners 8,64 2:53,63 6,80 3,19 2,63 900
    2 Quinten Geerdink Holbewoners 9,25 2:55,17 11,44 3,23 2,46 877
    3 Ryan van Roemburg Holbewoners 11,78 3:18,96 2,80 1,30 1,30 8


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Jeroen ten Heuvel M45 - Holbewoners DNS DNS DNS DNS 10,63 46,05 DNS DNS 1300 1300
    2 Nico Wilbrink M50 - Na de race...het vlees 15,10 DNS DNS DNS 7,24 18,35 DNS DNS 720 720
    3 Erik Scholte M45 - Na de race...het vlees 15,08 DNS DNS DNS DNS DNS 1,15 3,85 548 339


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Stefan Breet Ginger DNS 31,83 58,31 2:15,23 DNS DNS DNS DNS 1105 1105
    2 Daniël va...der Stege Alsof die ... boter is DNS 33,91 DNS DNS DNS 53,38 DNS 4,63 961 961
    3 Rick Winters Alsof die ... boter is 14,15 DNS DNS DNS 7,63 DNS 1,45 DNS 825 825
    4 Jaimy van ...Steenoven Alsof die ... boter is DNS 37,78 1:03,56 2:27,39 DNS DNS DNS DNS 690 690


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Linda de Roo V40 - Athletic Egos 16,19 DNS DNS 2:57,29 DNS DNS DNS 4,24 1390 1390
    2 Sandra Post V45 - Wonder-Team 17,74 DNS 1:28,38 DNS DNS DNS 1,25 DNS 1136 1136
    3 Petra Wilbrink V50 - Not fast but furious DNS DNS DNS DNS 7,87 15,20 DNS DNS 912 912
    4 Stephanie ...ena-Bodde V40 - Athletic Egos DNS DNS 1:41,05 DNS 7,56 13,89 DNS DNS 872 780
    5 Janet Blo...-de Lange V45 - RainDroppies 18,12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 3,17 470 470


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Janice Zomerman Not fast but furious 13,89 34,22 DNS DNS DNS DNS DNS 4,12 1237 1237
    2 Femke Osinga RainDroppies DNS DNS 1:20,07 2:58,80 DNS DNS 1,00 DNS 775 775
    3 Ruth Oostveen RainDroppies DNS 42,49 DNS DNS 7,89 12,87 DNS DNS 664 664


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Ingeborg De Wit Not fast but furious 13,96 DNS DNS DNS DNS DNS 1,30 DNS 998 484
    2 Anna Scholte Wonder-Team 16,91 DNS DNS DNS 7,63 19,15 DNS DNS 930 799


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 800m80mHKogelSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    1 Fleur Pieters Wonder-Team 2:29,04 13,38 7,46 18,33 1,40 2341
    2 Irene Doeze Jager Wonder-Team 3:03,02 16,25 8,18 28,93 1,25 1943
    3 Miriam Felix Wonder-Team 2:56,80 15,33 6,95 16,70 1,30 1799


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHKogelSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    1 Denise Riep Wonder-Team 3:45,18 10,82 8,82 23,47 1,35 2244
    2 Kim Remijn Wonder-Team 3:39,82 11,96 8,43 18,35 1,30 1998
    3 Ivy Doeze Jager Wonder-Team 3:57,29 13,24 7,76 12,05 1,30 1616
    4 Lisa van Wijk Wonder-Team 3:59,46 12,66 6,59 8,81 1,25 1467
    5 Michelle v... Roemburg Wonder-Team 4:01,32 22,11 6,18 12,32 1,15 1137
    6 Laura Resink Wonder-Team 4:23,83 22,62 7,64 13,20 1,10 1110
    7 Jayda Schouten Wonder-Team DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Anna van Elst Wonder-Team 9,90 4:01,37 18,14 5,82 3,98 2102
    2 Elysha Thomas Wonder-Team 11,48 4:55,78 10,20 4,16 2,85 1202
    3 Zewditu Van Leeuwen Wonder-Team 13,73 6:00,84 10,43 3,87 2,41 710


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Ella Marie Kurzmann Wonder-Team 10,43 4:01,37 22,03 6,17 3,83 2068
    2 Norah Doeze Jager Wonder-Team 10,59 4:20,83 18,39 5,28 3,62 1811
    3 Inge Buiter Wonder-Team 10,38 5:13,32 18,05 6,22 3,46 1686
    4 Rosalyn Buitelaar Wonder-Team 11,94 4:54,64 15,52 5,25 2,96 1347


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 L K L K Wonder-Team 7,79 4:08,41 11,67 3,76 3,27 1577
    2 Joy Bouwes Wonder-Team 7,97 4:23,18 14,79 3,95 3,08 1515
    3 Lieke Van ...nkersgoed Wonder-Team 7,88 4:44,79 10,67 3,80 3,07 1363
    4 Loïs Lindhout Wonder-Team 7,80 5:03,41 10,95 3,51 2,85 1256
    5 Noa Berger Wonder-Team 8,15 4:47,56 12,56 3,14 2,77 1230
    6 Nynke Groenhof Wonder-Team 8,37 5:30,88 14,57 3,88 3,02 1213
    7 Jennifer Trinidad Wonder-Team 7,99 DNS 12,50 4,50 2,67 1116


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalM-balVerPunten totaalTeam punten
    1 Fenne Schipper Wonder-Team 8,30 2:30,68 9,73 4,59 2,74 1288
    2 Liza Jasper Wonder-Team 8,43 2:54,80 13,04 4,26 2,60 1131
    3 Olivia Labots Wonder-Team 8,54 3:00,60 11,39 3,35 2,69 1002
    4 Sara Keijzers Wonder-Team 9,28 2:36,40 7,27 3,47 2,25 875


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalM-balVerPunten totaalTeam punten
    1 Nona Smit Wonder-Team 8,95 2:49,70 8,64 3,44 2,30 875
    2 Vera Mulder Wonder-Team 8,89 2:57,21 6,95 3,23 2,36 800


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m200m400m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Lisanne Brouwer Athletic Egos DNS 32,49 1:05,72 DNS DNS DNS 1,50 DNS 1683 1683
    2 Karin Hijmans Wonder-Team DNS 44,45 DNS 2:52,03 DNS DNS DNS 3,84 840 840