Vereniging 'Spado' op 'Blokmeerkampen'

Prijzen

Ian Meijer
  • Jongens G-atleten Junioren - Meerkamp - 6 punten
  • 100 meter   18,0
  • 400 meter   DNF
  • Speerwerpen   7,50
  • Hoogspringen   1,00
Brent Philips
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2557 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:10,4
  • Speerwerpen   39,82
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,66
Tijn Visscher
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2601 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   2:32,4
  • Speerwerpen 600 gram   14,59
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,89
Stijn Bolders
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1266 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,24
  • Hoogspringen   1,15
Nathan Kuster
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:48,40
Matthijs Buijsen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1496 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,19
  • Hoogspringen   1,25
Matthijs Buijsen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:40,38
Lyano IJzermans
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1133 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,16
  • Verspringen   3,22
Lyano IJzermans
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:46,48
Daniël Meerman
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:00,56
Sem Coppens
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 951 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   25,58
  • Verspringen   2,65
Niels Bolders
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 821 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   11,12
  • Verspringen   2,72
Niels Bolders
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:20,36
Rob Struijs
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 33 punten
  • 100 meter   14,9
  • 400 meter   1:11,8
  • Speerwerpen   18,65
  • Hoogspringen   1,25
Ruud Poppelaars
  • Mannen Racerunners Senioren - Meerkamp - 4 punten
  • 100 meter   24,6
  • 200 meter   51,7
  • 600 meter   2:52,7
  • Vortexwerpen   5,41
Renske Luynenburg
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1372 punten
  • 100 meter   15,9
  • 800 meter   3:25,7
  • Speerwerpen   13,06
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,36
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2393 punten
  • 60 meter   8,8
  • 600 meter   1:56,4
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   20,99
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,03
  • Verspringen   4,50
Joan Zwakenberg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1322 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,87
  • Hoogspringen   1,20
Joan Zwakenberg
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:01,65
Tessa Noom
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1451 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,53
  • Hoogspringen   1,25
Marte Visser
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1409 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,43
  • Hoogspringen   1,20
Tessa Noom
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:51,84
Lorijn Kessels
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:58,14
Nadeska Sneijder
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:00,55
Aukje Kools
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 987 punten
  • 40 meter   7,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,99
  • Verspringen   2,94
Fenna Oostrom
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 962 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,57
  • Verspringen   2,79
Aukje Kools
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:17,19
Fenna Oostrom
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:21,87
Evi Trimbos
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:29,55
Tessa Kuster
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 832 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   16,02
  • Verspringen   2,73
Tessa Kuster
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:31,06
Fenne de Jong
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 592 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   8,41
  • Verspringen   2,33
Fenne de Jong
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:48,39
Inez Walrave
  • Meisjes Racerunners Junioren - Meerkamp - 4 punten
  • 100 meter   24,3
  • 200 meter   51,1
  • 600 meter   2:43,9
  • Vortexwerpen   4,70
Lara Roemers
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 18 punten
  • 100 meter   17,5
  • 400 meter   1:27,0
  • Speerwerpen   7,20
  • Hoogspringen   1,00
Joyce van Bavel
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 10 punten
  • 100 meter   16,3
  • 400 meter   DNF
  • Speerwerpen   18,07
  • Hoogspringen   DNS

Hoogtepunten

Noelle Oirbans MJC 80m
  • 11,22
  • Jochem Huijbregts JJC Hoog
  • 1,60
  • Tijn Visscher JJC 100m
  • 13,28
  • Anouk Verdaasdonk MJC 80m
  • 11,22
  • Anouk Verdaasdonk MJC 600m
  • 1:45,06
  • Brent Philips JJB 800m
  • 2:10,31
  • Tijn Visscher JJC Hoog
  • 1,50
  • Selena Jansen MJD 60m
  • 8,71
  • Tijn Visscher JJC Ver
  • 4,89
  • Georgina Blaine MJD 60m
  • 8,91
  •  

    Jongens G-atleten Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mSpeerHoogPunten totaal
    3 Ian Meijer 17,95 DNF 7,50 1,00 6


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Brent Philips 12,34 2:10,31 39,82 1,55 5,66 2557
    4 Jesper van Meer 12,32 2:35,22 20,87 1,60 5,23 1871
    7 Kaj Hoornweg 12,73 2:30,29 18,34 1,55 4,75 1625
    8 Jelle van der Wel 13,14 DNF 31,07 1,60 4,99 1576
    9 Largo de Leeuw 12,76 DNF 18,93 1,40 4,78 1160


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Tijn Visscher 13,28 2:32,32 14,59 1,50 4,89 2601
    4 Jochem Huijbregts 13,90 2:54,77 17,15 1,60 4,70 2430
    10 Quinten Steijns 13,79 2:38,46 12,04 1,30 3,68 2012
    11 Jeroen Schepers 14,81 2:54,95 13,41 1,25 4,12 1845
    13 Jorrit Kessels 14,82 3:00,44 DNS 1,30 4,02 1636
    14 Dani Meertens 15,16 3:05,91 11,34 1,25 3,49 1558
    16 Sjors Van der Wal 16,81 3:00,78 17,37 1,10 3,29 1419


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
    8 Bjarne Maas 12,57 3:28,53 6,39 17,54 3,77 1859
    12 Morris van...andbergen 13,56 3:35,56 5,54 15,57 3,50 1551
    14 Dyero IJzermans 12,83 3:38,79 4,37 14,07 3,30 1463
    17 Quinten Jongkind 13,59 4:02,09 4,91 11,60 3,25 1223
    18 Dries-Peder Janse 13,72 3:48,97 5,58 DNS 3,18 1162


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Stijn Bolders 10,14 5,24 1,15 1266
    5 Finn Versteeg 9,93 4,26 1,15 1230
    6 Nathan Kuster 10,99 5,69 1,20 1216
    7 Pablo Tempelaars 11,06 4,97 0,95 976
    8 Siem Oostrom 11,05 3,69 1,05 956
    9 Tijn Janvier 11,10 4,83 0,90 925


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nathan Kuster 3:48,40 ---
    4 Stijn Bolders 3:57,22 ---
    6 Tijn Janvier 4:12,80 ---
    7 Finn Versteeg 4:18,16 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Matthijs Buijsen 9,54 6,19 1,25 1496
    4 Tristan van Meer 9,85 5,66 1,20 1375
    6 Wouter van Zunderd 10,03 5,68 1,10 1275
    8 Mees Janvier 10,69 5,87 1,15 1229
    11 Lars Booij 10,30 4,61 0,80 943


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Matthijs Buijsen 3:40,38 ---
    4 Tristan van Meer 3:54,09 ---
    5 Wouter van Zunderd 3:58,97 ---
    8 Lars Booij 4:20,65 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Lyano IJzermans 7,29 4,16 3,22 1133
    4 Exaucé Schrauwen 7,83 3,97 2,85 942
    5 Daniël Meerman 7,62 3,40 2,81 927
    7 Tom Fokke 7,97 3,64 2,64 850
    9 Timme Hirdes 8,55 3,43 3,10 834
    10 Kaya Dekkers 8,19 3,90 2,54 814


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lyano IJzermans 3:46,48 ---
    3 Daniël Meerman 4:00,56 ---
    7 Kaya Dekkers 4:24,54 ---
    8 Tom Fokke 4:43,51 ---
    9 Timme Hirdes 4:51,04 ---
    10 Exaucé Schrauwen 4:54,45 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Sem Coppens 8,28 25,58 2,65 951
    8 Kyan van Bergen 8,46 10,50 2,54 672
    9 Bente Scheltema 8,61 12,09 2,43 658
    10 Lucas Klaassen 8,61 5,10 2,10 439
    11 Luca Ergün DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Bente Scheltema 2:39,22 ---
    6 Kyan van Bergen 2:46,41 ---
    7 Sem Coppens 2:50,67 ---
    8 Lucas Klaassen 3:09,54 ---
    Luca Ergün DNF ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Niels Bolders 7,84 11,12 2,72 821


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Niels Bolders 2:20,36 ---


    Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mSpeerHoogPunten totaal
    2 Rob Struijs 14,83 1:11,73 18,65 1,25 33
    4 Nahum Buinsters 13,71 1:22,36 11,90 1,25 27
    5 André Van de Velde 15,09 1:12,19 14,60 1,20 26
    8 Rowan Vd Zande 16,75 1:28,67 10,32 0,80 12
    9 Chris Gerrits 18,01 1:32,20 6,82 1,00 9
    10 Jeffrey De Schipper 19,65 1:46,92 6,57 0,80 5


    Mannen Racerunners Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m200m600mVortexPunten totaal
    1 Ruud Poppelaars 24,55 51,70 2:52,66 5,41 4


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Renske Luynenburg 15,83 3:25,62 13,06 1,25 3,36 1372
    4 Gwen Versluijs 16,09 3:37,17 14,31 1,15 3,37 1173
    5 Julia Ooms 17,94 3:33,37 10,76 DNS 2,52 375


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    6 Anouk Verdaasdonk 11,22 1:45,06 13,27 1,10 4,62 2242
    8 Noelle Oirbans 11,22 2:18,47 17,93 1,35 4,12 2054
    9 Brittany Cools 12,27 1:49,67 12,76 1,30 3,87 2007
    12 Lois Michielsen 12,26 2:33,98 13,86 1,30 3,91 1620
    13 Esmee de Baat 12,82 2:38,74 11,19 1,30 3,58 1388
    14 Lisa Verkaart 12,54 DNF 13,55 1,25 3,40 1309


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Selena Jansen 8,71 1:56,32 20,99 9,03 4,50 2393
    6 Fenne Bijlhouwer 9,25 1:59,33 19,70 8,87 3,91 2104
    7 Georgina Blaine 8,91 2:08,30 18,18 9,73 3,98 2100
    8 Stara Carmelia 9,18 2:03,56 18,43 10,01 3,88 2096
    11 Tinka Fokke 9,18 2:19,45 19,43 9,68 3,69 1913
    13 Floor Verkaart 9,49 2:06,40 16,05 9,49 3,35 1834
    21 Leonie Schepers 10,03 2:15,67 10,89 5,77 3,55 1375
    22 Solane Schepers 9,96 2:17,54 13,96 5,95 3,12 1368
    23 Alexandra ...r weijden 9,92 2:21,55 10,73 6,29 3,30 1321
    25 Luanna Vergeer 10,12 2:04,54 9,77 4,72 3,00 1259


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Joan Zwakenberg 9,85 4,87 1,20 1322
    4 Yana van Haasteren 11,02 5,89 1,10 1151
    5 Nienke Kouwenberg 10,02 3,69 1,05 1099
    7 Guusje Valkenburg 10,80 4,15 1,05 1024
    8 Rowena Stok 11,32 4,59 1,05 991
    10 Gigi Beij...enegouwen 11,48 3,99 0,85 781


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joan Zwakenberg 4:01,65 ---
    4 Nienke Kouwenberg 4:15,01 ---
    6 Yana van Haasteren 4:25,75 ---
    7 Gigi Beij...enegouwen 4:45,01 ---
    8 Guusje Valkenburg 4:54,39 ---
    9 Rowena Stok 4:55,32 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Tessa Noom 9,56 5,53 1,25 1451
    3 Marte Visser 9,55 5,43 1,20 1409
    4 Lorijn Kessels 10,09 7,46 1,15 1408
    5 Lente de Graauw 10,11 5,28 1,10 1237
    6 Naina Ersilia 10,63 6,29 1,10 1227
    7 Eline Oostrom 10,28 5,07 1,10 1198
    9 Sietske Elseman 10,74 4,96 1,10 1126
    13 Nadeska Sneijder 11,02 4,28 1,05 1005
    14 Ninte van Lier 11,81 4,51 1,00 892
    15 Djinn Bastiaanse 11,41 4,23 0,95 881
    16 Ilse Booij 12,62 4,05 0,90 701


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tessa Noom 3:51,84 ---
    2 Lorijn Kessels 3:58,14 ---
    3 Nadeska Sneijder 4:00,55 ---
    4 Marte Visser 4:05,60 ---
    5 Sietske Elseman 4:05,67 ---
    7 Lente de Graauw 4:12,95 ---
    8 Eline Oostrom 4:13,05 ---
    11 Ninte van Lier 4:34,80 ---
    12 Naina Ersilia 4:44,12 ---
    13 Djinn Bastiaanse 4:45,02 ---
    15 Ilse Booij 5:05,15 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Aukje Kools 7,69 3,99 2,94 987
    3 Fenna Oostrom 7,49 3,57 2,79 962
    5 Tara Castenmiller 7,83 3,02 2,40 775
    7 Evi Trimbos 8,25 3,06 2,62 752
    9 Meike van Lier 8,19 2,76 2,37 685
    10 Milou van der Ham 8,33 2,42 2,60 676
    11 Yuna Bastiaanse 8,43 2,62 2,34 629


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Aukje Kools 4:17,19 ---
    2 Fenna Oostrom 4:21,87 ---
    3 Evi Trimbos 4:29,55 ---
    4 Tara Castenmiller 4:31,78 ---
    8 Milou van der Ham 4:42,72 ---
    9 Yuna Bastiaanse 4:43,91 ---
    12 Meike van Lier 5:59,37 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Tessa Kuster 8,29 16,02 2,73 832
    7 Noor Versteeg 8,38 8,93 2,25 595
    8 Noortje Valkenburg 8,22 7,58 2,04 549
    11 Elin van Treijen 8,81 9,12 2,21 528


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tessa Kuster 2:31,06 ---
    9 Noortje Valkenburg 2:57,36 ---
    10 Noor Versteeg 3:00,83 ---
    11 Elin van Treijen 3:04,69 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Fenne de Jong 8,43 8,41 2,33 592


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fenne de Jong 2:48,39 ---


    Meisjes Racerunners Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m200m600mVortexPunten totaal
    1 Inez Walrave 24,30 51,05 2:43,88 4,70 4


    Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mSpeerHoogPunten totaal
    1 Lara Roemers 17,49 1:26,96 7,20 1,00 18
    3 Joyce van Bavel 16,25 DNF 18,07 DNS 10
    4 Sascha Brugman 22,67 2:06,69 6,30 0,75 9
    5 Floor Huijbregts 24,61 2:14,27 3,94 0,80 7