Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Decathlon Nationale CD Indoor 2020'

Prijzen

Gyani Biekram
  • Jongens Junior D1 - 60m - 8,44
Gyani Biekram
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 9,95
Gyani Biekram
  • Jongens Junior D1 - 60mH_hf - 10,08
Gyani Biekram
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 9,74
Gyani Biekram
  • Jongens Junior D1 - Ver_f - 4,75
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 10,97
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 9,97
Eva Bouman
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,40
Mees de Jong
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,20

Hoogtepunten

Keysha Tujeehut MJD2 60m
  • 8,70
  • Mees de Jong MJD2 60mH
  • 10,49
  • Gyani Biekram JJD1 60m
  • 8,44
  • Gyani Biekram JJD1 Ver
  • 4,50
  • Gyani Biekram JJD1 60mH
  • 9,95
  • David van der Velden JJD1 Ver
  • 3,85
  • Roman Casas de Rooij JJD1 Ver
  • 3,82
  • Georgina Taylor MJD1 Ver
  • 4,27
  • Yenthe Vreugdenhil MJD1 60m
  • 8,87
  • Eva Bouman MJD1 Ver
  • 4,40
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Gyani Biekram 8,44Q 8,44
    51 Maas van Kesteren 9,55 9,49


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    4 Gyani Biekram 8,44Q 8,44


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Gyani Biekram 8,46 8,44


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    26 Roman Cas... de Rooij 3:40,12 3:31,91


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Gyani Biekram 9,95Q 10,60
    21 David van der Velden 11,83q 11,60


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    1 Gyani Biekram 10,08Q 9,95
    18 David van der Velden 11,80 11,83


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Gyani Biekram 9,74 10,08


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 David van der Velden 6,67 6,91 7,57 7,57q 8,98
    28 Maas van Kesteren 5,32 4,75 4,96 5,32 5,00
    31 Roman Cas... de Rooij 4,19 4,62 4,62 4,62 5,81


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    12 David van der Velden 7,11 6,95 6,74 7,11 7,57


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Gyani Biekram 4,50 - - 4,50Q 5,02
    24 David van der Velden 3,85 X X 3,85 4,20
    26 Roman Cas... de Rooij 3,55 3,71 3,82 3,82 3,90
    43 Maas van Kesteren 3,51 3,30 2,91 3,51 3,80


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    1 Gyani Biekram 4,46 4,63 4,75 4,75 4,50


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    24 Arusha Biekram 8,84q 8,67


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    24 Arusha Biekram 9,01 8,84


    Meisjes Junior C1 - 300 meter

    # Naam ResOBP
    18 Edda van der Velden 49,63 52,07


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    27 Edda van der Velden 10,49 10,91


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Arusha Biekram 6,78 7,28 7,43 7,43 8,18


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Edda van der Velden 4,05 4,41 X 4,41 4,65
    43 Arusha Biekram X 3,94 3,99 3,99 4,33


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Yenthe Vreugdenhil 8,87Q 8,89
    49 Tessa Van Vlaanderen 9,31 9,27
    52 Stella Heijnen 9,35 9,35


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    13 Yenthe Vreugdenhil 8,98 8,87


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Eva Bouman 1:56,20 1:53,19
    11 Georgina Taylor 1:57,57 1:53,20


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Stella Heijnen DNF 3:37,34


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Yenthe Vreugdenhil 10,99Q 11,49
    9 Eva Bouman 11,30Q 11,85
    11 Tessa Van Vlaanderen 11,46Q 11,83


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    7 Yenthe Vreugdenhil 11,08Q 10,99
    10 Eva Bouman 11,46Q 11,30
    Tessa Van Vlaanderen --- 11,46


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    Eva Bouman DNF 11,46
    Yenthe Vreugdenhil DNF 11,08


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RA1 Rotterdam Atletiek - MJD1 5 28,64 9
    2 Sprintgirls - MJD1 4 29,06 8
    3 Sparta Runners AV Sparta - MJD1 4 29,33 7
    4 Groningen Atletiek MD1 Groningen Atletiek - MJD1 4 29,71 6
    5 Altis D meiden Altis - MJD1 4 29,79 5
    6 Goudse Snippers AV Gouda - MJD1 5 30,71 4
    7 H.A.C. D1/2 Meisjes Junioren HAC - MJD1 4 30,94 3
    8 AV '34 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,11 2
    9 Gemzen AV De Gemzen - MJD1 4 31,59 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Yenthe Vreugdenhil 10,97 - - 10,97Q 10,86


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    3 Yenthe Vreugdenhil 9,77 9,97 8,73 9,97 10,97


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.521.551.57ResOBP
    16 Georgina Taylor O O O XXX 1,25 1,31
    Tessa Van Vlaanderen --- 1,31


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Eva Bouman 4,40 - - 4,40Q 4,44
    7 Georgina Taylor 4,14 4,14 4,27 4,27Q 4,42


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3ResQm
    5 Eva Bouman 3,93 4,30 X 4,30 4,40
    8 Georgina Taylor X 4,06 X 4,06 4,27


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Keysha Tujeehut 8,70Q 8,79


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    13 Keysha Tujeehut 8,69 8,70


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    25 Miek Sluijter 3:43,87 3:42,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Mees de Jong 10,49Q 10,50


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Mees de Jong 10,43 10,49


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Keysha Tujeehut 9,16 X 8,48 9,16 9,98


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.801.902.002.052.102.152.202.252.30ResOBP
    2 Mees de Jong O O --- XXO XXO XXO XXX 2,20 2,20


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Keysha Tujeehut 3,73 4,00 3,92 4,00 4,29